دانشگاهی آرتروز

هنگامی که به کالج سن مردم بیا به دیدن من با شدت آسیب دیده و مفاصل و این یک چالش است. بچه های دبیرستان با همان مسائل افسرده. راه حل وجود دارد اما آنها به سادگی نمی شود به طور گسترده ای به اندازه کافی.

این اسلاید رو به پایین به یک جوان آرتروز مفصل اغلب با شروع می شود برای اولین بار از چند پارگی ACL مرکب با حذف بخشی از منيسک غضروف و سپس بدتر از بازگشت به ورزش بدون کافی توانبخشی و یا حفاظت از مفاصل. آرتروز وقوع است که تقریبا منحصر به فرد به زانو. آرتروز تقریبا هرگز به نظر می رسد در مچ پا و شانه ها و یا لگن—مفاصل که اغلب جانبازان در ورزش های تماسی اما کمتر در معرض خطر از دست دادن کلید محافظ بافت.

سی درصد از افراد زیر 18 سال که دچار یک پارگی ليگامان متقاطع قدامی را یکی دیگر از آسیب دیدگی ACL به عنوان به خوبی. پنجاه درصد از مردم با ACL اشک را توسعه آرتریت ظرف 10 سال. دوباره پارگی و یا طرف مقابل پارگی رای بیش از پنج برابر بيشتر از دختران است. بازگشت به بازی در همان سطح قبل از آسیب دیدگی است که کمتر از 80 درصد است. برای قرار دادن آن را به سادگی: عدم وجود منيسک های لیگ قهرمانان آسیا و یا بخش از غضروف مفصلی است که روز قیامت رویداد برای جوان مفصل زانو.

این باید ثبات پذیر وجود دارد و امیدوار کننده تلاش برای کاهش این نتایج نا امید کننده. اولین اصل از “اگر شما آسیب دیده باید تعمیر و بازسازی و یا جایگزینی بلافاصله” باید تبدیل به همه جا در مراقبت های پزشکی از مجروح جوانان است. تکنیک های برای تعمیر منيسک بهبود یافته به طوری که در حالی که 60 درصد از افرادی که تحت جزئی meniscectomy (حذف) را توسعه آرتریت تنها 20 درصد انجام خواهد شد بنابراین اگر منيسک تعمیر است.

یک جوان زانو از دست رفته خود را منيسک گریه کردن برای جایگزینی—هنوز موذی بیماری مفاصل را تخریب و منجر به آرتریت شدید بیش از حد اغلب درمان نشده می رود. حتی در حال حاضر تنها 10 درصد از تمام پاره منيسک بافت در ایالات متحده در حال تعمیر است. تنها 0.2% جایگزین شده است. و به تازگی تنها منيسک بازسازی دستگاه در بازار—کلاژن منيسک ایمپلنت—متوقف شد که با توجه به فروش کم تعداد. منيسک تعویض با آلوگرفت (اهدا کننده) بافت ها هنوز هم هستند و تنها انجام شده در مراکز تخصصی. دلایل این شامل عدم بازپرداخت بیمه این قیمت های مسخره بالا شارژ توسط بافت های بانک ها برای این آزادانه اهدا بافت و ویژگی های دشواری از این روش.

توسعه تاریخی از آرتروز پس از بازسازی رباط شده اند ممکن است تا حدودی به دلیل ضعیف بازسازی تکنیک های. بسیاری از جراحان بودند تدریس تکنیک های که غیر آناتومیک و نمی بازیابی طبیعی حرکت مفصل. آنها استفاده می شود پایین تر از بافت های ضعیف دستگاه های ثابت و برنامه های توانبخشی است که حتی بدتر است. علاوه بر این جراحان در مشغول عمومی ارتوپدی رزیدنتی را آموخته بودند در مورد اهمیت محیطی سازه های زانو: این رباط ها و بافت نرم در دو طرف که اغلب زخمی که ACL پاره شده است. خوشبختانه این تغییر است اما تنها به تدریج. بهتر تکنیک های جراحی همراه با برنامه های توانبخشی است که تاکید فوری و کامل فرمت امیدوارم منجر به بهبود نتایج.

در علاوه بر این به منيسک و, لیگ قهرمانان آسیا, غضروف مفصلی (یعنی سطح تحمل زانو که مجروح می شود در ورزش و از دست داد و هنگامی که مشترک مکانیک آشفته با بی ثباتی و منيسک از دست دادن) نیز قابل جبران است. در این روش غضروف مفصلی رب پیوند است که ما توسعه یافته در سال 1991 و به تازگی منتشر شده ماتریس کلاژن حاوی سلول ها و رشد عوامل تولید کرده اند قانع کننده داده ها نشان ترمیم غضروف. بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای اجازه دادن به صدمات شایع به ممانعت فعال نوجوانان. تنها عدم به رسمیت شناختن توسط پزشکان و تمایل جراحان به اتخاذ این تکنیک اجازه می دهد تا مفاصل ورزشکاران جوان برای ادامه به کاهش است.

آنابولیک عصر ارتوپدی است بر ما. ما در حال حاضر توانایی تعمیر و بازسازی و جایگزین از دست رفته و بافت های آسیب دیده. و قابل ملاحظه ای ما می توانیم اضافه کردن بنیادی مشتق و تعمیر سلول ها و همچنین رشد و عوامل فعال زیستی به بافت ها و مفاصل می بریم. این رمان درمان هستند به احتمال زیاد به سرعت بخشیدن به بهبود و تاخیر و یا حتی جلوگیری از پیشرفت آرتروز در افراد جوان است. جامد تحقیقات در جریان است—اما ما نیاز به حمایت شما برای جلوگیری از, درمان و, درمان آرتروز. این بیماری ندارد به فارغ التحصیل از مدرسه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>