سوالات رایج در مورد مدل سوئدی – قسمت 1

پس از 6 مارس سال 2020 حزب ما به حمایت از یک سن مبتنی بر استراتژی مدیریت ریسک برای این ویروس است. که اجازه خواهد داد که زندگی و تولید اقتصادی برای ادامه در هند در حالی که ما منزوی کردن افراد مسن و دیگر گروه های آسیب پذیر تا گله ایمنی به دست آورد.

در 11 مارس سال 2020 به من نشان داد که چگونه در سوئد است که پس از این استراتژی با موفقیت. این مقاله منجر به تعدادی از سوالات از سراسر جهان است. در این قسمت بنویسید تا من آدرس اصلی سوالات به طوری که مردم می توانند بهتر درک منطق و پیامدهای این رویکرد است.

سوال 1: ندارد سوئد رویکرد شبیه به آنچه که در استرالیا در حال انجام است ؟

برخی از مردم شده اند قادر به تمایز بین مستندات و سوئد رویکرد است. استرالیا به من نوشت و مدعی است که در سوئد و استرالیا رویکردهای مشابه هستند. اما این درست نیست.

سوئد روشن پایان بازی. استرالیا است none. رهبران آن شعار واکسن سرود در حالی که سوئد به رسمیت می شناسد که این کشور نمی تواند صبر کنید برای واکسن.

در سوئد مردم هستند که اطلاعات داده شده در مورد خطرات و خواست به مسئولیت. سوئد با تمرکز بر حفاظت از افراد مسن است. استرالیا از سوی دیگر (مانند هند) خودداری کرده است برای منزوی کردن آن در افراد مسن است. آن را قفل شده است و همه. به جای آن تلاش برای از بین بردن ویروس – که فقط داد و بیداد اقتصاد خود را بدون از بین بردن ویروس.

بیشتر در استرالیا (مانند هند) دولت به راه انداخته است و پلیس در مردم عادی است. پلیس در حال صدور جریمه در هزار است. یادگیرنده راننده با جریمه شد. و افرادی هستند که بازداشت شده است. البته هند طول می کشد کیک – خود مردم هستند که مورد ضرب و شتم برخی فوت کرده اند.

سوال 2: چرا سوئد را چنین نرخ مرگ بالا?

این 12 دور مسابقه است که تنها به پایان می رسد که این ویروس زدم – یا از طریق طبیعی گله ایمنی و یا یک واکسن. در حال حاضر سوئد فرود ضربات بر این ویروس در حالی که دیگران هستند که dodging آن است.

انتخاب بین برخی از مرگ و میر امروز همراه با یک ضربه کوچک به اقتصاد در مقابل بسیاری از مرگ و میر فردا – هر دو از این ویروس و از تخریب گسترده از اقتصاد است.

من با ارشد دانشمند سوئدی یوهان Giesecke که shrugs کنار فعلی مرگ و میر و می گوید: “از من بپرسید این سوال پس از یک سال” زمانی که همه ملت می خواهم که تقریبا همان نرخ مرگ و میر. تنها تفاوت در زمان یک سال خواهد بود که اقتصاد سوئد را طولانی بهبود را قادر می سازد آن را به صرفه جویی بیشتر در آینده زندگی می کند در حالی که کشورهای دیگر را تبدیل به بسیار فقیرتر از این رو قادر به صرفه جویی در زندگی از هزاران علل دیگر. فقر را می کشد.

آن عهد به درخشش آندرس Tegnell که – اگر اولیه اشتباهات ساخته شده در سوئد خانه های سالمندان گرفته شده از نظر – سوئد نرخ مرگ و کاملا شبیه به بسیاری از کشورها با دیکتاتوری مستندات.

سوئد دارای یک بالا به خصوص سالمندان جمعیت – بیش از 20 درصد از جمعیت آن که بیش از 65. و آن خانه های سالمندان بسیار پر جمعیت. Tegnell به رسمیت می شناسد اولیه شکست در سوئد برای تنظیم این خانه – چیزی که او متمرکز شده است در تلاش برای درمان. بین یک سوم تا نیمی از سوئد مرگ و میر رخ داده است در این خانه های سالمندان. اگر بیشتر مرگ و میر در این خانه می تواند اجتناب شود وجود خواهد داشت تعداد بسیار کمی بیشتر مرگ و میر در سوئد.

