غذاهای راحتی باز گشت در Coronavirus سن

خرید و فروش مواد غذایی راحتی است که می تواند در خانه پخته شده مانند گوشت پیتزا افزایش یافت در طول coronavirus قرنطينه.

عکس: بنیامین Boshart/مهر نیوز

غذاهای راحتی از مارک های بزرگ در حال دیدن یک تجدید حیات مدیران می گویند که مصرف کنندگان به دنبال آشنایی و راحتی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بسیاری از خریداران را مورد علاقه های تازه و تخصص مارک های بزرگ مواد غذایی را پردازش محصولات در سال های اخیر, در حالی که دیگران باید تصمیم گرفتند برای ارزان تر فروشگاه مارک. در حال حاضر بزرگترین سازندگان بسته بندی مواد غذایی منجمد می گویند, پیتزا, پاستا, سس و مک و پنیر در حال افزایش است به نفع به عنوان مصرف کنندگان در مستند غذا خوردن در خانه.

نستله SA شد آخرین جزئیات روند, روز شنبه هنگامی که آن را گزارش قوی تر آلی رشد فروش برای سه ماهه اول رانده شده توسط آمریکایی ها و انباشت آن DiGiorno, پیتزا, robbie handsome منجمد وعده های غذایی و جیب ساندویچ. پخت مارک های مانند تلفن خانه و میخک نیز خوب انجام شده در آن گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

تقاضا برای این محصولات—به عنوان به خوبی به عنوان Purina مواد غذایی حیوان خانگی قهوه و نسکافه Gerber محصولات کودک—سوار یک 7.4 درصد افزایش آلی فروش در آمریکا در سه ماه اول سال و کمک به سنگین تر بودن از ضعف در چین است.

به طور کلی بزرگترین غذاهای بسته بندی ساز گفت آلی رشد فروش—کلید اندازه گیری است که از تغییرات نرخ ارز خریداری و divestments—افزایش 4.3 درصدی در سه ماه اول سال, ضرب و شتم تحلیلگر برآورد 3 درصد است.

نستله اجرایی علامت اشنایدر گفت: شرکت مواد غذایی و نوشیدنی مارک “آسایش” به مصرف کنندگان انعکاس نظرات اخیر ساخته شده توسط مدیران در سراسر صنعت است.

این مواد غذایی راحتی باز گشت است فقط یکی از راه های رفتار مصرف کننده در حال تغییر است در میان همه گیر با شرکت ها نیز ضعیف شیفت در تمیز کردن عادات و خرید آنلاین.

به عنوان مصرف کنندگان خوردن سه وعده غذا در روز در صفحه اصلی و نه در سالن های غذاخوری و مدارس و رستوران ها تقاضا برای آسان-به-مواد غذایی افزایش یافته است, شرکت ها و داده های مستقل نشان می دهد. مدیران باید گفت که آنها انتظار رستوران به کار در ظرفیت پایین تر برای سال آمده به دلیل اجتماعی فاصله پروتکل به معنی تغییر به پخت و پز در خانه می تواند حتی به عنوان مستندات آسانسور.

مربوط به خواندن

  • او سیاست اجتماعی در فاصله کرافت مک-و-کارخانه پنیر در طول Coronavirus

به طور کلی ایالات متحده فروشگاه فروش سوپ گل رز 37 درصد کنسرو گوشت صعود 60% و پیتزا یخ زده شروع به پریدن کرد 51 درصد در این هفته به تاریخ 11 آوریل به گفته شرکت تحقیقاتی Nielsen.

در اوایل این ماه ، سس هاینز Co. ‘s اجرایی میگوئل Patricio گفت: تقریبا تمام شرکت برندها در تقاضای بالا از جمله مک و پنیر Classico سس پاستا و اسکار مایر بیکن و سوسیس. که تجدید حیات می آید پس از این شرکت در سال گذشته نوشت ارزش برخی از مارک های بزرگ و گفت: در ماه فوریه آن افزایش تبلیغات صرف به نفع مصرف کنندگان است.

