برلین—زمانی که بلژیک ممنوع بازدیدکننده داشته است به خانه های سالمندان در اواسط ماه مارس برای محافظت از ساکنان جدید coronavirus از بنیانگذاران یک رباتیک شرکت تا به حال یک ایده است.

فابریس Goffin co-اجرایی ZoraBots به حال دیده سفارشات برای شرکت ربات شبیه انسان شاقول میان گسترش بیماری همه گیر. ماشین آلات او تصمیم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کسانی که در حال حاضر قطع از خانواده خود را.

این روبات که در پاسخ به دستورات صوتی ساده می توانید تماس های ویدئویی و اتصال حتی حداقل با تکنولوژی زرنگ و دانا به بستگان خود را در ثانیه. در روز بازاریابی روبات ها به خانه های سالمندان ZoraBot سهام از 70 روبات محفوظ شد. آقای Goffin در حال حاضر آوردن بیش از 700 بیشتر از آن تولید کننده چینی به قرض دادن به خانه های پرستاری در سراسر اروپا رایگان است.

“ما بسیاری از افرادی که به صورت تنهایی و در خانه های بازنشستگی, این مهم است که آنها بسیاری از ارتباطات گفت:” اوستند شهردار بارت Tommelein که به دستور دو شهر-اجرای خانه های سالمندان.

یک مرد مسن در اوستند بلژیک استقبال یک ربات ساخته شده توسط ZoraBots.

عکس: ایو هرمان/ایسنا

در سراسر جهان و همسایگان موسسات خیریه و شرکت های پله تا برای کمک به آسیب پذیر ترین و اغلب در یک ساده, low-tech راه—آوردن آنها را به هر چیزی از غذا به حمایت روانی.

نه تنها افراد مسن در صورت بالاترین میزان مرگ و میر هنگامی که با آلوده coronavirus شدید سلول لازم برای حفاظت از آنها را افزایش می دهد خود را در انزوا. مطالعات انجام شده در چین نشان داد که 14.8 درصد از افراد 80 ساله یا مسن و مبتلا به این ویروس فوت کرده است. ایتالیایی ملی خدمات سلامت دریافتند میزان مرگ و میر برای افرادی که بالای سن 90 رسیده 19%.

در ایالات متحده شیوع رمان coronavirus در نه سیاتل-منطقه خانه های سالمندان منجر به 129 موارد در عرض 11 روز. این درخواست کاخ سفید به تماس مردم برای دور ماندن از خانه های سالمندان و مراکز اجتماعی به درهای بسته خود را محروم کردن بسیاری از سالمندان از معمول خود را پشتیبانی شبکه.

“در حال حاضر آنچه که بیشتر ضروری است که مطمئن شوید هر کس به اندازه کافی غذا و دارو گفت:” جودی Willig, مدیر اجرایی ارتفاعات و تپه های غیر انتفاعی حمایت از بروکلین افراد مسن است. در طول هفته گذشته 500 داوطلبان ثبت نام شده برای کمک به او گفت.

طرح های دیگر در سراسر ایالات متحده و اروپا طیف وسیعی از سوپر مارکت ها رزرو خرید اسلات برای افراد مسن, مواد غذایی, برنامه های ارائه وعده های غذایی بیشتر در خانه دانشجویان و بیکاران ارائه به خرید و تحویل ضرورت و موسسات خیریه خرید کامپیوتر قرص برای کمک به خانواده های از هم جدا شده توسط سلول اقدامات به ماندن در تماس با بستگان.

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ امریکا است که برنامه های شریک در سراسر آمریکا دیده می شود ترافیک چهارگانه در آن آنلاین غذا یاب به گفته یک سخنگوی شرکت. سازمان تنظیم Covid-19 پاسخ صندوق برای کمک به برنامه های محلی خرید مقادیر زیادی از قفسه پایدار و یا وعده های غذایی یخ زده و به استخدام رانندگان پرداخت می شود و تولید کنندگان دیگر برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای تحویل غذا.

یک وعده های غذایی بر روی چهار چرخ داوطلب مشاهده شده اجتماعی فاصله در سفر این هفته به یک شهروند ارشد در ریورساید کالیفرنیا.

عکس: خواهد لستر/زوما پرس

در آلمان که یکی از قدیمی ترین جمعیت و پنجم بیشترین تعداد عفونت های فوتبال باشگاه 1. FC Nürnbergis ارسال کارکنان به فروشگاه برای افراد مسن.

دانش آموزان در رومانی اسپانیا و ایالات متحده آمریکا در حال راه اندازی مواد غذایی-خدمات تحویل. در مادرید یکی از سخت ترین ضربه شهرستانها اسپانیا بیش از 7400 واحد داوطلبان ثبت نام شده در روز راه اندازی یک جدید بستر اینترنت برای ارائه خدمات برای سالمندان و دیگر گروه های آسیب پذیر با توجه به منطقه ای دولت.