سوال 3: آیا اثبات این که سوئد در حال نزدیک شدن به گله ایمنی ؟

آندرس Tegnell تخمین زده است که گله ایمنی در استکهلم است که در داخل چشم است. Johan Giesecke دوباره تایید کرد در 22 مارس سال 2020 است که استکهلم خواهد رسیدن به گله ایمنی در اواسط ماه مه. بیشتر “تام Britton پیشرو سوئدی علمی که نشان می دهد تا نیمی از سرمایه جامعه آلوده می شود با آغاز ممکن است”.

بسیاری از مردم به شک و تردید در مورد این ادعا. و در پایان تنها یک مدرک قطعی است – هنگامی که ویروس مرگ و میر به توقف آمده است. اما اثبات چنین در دسترس نخواهد بود حداقل برای چند ماه. در این میان وجود دارد دو نوع برآورد: برخی که قیاس از تست آنتی بادی; دیگران که با استفاده از ساختار جمعیت.

من در نظر نمی بادي تست داده می شود قابل اعتماد است. بسیاری از مردم با ايمنی ذاتی قادر به مبارزه با بیماری و بدون نشان دادن علائم. کودکان در یک مورد در نقطه است. داده ها نشان می دهد که تعداد بسیار کمی از کودکان “دریافت” ویروس. این ویروس است که قطعا تلاش برای رسیدن به آنها, اما آنها احتمالا ايمنی ذاتی که ضربه کردن ویروس. این کودکان سیستم ایمنی هستند و بدون توسعه آنتی بادی خاص به این ویروس است.

به طور مشابه, تخمین می زند در هند نشان می دهد که حدود دو سوم از کسانی که با این ویروس را نشان نمی دهد علائم. دیگر تخمین می زند حدود 80 درصد است. چنین افرادی احتمالا قادر به مبارزه با ویروس ذاتی ایمنی: آنها نمی نیاز به احضار تطبیقی ایمنی هنگامی که آنتی بادی تولید می شود. تست آنتی بادی تنها تشخیص آن با پاسخ تطبیقی و بنابراین بسیار مفید است.

بنابراین ما باید توسعه گسترده تر برآورد بر اساس درک درستی از راه گسترش ویروس در سراسر یک جمعیت خاص بخش.

در این مورد ما می دانیم که 17.54 درصد از سوئد با جمعیت کمتر از 15 سال است. ما نیز شناخته شده است که بیماری های همه گیر مانند این تمایل به گسترش به سرعت در طول فصل زمستان است. این ووهان و نیویورک تجارب نشان می دهد که چگونه به سرعت گسترش می یابد. با توجه به بسیاری از هفته استکهلم کودکان شده اند در تعامل با یکدیگر آن است که معقول و منطقی به فرض که 90 درصد از آنها – به خصوص در یک نسبتا متراکم جایی مثل استکهلم – رفته اند از طریق عفونت و یا نه آن را کردم و یا بهبود و تقریبا بدون هیچ عواقب.

بیشتر از آن است که معقول و منطقی به فرض که این کودکان را پس از آن آلوده حدود نیمی از آنها (نسبتا) پدر و مادر جوان. اگر هر دو کودکان باید به طور متوسط 1.5 پدر و مادر یکی دیگر از 6.6 درصد از استکهلم جمعیت آلوده شده است و بهبود.

همانطور که برای بقیه جمعیت به سن 65 (49% بعد از به استثنای 13.2 درصد از پدر و مادر جوان) ما می توانیم فرض کنیم که حدود یک چهارم آلوده شده اند تا کنون. پس از آن وجود دارد 20.37 درصد از کسانی که بیش از 65. این گروه سنی بود و انتظار می رود برای منزوی کردن خود به خصوص به شدت بنابراین ما می توانیم فرض کنیم که تنها 1% از آنها آلوده شده اند (با برخی از آنها درگذشت).

این به ما می دهد یک برآورد حدود 35% درصد استکهلم جمعیت است که احتمالا در حال توسعه نوعی از ایمنی توسط شرکت اعم از ذاتی یا تطبیقی است.

توجه داشته باشید که من ساخته شده برخی از مفروضات اضافی در اینجا. اول که گله ایمنی حاصل خواهد شد در حدود 60 درصد از جمعیت به این ویروس خاص. دوم که مصونیت از ویروس پس از بهبودی از عفونت خواهد شد و چند ماه گذشته اگر نه سال است. این فرض است که مطابق با نرخ مرگ و میر در سوئد (و جاهای دیگر) که نشان می دهد تنها یک دور از عفونت است. نیز وجود دارد یک روند کلی با دیگر coronaviruses است که عفونت های بعدی تولید و کاهش شدت علائم است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>