این یک چیز به قرنطینه مردم آن را یکی دیگر شامل ترس و اطلاعات غلط که رفته ویروسی در جهان اول رسانه های اجتماعی همه گیر.

تئوری های توطئه را گسترش سریع تر از ویروس خود را. مقالات علمی هستند که با عجله منتشر شد و افشا و خنثی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا خارجی کمپین دروغ به گسترش ترس است. به عنوان هر کس از اطلاعات دانشمندان به شبان سعی کنید به این آدرس موازی چالش لقب یک “infodemic” توسط سازمان بهداشت جهانی بسیاری از دیدن یک فرصت برای جامعه به گرد هم می آیند در این بحران و ظهور قوی تر برای آن است.

“گاهی اوقات یک بحران می تواند ما را به یک مقدار زیادی از ترس اما آن را نیز می توانید بی درنگ ما را به فکر می کنم عمیق تر و به فکر می کنم بهتر” می گوید: دکتر کریستن لی, علوم رفتاری و استاد در دانشگاه در بوستون که هشدار در برابر “سرایت اعتیاد به مواد مخدره.”

او طرفدار محدود کردن رسانه های اجتماعی مصرف و پیدا کردن فرصت برای کمک به دیگران زندگی می کنند و در یک هدف-محور راه است. “هنگامی که ما با استفاده از مهارت ها و منابع و ظرفیت ها برای کمک به بهبود جامعه” او می گوید: “که واقعا شناخته شده است به بالا بردن و محافظت از ما رفاه را از طریق بار دشواری است.”

یک چیز قرنطينه نمی تواند توقف گسترش اطلاعات غلط و ترس در Facebook و دیگر سیستم عامل های محبوب. در جهان رسانه های اجتماعی همه گیر است که ارائه یک موازی با مجموعه ای از چالش ها برای شهروندان و رهبران به طور یکسان.

بسیاری پیدا کرده اند رسانه های اجتماعی یک ابزار موثر برای سرعت انتقال رسمی دستورالعمل ها و روش های توصیه شده و همچنین برای ارتباط با یکدیگر و حمایت از آسیب پذیر ترین در جامعه است. اما مخلوط شده است با استفاده از مشاوره غلط و نادرست ادعا می کند – از جمله از ظاهرا مطالعات علمی است. این اطلاعات نادرست است و تقویت نگرانی های در راه است که ساخته شده آن را دشوار است به وضوح معلوم دامنه بهداشت جهانی چالش و چگونه بهترین را به آن آدرس.

مدیر کل سازمان جهانی بهداشت از سوی دولت ها و شرکت ها و رسانه های خبری در سراسر جهان برای مقابله با یک “infodemic” از خبر جعلی که او مشخص به عنوان خطرناک به عنوان coronavirus خود را. وزارت امور خارجه ایالات متحده خارجی تبلیغات-busting مرکز وارد یک گزارش در برخی از 2 میلیون توییتهایی, پخش كردن, تئوری های توطئه در مورد این بیماری همه گیر نتیجه رسید که حداقل برخی از فعالیت شد و با توجه به هماهنگ مبارزات مربوط به حساب های جعلی به گفته واشنگتن پست. و در میان چرخش وخیم پیش بینی یک استاد میکروبیولوژی در اسپانیا تلقی شده است این یک “بیماری همه گیر از ترس.”

در واقع ترس و اطلاعات غلط رفته اند ویروسی. هر کس از اطلاعات دانشمندان و پزشکان به روانشناسان و شبان وزن در نحوه حاوی این infodemic و همراه آن اثر است. بسیاری از دیدن یک فرصت برای جامعه و افراد برای بیرون آمدن از این بحران قوی تر برای آن است.

“گاهی اوقات یک بحران می تواند ما را به یک مقدار زیادی از ترس اما آن را نیز می توانید بی درنگ ما را به فکر می کنم عمیق تر و بهتر فکر می کنم می گوید:” کریستن لی, علوم رفتاری و استاد در دانشگاه در بوستون که هشدار در برابر “سرایت اعتیاد به مواد مخدره.”

برای جلوگیری از گاهی فلج اثرات ترس او طرفدار محدود کردن رسانه های اجتماعی مصرف و پیدا کردن فرصت برای کمک به دیگران زندگی می کنند و در یک هدف-محور راه است. “هنگامی که ما با استفاده از مهارت ها و منابع و ظرفیت ها برای کمک به بهبود جامعه” دکتر لی می گوید: “که واقعا شناخته شده است به بالا بردن و محافظت از ما رفاه را از طریق بار دشواری است.”

