زمان در حال تغییر است. آینده تصمیم گیری خواهد شد که چگونه این کشورها واکنش نشان می دهند به وضعیت کنونی در coronavirus. جهان سناریو تغییر پس از جنگ جهانی دوم بود که معمولی تهدید برای امنیت. این همیشه اتفاق افتاده است که ابرقدرت تغییر بعد از هر مبارزه با عمده.
وضعیت فعلی غیر متعارف تهدید برای امنیت.
ما شاهد تهدیدات به امنیت ما مانند جنگ توازن قدرت ، اما در حال حاضر جهان در حال مبارزه با غیر متعارف تهدید برای امنیت. کشور که بادبان را از طریق آن بدون نیاز بسیار آسیب محسوب می شود در میان ابرقدرت.

تمام ابرقدرت جهان در حال مبارزه با این وضعیت به جز چین که ادعا می کنند که آنها چیره وضعیت اما آن را نمی توان با اتکا به تجارب ما اجازه نمی دهد ما را به این باور.

هند سناریو می تواند بدتر اگر نه به درستی و پنجه. فعلی هندی رهبری است نه ترک هر گونه سنگ نمیماند که پشت به امن کشور است. اما از لحاظ اقتصادی هند در حال حاضر رنج می برند از یک رکود. و به بالا از آن همه coronavirus تهدید بیشتر را تهدید به سقوط رشد اقتصادی کشور است. با تعداد فزاینده ای از موارد معیار شاخصهای بسیار خوب و Sensex وارد شده خود را در کمترین ضرر و زیان را با تمام Sensex و جذاب سهام بسته شدن در ، در حالی که این شاخص ها عبارتند از شاخص های اقتصادی کشور سلامت بیشتر نگران کننده آخرین پیش بینی که تخمین می زنند که هند نرخ رشد تولید ناخالص داخلی می تواند سقوط به زیر 5% در سال مالی 2021. علاوه بر این نخست وزیر به تازگی اعلام کرد شکل گیری اقتصادی پاسخ نیروی کار برای کمک به مقابله با تاثیر از وقوع.

اما مسئله واقعی در دست است که برای مقابله با جریان اقتصادی واکنش ناشی از این مستند و دوباره در نیروی کامل در زمانی که این ویروس ریشه کن شده است. با جهانی مستند زنجیره تامین تحت تاثیر قرار شده است که با قرار دادن صادرات و واردات کالا و خدمات را متوقف کند. این به شدت تحت تاثیر این صنایع که تکیه majorly به مواد اولیه وارداتی از خارج از کشور و کسانی که تکیه بر صادرات پس از آن به شکل تکه از درآمد خود را.

این انشعاب از یک بیماری همه گیر شده است برای قرن شناخته شده است اما از آنجا که رمان coronavirus به نظر می رسد میزان مرگ و میر حدود 2 درصد آن را نمی خواهد یک بی سابقه است. پروفسور مارک Lipsitch از دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت پیش بینی کرده است که بین 40 تا 70 درصد از افراد در سراسر جهان به احتمال زیاد آلوده در سال آینده — اگر چه بسیاری خواهد شد که فقط علائم خفیف و یا هیچ در تمام. بهداشت عمومی اورژانس همراه با رکود اقتصادی جهانی دارای پتانسیل برای تغییر سیاست در سراسر جهان است. در این مرحله واضح ترین خطرات نگرانی چین, آمریکا, انتخابات ریاست جمهوری, افزایش تنش های بین المللی و تهدید به فقیرترین کشورهای جهان است و پناهندگان.

از زمان همه گیر را نیز تحت تاثیر فرایند جهانی شدن در جهان است. ما را دیده اند فوق العاده ای در روند جهانی شدن بعد از سال 1990 و در حال حاضر تهدید تحمیل خواهد شد و بیشتر و بیشتر امنیت و قوانین مهاجرت, تجارت و انترناسیونالیسم.

هند راه برای مبارزه با این nonconventional تهدید به نظر می رسد تعیین خواهد شد متمرکز و منطقی هند به عنوان یک تکه بزرگ از جمعیت آن را می تواند ایجاد خرابی در تاریخ آن است که اگر کنترل نشود در مرحله دوم تنها. آن را به درستی تجزیه و تحلیل شده است توسط کسانی که آینده coronavirus بستگی دارد که چگونه به طور موثر هند کنترل این بیماری همه گیر. از آن شده است به درستی گفت که مدیر اجرایی که هند به رهبری جهان در ریشه کنی آبله هند نیز حذف فلج اطفال و در حال حاضر هند دارای یک ظرفیت عظیم برای مبارزه با COVID-19.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de