شرکت های لغو اطلس خط لوله پس از سالها تاخیر

ساحل اقیانوس اطلس خط لوله با هدف حمل گاز 600 مایل از طریق غرب ویرجینیا, ویرجینیا و کارولینای شمالی و تحت آپالاچی نوین.

عکس: استیو Helber/آسوشیتد پرس

سازندگان اطلس خط لوله در حال کشیدن پلاگین بر روی این پروژه به عنوان شرکت در ادامه به دیدار با نصب محیط زیست مخالفت با جدید سوخت های فسیلی خط لوله در آمریکا

دوک انرژی شرکت و ملک انرژی, Inc. روز یکشنبه گفت که آنها رها کردن پیشنهاد 8 میلیارد دلار خط لوله—که با هدف حمل گاز 600 مایل از طریق غرب ویرجینیا, ویرجینیا و کارولینای شمالی و زیر Appalachian Trail—با استناد به ادامه نظارتی تاخیر و عدم اطمینان حتی پس از مساعد حکم دادگاه عالی در ماه گذشته.

دومینیون در عین حال گفت که فروش بقیه از آن گاز انتقال و ذخیره سازی شبکه به وارن بافت Berkshire Hathaway Inc. برای 9.7 میلیارد از جمله بدهی. این معامله شامل 25% سهام این یارو نقطه گاز طبیعی مایع صادرات تسهیلات در مریلند که باقی خواهد ماند اکثریت متعلق به قلمرو.

“این اطلاعیه نشان دهنده افزایش عدم قطعیت قانونی که overhangs انرژی در مقیاس بزرگ صنعتی و توسعه زیرساخت ها در ایالات متحده” سلطنت و دوک گفت: در یک بیانیه مشترک. “تا زمانی که این مسائل حل و فصل توانایی برآورده انرژی این کشور نیاز خواهد بود به طور قابل توجهی به چالش کشیده است.”

آب و برق و خط لوله شرکت ها در تلاش بوده اند به گسترش ایالات متحده در خط لوله شبکه برای بیش از یک دهه به بهره برداری از فضل نفت و گاز باز fracking بوم. اما بسیاری از پروژه ها مواجه شدید مخالفان از مالکان بومی آمریکایی گروه ها و فعالان محیط زیست در مورد تغییر آب و هوا که می خواهند به نگه داشتن سوخت های فسیلی در زمین است.

کیستون XL pipeline گسترش حمل نفت از کانادا به آمریکا سواحل خلیج فارس باقی مانده است unbuilt بیش از یک دهه پس از آن برای اولین بار پیشنهاد شده توسط TC انرژی شرکت اپراتور داکوتای دسترسی به خط لوله انتقال انرژی LP تکمیل مجرا به حمل نفت از داکوتای شمالی Bakken شیل منطقه به ایلینوی در سال 2017 پس از سال ها از تظاهرات و تاخیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال به آن را آسان تر برای شرکت ها برای ساخت خطوط لوله و دیگر زیرساخت های انرژی اما تلاش آنها تا کنون نتوانسته اند به سرعت در مسیر پروژه های میان ادامه حقوقی و تنظیم مقررات چالش با مخالفان است.

قلمرو و دوک به حال برای اولین بار پیشنهاد ساخت اطلس خط لوله در سال 2014. آن را بارها و بارها در مواجهه با چالش های حقوقی از محیط زیست گروه های بومی آمریکا و دیگران است. هزینه های خود را تا به حال دارای عقاید به 8 میلیارد دلار قبل از شرکت ها تصمیم به سقط جنین این طرح است.

این شرکت تا به حال به ثمر رساند و یک پیروزی مهم در ماه گذشته زمانی که دیوان عالی کشور حکم داد که آن را می تواند تحت برش تاریخی آپالاچی نوین اجرا می شود که از گرجستان به مین است. دادگاه لغو پایین تر-حکم دادگاه که ایالات متحده خدمات جنگل ندارد اقتدار به ویژه استفاده از مجوز اجازه داده است که برای توسعه آن بخش.

