کمیک برای کودکان و نوجوانان? این ورمونت, کالج, التماس به متفاوت است.

به عنوان یک کودک, میشل Ollie تلاش برای غلبه بر نارساخوانی. چه چیزی به او کمک کرد تا یاد بگیرند به عنوان خوانده شده کمیک یک فرم هنری است که در حال حاضر پایه و اساس از آنچه ممکن است تنها دانشگاهی در انگلستان اختصاص داده شده به زنهایی در White River Junction, ورمونت.

مرکز کارتون مطالعات که خانم Ollie تاسیس 15 سال پیش که الهام بخش نسل جدیدی از کاریکاتوریست به یادگیری هنر خود را پیدا کردن یک حرفه ای و ایجاد اختلاف در جوامع خود. دانش آموزان می توانند کسب گواهی نامه و مدرک کارشناسی ارشد و فارغ التحصیلان کالج موفقیت پیدا کرده اند به عنوان تصویرگران و گرافیک نویسان; دیگران کار کرده اند با مربیان برای قراردادن تصاویری به پیچیده ترم.

کالج رشد کمک کرده White River Junction به پرورش یک هنر پر جنب و جوش, جامعه, در حالی که CCS دانشجویان و فارغ التحصیلان اغلب داوطلب محلی و سازمان های غیر انتفاعی. این همه در بودجه سالانه 1.1 میلیون دلار. “ما نمی دانیم که آن را ایجاد یک جامعه که خیلی خوب خواهد تحقق از مردم کار می گوید:” خانم Ollie.

White River Junction, ورمونت,

مبتلا به خوانش پریشی, Coco فاکس زاده تلاش شد با خواندن تا زمانی که او در بر داشت کمیک. در حال حاضر 14 سال است که خواندن یک طوفان می گوید عمه اش.

کمیک بود که این تحول در اثر این خواننده جوان است که توسط میشل Ollie. کاریکاتوریست بود جدولها مبارزات خود را با دوران کودکی خواندن و نوشتن و نشان داد که چگونه او در ادامه به راه اندازی چه ممکن است تنها دانشگاهی در انگلستان به تمرکز به طور کامل در مورد زنهایی.

فقط به عنوان کمیک الهام خانم Ollie به خواندن او الهام بخش یک نسل جدید و جوان ما به یاد بگیرند که خود را در هنر پیدا کردن یک حرفه ای و ایجاد اختلاف در جوامع خود.

خانم فاکس یکی از 27 تمام وقت دانش آموزان ثبت نام شده در مرکز کارتون مطالعات انجام شده در سفید River Junction, ورمونت. کلاس های برگزار شده در سابق اداره پست ساختمان و نزدیکی سابق فروشگاه در این راه آهن ایجاد کرد از بیش از 2000 نفر است. دانش آموزان می توانند با کسب یک سال گواهی دو سال گواهی و یا برای کسانی که در حال حاضر داشتن مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد هنرهای زیبا.

و فقط به عنوان مدرسه تشویق دانش آموزان خود را برای ایجاد یک تفاوت با کار خود را رشد آن کمک کرده White River Junction به پرورش یک هنر پر جنب و جوش, جامعه, در حالی که CCS دانشجویان و فارغ التحصیلان اغلب داوطلب محلی و سازمان های غیر انتفاعی. (تمام کلاس رفت و آنلاین در مارس 16 با توجه به COVID-19 همه گیر اما دو ساختمان دانشگاه باقی مانده اند باز به عنوان دانش آموزان رعایت اجتماعی فاصله.)

رایلی رابینسون/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

میشل Ollie (راست) چت با تس Scilipoti یک دانشجوی سال دوم در مرکز کارتون مطالعات انجام شده در سفید River Junction, ورمونت, Jan. 25, سال 2020 است.

زمانی که خانم فاکس برای اولین بار به عنوان خوانده شده “از میز رئیس مرکز کارتون مطالعات” توسط خانم Ollie او زده بود با آن نشاط بخشی پیام و احساسی صداقت.

“کمیک خیلی خوب بود که من گریه کردم و به طوری که من حدود 10 نسخه آورده و همه آنها را صفحه اصلی” خانم روباه گفت. یک کپی رفت و به او خواهرزاده و خواننده متولد شد.

“ما نمی دانیم که آن را ایجاد یک جامعه که خیلی خوب خواهد تحقق از مردم کار می گوید:” خانم Ollie که شرکت تاسیس CCS در سال 2005 با کاریکاتوریست جیمز استورم. این اجرا می شود در بودجه سالانه 1.1 میلیون دلار.

آن 249 فارغ التحصیلان شامل چندین جایزه برنده تصویرگران و گرافیک نویسان; یکی از چارلز Forsman به تازگی دو از کمیک اقتباس شده به عنوان درام اسکریپت سری برای Netflix بکشد.

موسسان CCS را دیدم که در حال آمدن است. “در ابتدا, آن را در مورد ساخت مورد کمیک به عنوان یک فرم هنری یک رسانه می گوید:” آقای Sturm.

قدرت کمیک

امروز داستان سرایی بصری است که در همه جا از آنلاین نوار کمیک و انیمیشن به رمان های گرافیکی و غنی-مصور کتاب های کودکان در کتابخانه ها و کتابفروشی ها. نگاهی به رمان گرافیکی: ناشران قرار داده و از 12 درصد در سال 2019 و جوان-بخش بزرگسال رشد کرده است و حتی سریع تر. “آن بوده است و نفس می گوید:” آقای Sturm.