“ما در مواردی از مردم به تنهایی زندگی می کنند که مواد غذایی را ندارید فراتر از امروز و یا فردا گفت:” لولا Ferre که در پیوست یک حمایت متقابل شبکه ایجاد شده و تنها چند روز پیش در بارسلونا Raval محله.

به اشتراک گذاری افکار خود را

مراحل چه مردم در جامعه خود را به افراد مسن کمک کند? پیوستن به مکالمه زیر.

ماسیمو Malara با این نسخهها کار با برخی از 150 داوطلب اضطراری یک سازمان غیر دولتی در میلان ایتالیا ارائه مواد غذایی و مواد مخدر به خانه های مردم. اورژانس گفت: هر روز صبح آنها را دریافت برخی از 50 درخواست برای کمک.

شهر راه اندازی کرده است “میلان کمک می کند” یک خط برای افراد مسن و دیگر ساکنان آسیب پذیر برای کمک به سازماندهی غذا و دارو تحویل در coronavirus اضطراری است. آنها با دریافت حدود 750 تماس پس از آن فعال شده در مارس 12, سخنگوی گفت. این شهرستان در حال حاضر راه اندازی یک سرویس به طور خاص اختصاص داده شده به سالمندان زندگی می کنند که در مسکن خواهد شد که به نام و نظارت روزانه.

انگلیسی روان اموزش Chaloner متوجه شدم چقدر سخت بودن قطع از جهان بود که او تصمیم به ماندن در خانه به دلیل قبل از بیماری است که نهفته بود سیستم ایمنی بدن خود را.

یک خانه سالمندان در برایتون در جنوب انگلستان است.

عکس: glyn کرک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“ما گله حیوانات” خانم Chaloner گفت. “قطع ارتباط است که احتمالا بزرگترین خطر علاوه بر ویروس خود را به خصوص برای افراد مسن است.” تحقیقات نشان داده است که بزرگسالان به تنهایی زندگی می کنند به احتمال زیاد به رنج می برند از اختلالات روانی از جمله اضطراب و افسردگی ناشی از تنهایی.

خانم Chaloner راه اندازی آنلاین رایگان درمانگاه ارائه 20 دقیقه ای حمایت از جلسات به افراد مسن و دیگران در انزوا. بیش از 140 درمانگران در حال حاضر به امضا تا به کمک این سرویس برای راه اندازی در هفته آینده, او گفت:.

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

در ایالات متحده خیریه کاتولیک نیوهمپشایر گفت: آن کار بر روی گرفتن ساکنان قرص برای نگه داشتن در تماس با عزیزان خود.

بازدید کننده ممنوعیت در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در معرض خطر “انجام بیش از آسیب خوب” با قطع ساکنان از افرادی که با ارائه حمایت عاطفی تغذیه و اغلب مانیتور نشانه هایی از سوء استفاده و غفلت و گفت: Richard J. Mollot مدیر اجرایی مراقبت دراز مدت جامعه, گروه های جدید-نیویورک-بر اساس غیر انتفاعی.

یک عارضه است که برنامه هایی مانند وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود را اغلب با اتکا در افراد 55 ساله و بیش به عنوان داوطلب در حال حاضر آنها را مجبور به انطباق خود استخدام برنامه گفت: وعده های غذایی بر روی چهار چرخ سخنگوی.

یک زن با پوشیدن یک ماسک و دستکش و راه می رفت گذشته یک دفتر صلیب سرخ در اویدو اسپانیا است.

عکس: الوی آلونسو/ایسنا

در اسپانیا صلیب سرخ خواست داوطلبان مراقب باشند که کمک به طوری که برای تضعیف اجتماعی لازم است فاصله.

ZoraBots’ آقای Goffin در ضمن گفت که او می خواست بلژیکی و چینی دولت برای کمک هزینه حمل و نقل برخی از 700 روبات از چین به اروپا به عنوان حمل و نقل تبدیل شده است گران تر در هفته های اخیر.

دیگر یاران مبارزه برای رسیدن به کسانی که احساس می کنند که بیشترین نیاز و لازم نیست با استفاده از رسانه های اجتماعی که ارائه می دهد برای کمک به. در آلمان پلیس هشدار داده اند در مورد مجرمان نما به عنوان یاران به هدف قرار دادن افراد مسن. و گاهی اوقات حتی افراد مسن می تواند تمایلی به قبول کمک کند.

Pia Malet یک زن 91 ساله در پاریس که به تنهایی زندگی می کند گفت که او نمی خواهید و یا نیاز به هر گونه کمک. با وجود سراسر کشور مستند خانم Malet هنوز پیاده روی سگ خود را چهار بار در روز و می رود برای خرید استیک در محلی قصاب.

“من وحشت گفت:” خانم Malet. “در حال رشد در طول جنگ من دیده ام بسیار بدتر و اگر این است که چگونه من قرار است پس از آن که چگونه از آن خواهد شد.”

ارسال به اموزش در بندر Ruth.Bender@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de