کلودیو Furlan/LaPresse/AP

مردم راه رفتن در گذشته یک بیلبورد مطلب “Andra tutto بن” که ایتالیایی است برای “همه چیز خوب خواهد بود” در میلان, ایتالیا. در میان یک مستند در سراسر کشور به سرعت گسترش coronavirus ایتالیایی ها در حال پیدا کردن راه هایی به گرد هم می آیند و تقریبا در همبستگی. در این هفته کودکان, نقاشی از رنگین کمان ظاهر می شود بیش از همه رسانه های اجتماعی و همچنین در بالکن ها و پنجره ها در شهرستانها عمده.

از “مار-روغن فروشندگان” به کرملین دروغ

کارل Bergstrom یک زیست شناس در دانشگاه واشنگتن می گوید: نیمه شوخی که او “از پیش طراحی شده” برای این بحران با یک پس زمینه در حال مطالعه رمان بیماری های عفونی و همچنین به عنوان چگونه اطلاعات از طریق شبکه ها از مورچه مستعمرات به Facebook.

به عنوان او را تحت نظارت نادرست اطلاعات آنلاین در مورد COVID-19 او دیده می شود همه چیز را از ضد چین تئوری های توطئه از جمله عمدی توسعه coronavirus به عنوان یک bioweapon به “مار-روغن فروشندگان” واسطه جعلی درمان. کسانی که درمان باید شامل خمیر دندان مخصوص و معجون باعث یک کلاه برداری از کمدین جان الیور که پیشنهاد “بیمه گرگینه راه حل” برای $49.99.

یکی از چالش های مبارزه با اطلاعات نادرست در زمینه معماری از رسانه های اجتماعی و الگوریتم های که در آن درایو.

“چه می رود ویروسی نیست باید تا حد زیادی به انجام آنچه درست است این است که با چه تکان دهنده می گوید:” استاد Bergstrom که ستایش رسانه های اجتماعی شرکت ها در تلاش برای جلوگیری از اطلاعات غلط از خود سیستم عامل. “از یک طرف تجلیل به آنها برای انجام این کار است. از سوی دیگر این مشکل وجود دارد در یک اکوسیستم خود را ساخت.”

علاوه بر این اغلب به خوبی نیت های از اطلاعات تایید نشده که معلوم بود غلط یکی دیگر از تهدید سازمان یافته است دروغ مبارزات طراحی شده برای منحرف کردن اذهان تحریف و فریب.

زمانی که بحران ramped تا آخر هفته وجود دارد چهار – پنج-پنجره روز که در آن رسمی کانال های ارتباطی بودند نسبتا نامحدود توسط کمپین چنین می گوید: Marc Ambinder دیجیتال همکار در دانشگاه جنوب کالیفرنیا به تحصیل دروغ و امنیت سایبر در اطراف انتخابات است. اما او می افزاید: اگر تعداد موارد خوشه “وجود دارد برای رفتن به اضطراب و purveyors از دروغ در این مسابقه تسلیحاتی در حال رفتن برای به دست آوردن جای پا خود را بسیار به سرعت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا کرده است که یک خارجی کمپین دروغ در جریان است برای ایجاد ترس است. این آخر هفته گذشته شورای امنیت ملی توییتی “متن پیام شایعات ملی #قرنطینه جعلی هستند. هیچ ملی مستند.” فرمانداران و شهرداران را صادر مشابه missives. و پنتاگون است به نام چین برای گسترش “false & پوچ تئوری های توطئه در مورد منشاء COVID-19 سرزنش ایالات متحده خدمات اعضا.”

داخلی اتحادیه اروپا سند توصیف “قابل توجه کمپین دروغ توسط رسانه های دولتی و طرفدار کرملین رسانه ها در مورد COVID-19” در زبان های متعدد طراحی شده برای “تشدید سردرگمی و وحشت و ترس” و در نتیجه تضعیف اعتماد عمومی در مقامات و ملی سیستم مراقبت های بهداشتی. پیام های اسپانیایی برای مثال “پیش آخرالزمانی داستان سرزنش گذاران برای تلاش برای بهره مندی از ویروس و تاکید کنید که به خوبی و روسیه [رئیس جمهور] پوتین در برخورد با شیوع” با توجه به بار مالی گزارش.

