حس مشترک است که در مورد به عنوان مشترک به عنوان یک درمان برای Covid

هفته گذشته بوریس جانسون خطاب عمومی انگلستان و دستور ما به حمل با استفاده از “خوب انگلیسی حس مشترک” به شکست Covid-19. که به وضوح به خوبی کار می کرد با توجه به بریتانیا coronavirus مرگ و میر یکی از بالاترین در جهان است. در واقع دولت انگلستان حاضر به اجرای کامل مستند اتخاذ نور-لمسی رویکرد در حالی که کشورهایی مانند آلمان و هند و کره جنوبی موفق به نگه داشتن درب ظرف را در همه گیر تا کنون با اجرای بسیار سخت تر کنترل.

دیروز کلیسا در ایالت اورگان ایالات متحده واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر فرماندار Covid-19 اجتماعی فاصله محدودیت بیان کرد که “همه ما نیاز به تمرین خود ما حس مشترک به طور داوطلبانه مراحل است که کمک به محافظت در برابر گسترش coronavirus.”

ما به طور کلی در مکان های واجد شرایط به می دانم که چه محدودیت مورد نیاز برای نگه داشتن ما امن است ؟ آیا ما به اینترنت دسترسی دارند و از این توانایی برای درک “علم”? آیا ما قادر به پلیس خودمان بدون تجویزی دستورالعمل? اگر حس مشترک است که چنین فراوانی چرا ما نیاز به قوانین و زیرساخت های حقوقی در تمام ؟

فقدان حس مشترک (و هر گونه حس بهداشت یا humaneness) است که چگونه همه گیر ظاهرا آغاز شده و در وهله اول. در حال حاضر من فقط رفتن بر روی خط تصاویر, اما من مطمئن هستم که چگونه هر کسی می تواند ام ایستاده بود در ووهان مرطوب و بازار و از ” خود “این را حس می کند اجازه پهلو به برخی از زندگی pangolin”. من به معنای واقعی کلمه در حال تماشای یک آسمان, اخبار, گزارش از یک مرطوب بازار در ویتنام در حال حاضر که در آن سوخته سگ زنده موش, گوشت بوش و کاملا چند دیگر حیوانات را به رسمیت نمی شناسم هنوز هم در فروش. یک فروشنده با ابراز تاسف کرد که “خفاش گوشت فروش پایین”; امید هنوز وجود دارد.

به عنوان تاج ساخته شده راه خود را از چین به انگلستان مانند یک موج از شرق ترک ویرانی در پی آن مطمئنا یکی نمی نیاز به یک دانشمند واقعی به درک که برخی از اقدامات احتیاطی لازم گرفته شود? ما بارها و بارها گفته است که خطر ابتلا به انگلستان ناچیز بود (تا از آن نیست) و این کاملا آشکار در طول این دوره از شیوع اینجا است که دولت را دقیقا صفر به آماده شدن. هیچ تلاش ساخته شده بود به تهیه هواکش یا PPE در پیشبرد. هیچ تست, تماس, ردیابی و یا کنترل مرز تصویب شد. مستند معرفی شد با اکراه (و اواخر توسط بسیاری از مردم حساب). شما می خواهم فکر می کنم که حس مشترک را ام باطل این علوم با توجه به تمام هشدارها و شروع به سر ما بود اما به نظر نمی رسد ، غرور و نفس اغلب گل آلود این دیدگاه متاسفانه.

حتی به عنوان مستند بود که معرفی PM بوریس جانسون اظهار داشت که او با خوشحالی حمل تکان دادن دست مردم. او حتی افتخار است که او می خواهم آگاهانه متزلزل دست با Covid بیماران (هر چیزی که برای دریافت یک رای اضافی eh?). البته او به پایان رسید تا در ICU به زودی پس از آن. حس خوب قوی است با این یکی.

