سوالات رایج در مورد مدل سوئدی – Part 2

ادامه از بخش اول است.

سوال 4: آیا افراد مسن از هم جدا شوند در هند ؟

هند دارای تعداد بسیار کمی از مردم در گروه خطر بالا. سالمندان ما در حال حاضر می میرند از بسیاری دیگر از مرگبارتر باعث می شود هر سال است. در حالی که مردان بیش از 80 بسیار آسیب پذیر تنها 0.815% هند مردان بیش از 80. با توجه به این هند در مجموع مرگ و میر از این ویروس در نهایت باید توان بسیار پایین (زیر 0.5%) حتی اگر ویروس گسترش می یابد بدون کنترل.

با توجه به ارتباط بین درآمد و طول عمر نامتناسب تعدادی از این مردان سالمند تعلق به بالا طبقات متوسط – که خانه های بزرگ و می تواند جدا. برخی از مردان سالمند بیش از 70 در طبقات متوسط خانه. این افراد به خوبی افراد تحصیل کرده و نشان داده می شود چگونه به نگه داشتن سالمندان بی خطر است.

آنچه در مورد محله های فقیرنشین? اکثر ساکنان زاغه در حال جوان با افراد مسن پشت ماندن در مناطق روستایی است. چند سالمندان در محله های فقیرنشین ممکن است نیاز ویژه حمایتی مانند جداسازی در جدا کردن پناهگاه های سازمان یافته توسط دولت است.

و تعداد کمی از باقی مانده سالمندان در مناطق روستایی اما اکثر خانه های روستایی باید یک اتاق یدکی که در آن افراد مسن می تواند جدا شده و پس از اطلاعات مناسب در دسترس ساخته شده است. در مجموع در حالی که آن را ممکن است برای از بین بردن تمام مرگ و میر افراد مسن ترین آسیب پذیر می تواند نسبتا به راحتی محافظت در هند.

سوال 5: چرا نمی توانم تست و تماس با ردیابی محل کار ؟

این ICMR به تازگی گفت که هند باید به طور چشمگیری افزایش آن تست. انگلستان علمی است که در تماس با من, تیم Colbourn می خواهد همه مردم در بریتانیا به آزمایش می شود هر هفته با ضرب تست ظرفیت صدها بار.

حزب ما رد تست به عنوان یک استراتژی پیشگیرانه. در اینجا به همین دلیل است.

آن را بسیار سخت برای تست در مقیاس بزرگ به خصوص با توجه که ما ممکن است نیاز به آزمون مردم بارها و بارها تا زمانی که آنها قطعی شده است. در این مورد ما در حال صحبت کردن در حدود 150 میلیارد آزمون در هر سال برای جهان – نشدنى. پس از سه ماه تست پرتغال – که رهبر در جهان – آزمایش قرار گرفته است و تنها 0.3 درصد از جمعیت آن: 99.7% تست نشده باقی می ماند.

دوم آزمون اغلب به نتایج کاذب – هر دو منفی کاذب و مثبت کاذب. با آزمایش در مقیاس بزرگ این نتایج نادرست خواهد منحط را به هرج و مرج. سوم virus قادر به فرار حتی دقیق ترین تست و تماس با ردیابی رژیم. ما را دیده اند که در سنگاپور است. چهارم زیادی وجود دارد رسوخ حریم خصوصی درگیر است که حزب ما قویا مخالف. پنجم وجود دارد عظیم اقتصادی هزینه های آزمایش, از جمله هزینه های تحمیل شده بر مردم که مجبور به شرکت و پس از آن عمل به دستورات آنها دریافت خواهید کرد.

تست تنها تحمیل هزینه های, اما هیچ چیز به حل این مشکل است. سوئد عاقلانه خودداری از توده تست: این تنها آزمون کسانی که نیاز به در بیمارستان بستری شود. تنها 0.09% از جمعیت آن شده است. تمرکز خود را برای به حداقل رساندن آسیب به نگه داشتن تست.

نتيجه گيری

اجازه دهید من میخواهم نکات کلیدی است. اول این است که یک ویروس جدی است. ما باید در درمان این ویروس با بیشترین احترام و احتیاط تا زمانی که آن را تصویب کرده است.

دوم به عنوان سوئدی immunologist هنریک براندن اشاره کرد “این ویروس در سراسر جهان گسترش. آن را به طور کامل غیر ممکن است برای قفل کردن این ویروس دوباره”. آن است که در اینجا به ماندن بگیرید.