Unilever PLC در روز پنج شنبه گفت: برخی از آن علامت های تجاری مانند Hellmann s سس مایونز را خوب انجام شده در سه ماهه اول در میان همه گیر.

“ما دیده ایم به وقت و زمان دوباره که مارک های بزرگ تمایل به انجام این کار به خوبی زمانی که مردم احساس اضطراب و در معرض خطر” رئیس اجرایی آلن Jope گفت. او اضافه کرد که او انتظار دارد که این تغییر به بزرگتر برندها به گذشته یک زن و شوهر از سال است.

کمپبل سوپ Co. در ماه گذشته گفت: خرده فروشان خرید بیشتر از آن کنسرو سوپ و همچنین محصولات مانند SpaghettiOs و سوانسون کنسرو مرغ.

مواد غذایی بزرگ سازندگان را فشرده شده در پایان بالاتر از طاقچه های محلی مارک های مواد غذایی و همچنین در پایان پایین تر مقرون به صرفه تر فروشگاه مارک. شرکت ها از جمله نستله کرافت و یونیلور شده اند تا خوراکی سازندگان آلی چای گیاهی و محصولات high-end سس گوجه فرنگی و فروش میراث کسب و کار مانند گوشت سرد و در تلاش برای رقابت بهتر است. مواد غذایی منجمد شده یک تمرکز خاص برای نستله کار کرده است که به قطع و نمک و شکر و دیگر کمتر سالم مواد از آن ساخته شده و آماده وعده های غذایی.

تحلیلگر بارکلیز وارن Ackerman این هفته گفت: این بیماری همه گیر است و همچنین جذب خریداران جدید به برندها کمک برندها از نستله و یونیلور افزایش نفوذ در ایالات متحده “آیا این مارک می تواند به حفظ جدید مصرف کنندگان بیش از دراز مدت باقی می ماند یک سوال اما مادر دسته ها کسب جدید مصرف کنندگان است که یک پدیده نادر,” او گفت:.

مجلس با تصویب $484 میلیارد لایحه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان بوئینگ مشکل 737 MAX بعید است به نفع خود تصویب قانونی تا مرداد یا بعد از ماه رمضان شروع می شود در میان سخت مستند سفارشات. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: برنده McNamee/گتی ایماژ

برای نستله قوی برای کارایی مارک های مواد غذایی در بازارهای توسعه یافته و در سه ماهه اول جبران ضعف فروش در چین که در آن آلی کاهش فروش بستنی بادام زمینی و شیر و شکر و شیرینی جات. نستله کسب و کار است که مبادرت به فروش مواد به رستوران ها نیز رنج می برد که در این کشور مبارزه coronavirus.

نستله تایید کرد که آن را کشف فروش آن Yinlu کسب و کار است که مبادرت به فروش بادام زمینی شیر برنج و فرنی در چین پس از سالها تلاش برای پرش شروع به رشد کرده اند floundered. بازوی تولید فروش 700 میلیون فرانک سوئیس در سال گذشته است.

مانند Unilever برخی از نستله کسب و کار صدمه دیده بودند با مستندات است که باید مصرف کنندگان را مجبور به اقامت در داخل خانه از جمله آن بستنی بازو و شیرینی سازی کسب و کار.

به طور کلی کاهش فروش 6.2% به 20.81 میلیارد فرانک سوئیس ($21.29 میلیارد دلار) به دلیل تغییرات نرخ ارز و ترکیب و ادغام. با وجود عدم اطمینان بیش از همه گیر نستله خود را حفظ کامل-سال راهنمایی و گفت: این انتظار آلی رشد فروش را بهبود بخشد.

تحلیلگران استقبال هوا—در مقایسه با رقبا است که اوراق ارشاد در میان همه گیر و گفت که در حالی که در سه ماهه اول شماره های بهره مند از انباشت که دم نستله عملکرد قوی بود.

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>