هر کسی متوجه شده است که چینی ها و ژاپنی ها شده اند با پوشیدن ماسک برای سال ؟ واضح است که تجربه خود را با سارس را به آنها نشان داد که ماسک ایجاد یک تفاوت. در عین حال حتی در حال حاضر, ماسک ساخته شده است نه اجباری و اکثر مردم در لندن در حال رومینگ در اطراف بدون هیچ گونه حفاظت از صورت است. دوباره من هیچ دانشمند اما اگر این بیماری گسترش می یابد از طریق globules از تف آن را قطعا باید به اضافه کردن ارزش به نوعی از پوشش در حالی که در خارج و در مورد ؟ در واقع در کشورهایی که ماسک ساخته شده اند اجباری از گسترش این ویروس شده است به طور قابل توجهی پایین تر است.

اوه, و فراموش نکنید در مورد 2 متر فاصله حکومت. برخی از مردمی هم نمی دانم تفاوت بین 2 متر و 2 پا و یا آنها را بسیار حس مشترک است که ارائه آنها را غیر قابل نفوذ به بیماری است.

به طور طبیعی ما به انگلیسی, اختراع حس مشترک. همین دلیل است که ما صرف چهار سال گذشته trashing ما ارتباط با ما بزرگترین و بیشترین سود شریک تجاری با هیچ برنامه پشتیبان گیری – “spaffing” میلیاردها پوند در این فرآیند است. ما آنقدر هوشمند است که حتی در میان مخرب ترین بحران بهداشتی در زندگی, حافظه, دولت در تلاش برای ارائه در Brexit مهاجرت وعده نتیجه این است که می توانید ببینید احتمالی اخراج از پایین پرداخت خارجی پرستاران و مراقبت-کارگران. ما کف زدن برای آنها یک دقیقه و پا زدن آنها را خارج بعدی (پس ما با استفاده از آنها به عنوان خوکچه هندی به آزمون هیدروکسی کلروکین بدون شک). ما ممکن است یا ممکن است حس مشترک است اما ما قطعا نیست مدنی.

در ضمن در سراسر تالاب, Dettol و دیگر مواد ضد عفونی کننده تولید کنندگان تا به حال بسیار ایمان در حس مشترک دانشکده عموم مردم است که آنها تا به حال به موضوع رسمی هشدارهای بهداشتی در برابر مردم به مصرف محصولات خود را به صورت داخل وریدی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, عجیب و غریب, پیشنهاد که آن را ممکن است راه را برای درمان کرونا. آن را برای تلفن های موبایل مانند یک دسته از “covfefe” به من.

هنوز هم در آمریکا گروهی از شهروندان شد تا دیوانه در مورد مستند که آنها را شکست اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و وارد میشیگان در کنگره خانه ملت در اعتراض به. آنها مسلح به اسلحه خودکار و اسلحه. در ایالات متحده این بود که به عنوان یک مدرک معتبر ورزش از حق خود دست به اعتراض زدند. در بسیاری از دیگر کشورهای متمدن این امر شده اند طبقه بندی شده به عنوان یک اقدام عمل از تروریسم و برخورد با درآمده است. چگونه عقل سلیم به ما بگویید که آن را OK به صورت خصوصی شهروندان برای حفظ درجه نظامی سلاح در خانه ؟ حس مشترک توانایی های ظاهرا بهبود در طول زمان از طریق یادگیری و تجارب مشترک و در عین حال با وجود تعداد بی شماری از تیرباران های دسته جمعی هر گونه تلاش برای معرفی تفنگ کنترل شده اند بارها و بارها مسدود شده است.

او در سال 1775 جزوه تحت عنوان “عقل سلیم”, فیلسوف آمریکایی توماس پین و نوشت: “جامعه تولید شده توسط ما می خواهد و دولت با شرارت سابق باعث شادی ما مثبت توسط اتحاد ما را عواطف دومی منفی توسط ضابط ما رذیلت.” بر این اساس ما قطعا تا نهر گه بدون دست و پا زدن. از یک طرف ما یک دولت سکندری در سراسر haplessly در مبارزه با این بیماری همه گیر عدم ارائه هر گونه رهبری و از سوی دیگر شهروندان جاهلانه و petulantly فشار برابر دستورالعمل های ایمنی. در یک جهان که در آن اقتصاد و منافع خود همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن معقول و با ملاحظه رفتار من تعجب می کنم که آیا جهان می تواند مقابله با هر عقل ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>