سوم مستندات نمی کشتن ویروس. آنها صرفا توقف توسعه ایمنی – تنها مطمئن درمان ما است. دکتر Sucharit Bhakdi رئیس موسسه پزشکی میکروبیولوژی و بهداشت در آلمان می گوید که مستندات “هستند که منجر به تخریب و جمعی خودکشی بر اساس چیزی جز یک روح”.

چهارم و چشم انداز یک واکسن بسیار باریک است. شش دیگر coronaviruses چهار است که بومی به گونه ما برای هزاران سال. هیچ واکسنی وجود دارد برای آنها و نه برای دو نفر دیگر به وجود آمد که در دو دهه گذشته است. این ایده از یک واکسن است که یک هدف در حال حرکت پس از آن همیشه باقی می ماند 12 ماه به دور است.

پنجم و چشم انداز درمان تلخ است. با وجود صدها سال از کشف علمی ما هیچ درمان قطعی برای سرماخوردگی یا آنفولانزا. و از آنجا که تقریبا همه از بهبود COVID-19 افتراق موثر مواد مخدر از یک دارونما است و نزدیک به غیر ممکن است. وجود دارد و ادامه خواهد داد به یک سراسیمگی از گزارش نادرست است که تولید امید اما اگر تاریخ راهنمای وجود خواهد داشت نه هر گونه درمان – حداقل برای سال های بسیاری است.

همه ملت ها لزوما به خونریزی در مواجهه با این ویروس. ترفند این است برای به حداقل رساندن خونریزی در حالی که گله ایمنی – طبیعی و یا از طریق واکسن. پس از یک واکسن یک رویا لوله بهتر است به هدف ایمنی طبیعی. هند فقیر را از گرسنگی مردن اگر آنها نمی تواند استطاعت مواد غذایی حتی برای چند هفته. در حال انتظار برای یک واکسن در حالی که اجازه دادن به گرسنگی مردم است یک ایده بد است. ما نیاز به بلع قرص تلخ امروز و یا ما را سر و صدا کل جامعه فردا.

سن بر اساس مدل بسیار مهم است برای هند به اتخاذ. سوئد رویکرد به پهن کردن منحنی از بستری شدن در بیمارستان با جدا کردن آسیب پذیر می تواند به پایین آوردن هند بالقوه مرگ و میر توسط دو سوم یا حتی سه چهارم در حالی که ارائه گله ایمنی.

هند باید صرف 90 درصد از آن COVID-19 منابع برای محافظت از 10% که آسیب پذیر هستند. که اجازه خواهد داد که 90 درصد از جمعیت به کار به طور معمول البته با اقدامات پیشگیرانه از قبیل ماسک. این اجازه خواهد داد که هند به عقب بر گردیم روی پای خود و رسیدن به گله ایمنی در ماه.

یک کلید وجود دارد از ویژگی های این ویروس است که هند می تواند سود حاصل از این ویروس به نظر می رسد به احتمال زیاد به اوج و فراز با فصل مانند چهار رایج دیگر coronaviruses است که علت سرماخوردگی. این ویژگی تایید شده است توسط یک مطالعه اخیر.

گسترش ویروس است در نتیجه به احتمال زیاد مشکل ساز حداقل در حال حاضر در هند – به عنوان تابستان روش. این زمان برای هند به منظور توسعه حداکثر ممکن گله ایمنی در پایین ترین هزینه اجتماعی. هند پس از آن می تواند تحمیل کوتاه مستندات در طول زمستان اگر کاملا ضروری برای مدیریت سیستم بهداشت و درمان ظرفیت.

متاسفانه هند نگه داشته شده است تحت مستند برای بسیاری از هفته دولت هند هر گونه توسعه پایدار استراتژی است. از این فرصت استفاده شده است می تواند به آموزش کشور در مورد ویروس و به درخواست مردم برای منزوی کردن افراد مسن. به جای آن که زمان صرف شده در ترویج Hindutva مضمون اپرا صابون.

بیشتر با ترساندن سرخپوستان مردم ممکن است در حال حاضر به راحتی برگرداندن به حالت عادی حتی زمانی که مستند برداشته شده است. مردم نیاز به استدلال و منطق اما آقای مودی ترس عقل از آنها.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>