نیکلاس Christakis یک پزشک و جامعه شناس در دانشگاه ییل است که تبدیل به یک برجسته صدا در COVID-19 شکایت در توییتر داشتن به دست آورد ناخواسته توجه تعداد زیادی از روسیه رباتها. “قصد خود را به نظر می رسد به وقت من. خود را روانی ترفندهای باور نکردنی,” او نوشت.

خود Hendrik Ilves سابق رئیس جمهور استونی است که یک رهبر در مقابله با دروغ پاسخ داد که تلاش برای مختل disinform و ترس هستند همتراز برای دوره. او توییتی بازگشت “بدون نیاز به تداخل می کنند. بلوک.”

مقابله با ترس, تقویت یکدیگر

در این turgid اطلاعات محیط زیست دشوار است برای رهبران برای پیدا کردن “یک تعادل سالم بین انتقال آرام و فرانک در مورد مشکل حقایق” به عنوان سابق وزیر خزانه داری Henry Paulson جونیور توصیه در واشنگتن پست op-ed در هفته گذشته. موجب درس او از کمک به هدایت ملت از طریق 2008 بحران اقتصادی او به نام ترس “به عنوان بزرگ دشمن به عنوان ویروس خود را.”

برای مطمئن شود, به حداقل رساندن و یا نادیده گرفتن اطلاعات از منابع رسمی حمل خطرات خاص خود را دارد و وجود اختلاف نظر در مورد آنچه به منزله یک “مناسب” سطح از ترس. برخی می گویند ترس اسپرز مردم به اقدام لازم. اما آن نیز می تواند منجر به ضعف در تصمیم گیری و نگرانی های غیر ضروری و منفی بر سلامت.

“پس از کار به مدت 45 سال در زمینه روانپزشکی, من را دیده اند ترس باعث بسیاری از عواقب طولانی مدت در زندگی مردم” می گوید: دکتر مریم Moller, دانشیار پرستاری در دانشگاه سیاتل يزد در واشنگتن و 2018 آمریکا روانی پرستاران, انجمن پرستار روانی از سال است. “در نهایت در طول زمان می تواند منجر به به خطر انداختن سیستم ایمنی بدن شما.”

در علاوه بر این به متخصصان بهداشت روانی’ تلاش برای کمک به مردم خود را به آدرس ترس رهبران مذهبی نیز با اشاره جویندگان معنوی منابع و آنها را تشویق وزیر به همسایگان خود است.

“وجود دارد نه تنها فیزیکی تلفات وجود دارد اما یک روانی, عاطفی و معنوی تلفات است که ما نیاز به آگاه باشید و ما نیاز به دعا طریق می گوید:” Derwin خاکستری سرب سالمند-پاستور تحول کلیسا در سرزمین هند, کارولینای جنوبی, با استناد به کتاب مقدس وعده اطمینان. “هنگامی که ما در خدمت نیازهای افراد دیگر که زمانی که ما تمایل به سالم ترین.”

با هم به کار را از طریق این بحران می تواند به یک کاتالیزور برای پیشرفت بشر می گوید virologist Anjeanette رابرتز که مشغول به کار در آمريکا به مدت سه سال و به عنوان یک محقق با دلیل به این باور است.

“این بحران است که توانایی به خارج کردن بهترین در ما به دلیل آن را می سازد ما را به کنار گذاردن آنچه که ما تمایل به تمرکز بر روی است که می تواند ما را تقسیم” می گوید: دکتر رابرتز یک مدافع از ایمان مسیحی خود را که عمیقا در مورد سطح قطبش را در جامعه امروز است. “ما بدست واقعا دور از ایده ‘نزد دیگران به عنوان شما می توانید آنها را نزد شما انجام دهد.'”

در حال حاضر با جهانی از چالش های بهداشتی است که همسایگان تکیه کردن ویندوز خود را و آواز خواندن با هم جوانتر از افراد به قصد خرید مواد غذایی برای خود و همسایگان بچه های کوچک ترک نقاشی در هر صندوق پستی در محله خود را و بسیاری نمونه های دیگر از مردم کمک به هر یک از دیگر برخی از دیدن یک فرصت نه تنها برای زنده ماندن از بحران اما بیرون آمدن قوی تر برای آن است.

کشیش خاکستری می گوید: “من فکر می کنم آن را با قرار دادن ما در محل گفت:” وای شاید من نیاز به یک امید و یک قدرت و یک قدرت و یک عشق که فراتر از من است.'”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de