اغماء کنگره: به جای اتلاف Sachin خلبان در یک ناتوان کننده تف با Ashok Gehlot بالا بردن او را به دهلی نو

Sachin خلبان شورش – است که هم زده تا یک طوفان در راجستان کنگره دولت – اوج از 13 ماه از رانش در حزب مرکزی رهبری است. این مضطرب سازش گیر در سال 2018 با Ashok Gehlot به عنوان وزیر و خلبان به عنوان راجستان حزب رئیس جمهور و معاون سانتی متر است هم پاشید. یک نسل تغییر در رهبری بود دیر در بسیاری از کشورهای. اما هنگامی که توانا “فرماندهی عالی” دیگر برخوردار نفوذ به زور به سرعت تغییر دهید. Jyotiraditya Scindia خروج و خلبان به حاشیه راندن نشان می دهد که چگونه محکم گارد قدیمی را حفر پاشنه خود را در.

راهول گاندی استعفای پس از رسوا 2019 Lok سبها شکست نمی توان ایراد گرفت. اما طولانی تامل بیش از یک جانشین منجر ارشد محصول درخواست سونیا گاندی به گام به عنوان رئيس جمهور موقت شد یک فرصت از دست رفته. این حزب با ترس و شرم عقب نشینی عمیق تر به گذشته خود به جای شجاعانه استقبال از آینده است. در میان بی نظمی کنگره کاهش یافته و به جایگاه چهارم در ماهاراشترا و موفق به ضربه بزنید قابل ملاحظه ضد تصدی در هاریانا. اما به مراتب مخرب تر بوده و ناآرامی در میان سیاستمداران جوانتر که rudderless تحت Sonia. این هزینه حزب, Madhya Pradesh و تقریبا scalped راجستان. خلبان نیازی تحقیر از جمله اطلاع پلیس برای پیوستن به یک فتنه کاوشگر در واقع نشان می دهد Gehlot را اندکی توجه به سونیا نارضایتی.

به جای تداوم با سنگین Gehlot-خلبان diarchy در راجستان کنگره می توانید با استفاده از این فرصت برای قرار دادن خانه خود را به منظور هر دو در دهلی و جیپور. خلبان است که در میان چند جوان netas از کالیبر به ظهور در زمان های اخیر. اگر Rahul می توانید یک شات در کنگره ریاست جمهوری خلبان بیش از حد می تواند در نظر گرفته برای این پست بالا. تجربه خود را به عنوان اتحادیه وزیر و راجستان PCC رئیس, جایی که او با موفقیت مبارزه BJP باعث می شود او را برجسته واجد شرایط – شاید به مراتب بیشتر از گاندی خواهر و برادر که حضور اعمال یک ساکن جلو و به جای رو به جلو فشار کنگره به شدت نیاز دارد در حال حاضر.

این حرکت را نجات دهد راجستان برای کنگره دم تازه رهبری در سطح ملی و به نسل جوان بیشتر سهام در آینده آن است. طولانی اعتبار برای برگزاری کنگره با هم Gandhis همواره شکست خورده در این نمره خیلی با ثابت خروج از قادر به دست. گریزی برای دست round-the-clock, رهبری که عصر جدید از BJP سلطه مطالبات باعث می شود Gandhis بورس در سیاست معاصر. خواهد lumbering کنگره از خواب بیدار قبل از همه اسب جوان bolt?

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de