رایلی رابینسون/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

یک دانش آموز می خواند در Shultz کتابخانه در مرکز کارتون مطالعات انجام شده در Jan. 25, 2020, در طول یک بعد از ظهر بارانی در White River Junction, ورمونت. CCS در سال 2004 تاسیس شد.

CCS ماموریت متوقف نمی شود در آن دانشگاه. آن مربیان و دانش آموزان به ارمغان آورده اند قدرت کمیک به انواع محیطهای آموزشی اعم از کلاس های ابتدایی به سطح کالج دوره های آنلاین.

“ما تمایل به دیدن یک مقدار عادلانه از (CCS دانش آموزان) که می خواهند به سخنرانی یا تدریس و یا انجام کارگاه های آموزشی می گوید:” خانم Ollie اضافه کرد که مدارس محلی اغلب درخواست CCS کارگاه های آموزشی. “در بسیاری از بهره و آن را در حال رشد سریع است.”

یک موضوع محبوب است دموکراسی است. “این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد: یک راهنمای گرافیک به حکومت” یک CCS طنز کتاب تا به حال سه چاپ اجرا می شود در مجموع بیش از 40000 نسخه استفاده شده است و برای تدریس در کلاس های مدارس در سراسر کشور است.

آقای استورم و همکارانش منجر شده برخی از این کارگاه های آموزشی. خانم فاکس می گوید زمانی که او پیوست و یکی در کلمبوس, اوهایو, یک معلم شد شگفت زده چگونه کودکان و نوجوانان پاسخ داد. “او پاره کردن چون یکی از دانش آموزان در کلاس که تقریبا هرگز صحبت درو 10 کمیک می گوید:” خانم ،

آقای استورم گفت: این غیر معمول نیست. “بسیاری از دانشجویان جوان هستند که در طیف اوتیسم پدر و مادر می گویند کمیک هستند راه خود را از ارتباط با جهان است,” او می گوید.

تاپیک های زیادی باز بودن بیشتر از معلمان و مسئولان مدرسه به این ایده از کمیک به عنوان یک آموزشی متوسط بیش از وجود دارد استفاده می شود می افزاید: خانم Ollie.

رایلی رابینسون/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

این شولتز کتابخانه در مرکز کارتون مطالعات است که پس از خالق “بادام زمینی” و شامل آثار دانشجویان دانشکده و فارغ التحصیلان در آن مجموعه است.

که قرار گرفتن در معرض همچنین منجر به برخی از غیر منتظره مشارکت از جمله یکی با دارتموث کالج Thayer School of Engineering در سال 2016. خانم Ollie که دارای یک پس زمینه مهندسی و پژوهشگر در دارتموث معرفی Thayer دانشکده به CCS آلوم کاترین Roy که کشید یک سری از تصاویر محبوب آنلاین دوره به توضیح پیچیده مهندسی مفاهیم.

“من می خواستم به مهندسی دوستانه و در دسترس می گوید:” ویکی ممکن است یک استاد مهندسی در دارتموث. “ما فقط شروع به دیدن برنامه کمیک برای کمک به بسیاری از صنایع مختلف.”

خانم Ollie موافق است. برخی از CCS دانش آموزان به او بگویید که می خواهید برای کار با پزشکان و سایر حرفه ای در زمینه نمایش فقط چگونه سازگار کمیک می شود.

را دن Nott سرب کاریکاتوریست برای دموکراسی طنز. او کار بر روی یک رمان گرافیکی به صورت Random House آزمایشی با عنوان “پنهان سیستم” در مورد زیرساخت های سیستم های ما اغلب برای اعطا.

به انجمن خوش آمدید بوت کمپ

کمیک شروع با خلاقیت است. اما این همه نیست که افاضه در CCS: دانش آموزان یاد بگیرند که همه چیز از مهارت های طراحی را به خود کمیک منتشر شده و ارتقا یابد و می توانید به یک شبکه قوی از اعضای هیات علمی و همسالان برای همکاری است.

“این یک کمی از بوت کمپ” خانم Ollie می گوید. “شما در حال ایجاد یک بسیاری از مواد. شما ایده ساخت این مهارت و تطبیق آنها.”

او دیده می شود بسیاری از تغییرات در طول 15 سال گذشته هر دو در CCS و در جامعه به عنوان زنهایی مدرسه کمک کرده جرقه احیای مرکز شهر.

“هنگامی که ما شروع مدرسه ما تا به حال هیچ ایده ای در مورد برخی از چیزهایی که ما می خواهم اتفاق می افتد,” او می گوید. او به خاطر یک بحث که در آن خانم فاکس مشترک داستان در مورد خواهر زاده او. او گفت: پس از آن در ماشین او سپاسگزار است که کار او را لمس کرده بود و یک دختر جوان است.

برای خانم فاکس است که با توجه به تحصیلات تکمیلی است که تجربه یک محرک است. او خواهرزاده بخوانید جن وانگ “شاهزاده و خیاط زنانه” یک سال 2018 گرافیک-رمان افسانه بسیار است که اتصال به تن کردن.

“به عنوان کسی که می نویسد کمیک برای بچه ها, دانستن آنها می توانید آن را بخوانید پس از اندازه آنها می تواند آن را از بین ببرد که باعث می شود شما می خواهید برای دریافت و ارسال در هر روز است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>