اما دوک و قلمرو روز یکشنبه گفت که این حکم نیست به اندازه کافی برای کاهش یک “غیر قابل قبول لایه ای از عدم قطعیت و پیش بینی تاخیر” برای این پروژه است. آنها به استناد یک مونتانا حکم دادگاه در ماه گذشته که انداخت یکی دیگر از موانع در مسیر خط لوله کیستون XL به عنوان یک مثال ادامه داد: چالش های چنین پروژه هایی در چهره است.

که حکم آن مربوط به فدرال اجازه برنامه برای خطوط لوله نفت و گاز به حال این پتانسیل را نیز تاخیر بیشتر سواحل اقیانوس اطلس خط لوله این شرکت گفت. شرکت های درگیر کرده بود با هم سرمایه گذاری حدود 3.4 میلیارد دلار در این خط لوله به تاریخ.

دوک مستقر در شارلوت, N. C., فراهم می کند و برق و گاز خدمات به بیش از نه میلیون مشتری در Carolinas غرب فلوریدا و تنسی.

سلطنت و مستقر در Richmond, Va., فراهم می کند و برق و یا گاز طبیعی به حدود 7 میلیون مشتری در 20 متحده است. آن را تقریبا به طور کامل خروج گاز خود را انتقال کسب و کار با فروش گاز خود و ذخیره سازی دارایی برای برکشایر هاتاوی انرژی است.

به عنوان بخشی از معامله برکشایر هاتاوی انرژی به دست آوردن قلمرو انرژی انتقال Questar خط لوله و کارولینای انتقال گاز و همچنین 50 درصد از سهام خود در ایروکیز سیستم انتقال گاز.

برکشایر هاتاوی انرژی را نیز به دست آوردن 25 درصد از یارو نقطه LNG یکی از شش گاز طبیعی مایع صادرات امکانات در ایالات متحده سلطنت را حفظ 50 درصد سهام این پروژه با مدیریت دارایی بروکفیلد داشتن 25 ٪ باقی مانده.

برکشایر هاتاوی انرژی عمل 100 میلیارد دلار نمونه کارها, ابزار انتقال و نسل کسب و کار ارائه گاز طبیعی و برق به بیش از 12 میلیون مشتری. دومینیون خرید اضافه خواهد شد 7,700 مایل از گاز ذخیره سازی و خطوط لوله انتقال و حدود 900 میلیارد فوت مکعب گاز ذخیره سازی به آن منابع.

“دستیابی به این نمونه کارها از گاز دارایی های قابل توجهی گسترش می یابد شرکت ما رد پای چندین شرقی و غربی و همچنین در سطح جهانی” لایحه Fehrman برکشایر هاتاوی انرژی جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت.

به 9.7 میلیارد معامله شامل 5.7 میلیارد دلار در بدهی. آن است که انتظار می رود در سه ماهه چهارم.

ملک گفت: فروش خواهد اجازه می دهد آن را به تمرکز بر روی دولت خود را تنظیم گاز و برق, آب و برق. این انتظار کسانی که کسب و کار در درجه اول کسانی که خدمت ویرجینیا و اوهایو ایالت یوتا و Carolinas-حساب خواهد شد تا آنجا که 90 درصد از آینده عملیاتی درآمد.

قلمرو و دوک شده هل دادن به بریده بریده خود کربن تولید گازهای گلخانه ای در پاسخ به دولت حکم و نگرانی های مشتری در مورد تغییر آب و هوا. هر دو شرکت با هدف net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 در حال توسعه بیشتر باد و انرژی خورشیدی و سرمایه گذاری در دیگر تمیز کردن فن آوری.

دوک گفت که قصد دارد به سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر, باتری سازی و برنامه های بهره وری انرژی به عنوان آن را با این نسخهها کار برای پیدا کردن تمیز کننده راه برای تولید برق.

“در حالی که ما نا امید است که ما قادر به حرکت به جلو با ACP ما ادامه خواهد داد بررسی راه هایی برای کمک به مشتریان و جوامع به خصوص در شرق کارولینای شمالی که در آن نیاز بزرگ است” رئیس اجرایی لین خوب در بیانیه ای گفت.

نوشتن به کاترین بلانت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de