شرکت برنامه ریزی مالی می آید تا کوتاه در Coronavirus عصر

راه آهن اپراتور Norfolk Southern Corp. سال گذشته آغاز شده و با تکیه بر استرس-سناریوهای تست برای ارزیابی اگر قرار شد برای مقابله با بحران دیگری مانند 2008 رکود اقتصادی است. تصویر یک Norfolk Southern قطار باری از عبور از پیتسبورگ در سال 2018 است.

عکس: ژن J. Puskar/آسوشیتد پرس

برای آماده شدن برای قطعیت امور مالی ستاد به نوبه خود به برنامه ریزی سناریو. آنها توسعه مدل برای کمک به تعیین کمیت اثرات چه اگر شرایط مربوط به جریان وجوه نقد درآمد فروش و معیارهای دیگر.

اما طبیعت بی سابقه ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس است و پیچیده عمل upending بودجه سالانه و سرمایه گذاری خطوط زمان و رندر رو به جلو هدایت بیهوده است.

CFOs در هفته های اخیر کنار گذاشته اند قبل از برنامه های موجود و یا در حال درمان آنها در بهترین حالت به عنوان یک نقطه شروع است. برخی از شرکت ها تصمیم گرفتند به منظور جلب در خرید اینترنتی از بحران مالی 2008 به عنوان یک عملا بدترین سناریو.

اما بر خلاف بحران های گذشته بسیاری از مدیران پیدا کردن هر عنصر از کسب و کار خود را تحت فشار است.

“شما باید این برنامه های بزرگ و از دیروز آنها کاملا بی معنی گفت:” برایان Kalish که مشورت در برنامه ریزی مالی و شرکت های بزرگ خزانه مسائل.

به عنوان همه گیر میکشد در امور مالی ستاد در سراسر بخش ها اختصاص زمان بیشتر و منابع به بررسی طیف وسیعی از حالات بالقوه. آنها همچنین استرس تست کسب و کار-تداوم برنامه ها و تلاش برای تجدید نظر در پیش بینی های بیشتر.

“ما فقط نمی دانم آنچه که ما با آن روبرو هستیم” گفت: Mark George, chief financial officer از Norfolk, Va.-بر اساس اپراتور راه آهن نورفولک جنوبی Corp.

نورفولک جنوبی در سال گذشته آغاز شده و با تکیه بر استرس-سناریوهای تست برای تست نقدینگی و سنج اگر قرار شد برای مقابله با بحران دیگری مانند 2008 رکود آقای جورج گفت. شرکت سرمایه گذاری تیم تصور حالات مختلف با استفاده از تقسیم عددی بر مضرب از درآمد و سپس شبیه سازی تاثیر که درآمد در جریان نقدی. کسانی که تمرینات در حال کمک به این شرکت ارزیابی نتایج ممکن است, او گفت:.

“بخشی از این رانده است رک و پوست کنده PTSD همه ما رفتن به بحران مالی 2008,” او گفت:.

بسیاری از CFOs رو دریغ چوب به پیش بینی های خود را برای آمدن چهارم. شصت و دو درصد از S&P 500 شرکت خارج و یا تجدید نظر درآمد ارشاد از تاریخ 1 آوریل به دلیل همه گیر با توجه به تحقیق و مشاوره شرکت Gartner Inc.

سیاست گذاران و مدیران شرکت به طور فزاینده ای انتظار یک صدای خش خش کردن-شکل بازیابی دلالت افت زیادی در عملکرد اقتصادی پس از یک مدت طولانی بازگشت. اما اقتصاددانان در ادامه به در نظر گرفتن انواع امکانات مانند یک سقوط و پس از گزاف گویی برگشت به قبل از همه گیر سطح از فعالیت و یا یک نسخه کندتر از تولید ناخالص داخلی بهبود است.

“جهان در حال رفتن به متفاوت در سه شش و 12 ماه” گفت: Christopher Kastner, CFO از نیوپورت نیوز، -بر اساس shipbuilder هانتینگتون Ingalls Industries, Inc. “تفکر از طریق آنچه که به من می دانم که سخت به انجام است و ما در حال به چالش با آن است.”

غیر قابل پیش بینی ساخته شده است که حتی در بدترین حالات محوریت بلایای طبیعی به نظر می رسد به طور ناگهانی قابل کنترل است.

“طوفان شما می توانید ببینید طرف دیگر پس از آن را آسان تر به برنامه زمانی که شما در حال رفتن به دوباره تا طرف دیگر و چگونه شما در حال رفتن به اجرای” آقای Kastner گفت.

به عنوان شرکت های سفت بودجه خود را مدل و ابزار برنامه ریزی نمی رود قابل توجهی تحت نوآوری است. کسب و کار به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به استفاده از ابزارهای برنامه ریزی آنها در حال حاضر به دلیل آن است که بسیار دشوار است به منظور توسعه ابزارهای جدید در میان یک بحران گفت: Bryan Lapidus, مدیر برنامه ریزی مالی و تجزیه و تحلیل عمل برای انجمن حرفه ای مالی.

Group 1 Automotive , Inc., بررسی سناریوهای پوشش 12 ماه دوره گفت: CFO جان Rickel. قطعات و خدمات کسب و کار بخش بود به خصوص انعطاف پذیر در طول بحران مالی 2008 به عنوان مردم برگزار شد به وسایل نقلیه خود را طولانی تر و نیاز به تعمیرات و خدمات است اما رو به کاهش در حال حاضر, او گفت:.

بیشتر

  • شرکت برنامه ریزی مالی می آید تا کوتاه در Coronavirus عصر 24 مه سال 2020
  • هتل های صندوق بیشتر تمیز کردن و برش امکانات اتاق و صبحانه بوفه 22 مه سال 2020
  • میسی نام موقت CFO به عنوان خرده فروش هدایت Coronavirus همه گیر 21 مه سال 2020

این بیماری همه گیر قرار دادند هوستون مبتنی بر نمایندگی های زنجیره ای برای تست کردن بدترین سناریو این خواهد بود که بدتر از هر چیزی تست شده قبل از بحران کنونی آقای Rickel گفت: مانند 30% به 40% کاهش در درآمد خود را برای قطعات و خدمات بخش.

گروه 1 است به سرعت تنظیم با تمرکز بر روی پتانسیل تاثیر بر هزینه های نقدی و موافقت نامه وام. آن را توسعه داده است یک برنامه استراتژیک به منظور کاهش هزینه های سرمایه و تعلیق آن سود سهام, او گفت:.

“شما می خواهید در یک موقعیت که در آن اگر کسانی که بیشتر وخیم پیش بینی آمده از طریق” گفت: آقای Rickel “شما در حال قرار دادن کسب و کار در خطر است.”

نوشتن به علامت Maurer در [email protected] و نینا Trentmann در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im