کالج فوتبال فرصت غیر منتظره

هيچکس اينو نميخواست فصل فوتبال کالج های آمریکا در سال ۲۰۲۰ در آستانه فروپاشی در حال پیریزی است و میزبان سوالات عاطفی، فرهنگی، بهداشت عمومی و مالی را پشت سر می گذاشت. طرفداران آینده ممکن است به این لحظه به عنوان یک نقطه عطف نگاه کنند، زمانی که این ورزش در سال یکم رادیکال ترین تغییرات خود را انجام داد.

اوایل این هفته دو کنفرانس برتر فوتبال – ده بزرگ و PAC-12 — اعلام کرد که آنها لغو برنامه های پاییز خود را. تا کنون کنفرانس های دیگر در قدرت پنج — بزرگ 12 ، ACC ، و SEC — هنوز هم برنامه ریزی برای بازی. اما جریان ثابتی از بازیکنان فردی، از جمله برخی به عنوان ستاره حرفه ای آینده دیده می شود، تصمیم به بیرون از فصل. و تیم های بیشتری در لیگ های سطح پایین تر هم از این کار ها دست برمی دارن.

در بهترین حالت آن را عجیب ترین فصل فوتبال کالج در حافظه خواهد بود، با تیم های باقی مانده در تلاش برای بازی بدون به خطر انداختن سلامت بازیکنان، مربیان، و یا طرفداران در طول همه گیر. طرفداران در غرفه مجاز خواهد بود؟ ممکن است جشن های پیش از بازی و پس از بازی با خیال راحت برگزار شود؟ ممکن است یک قهرمانی ملی مشخص شود که بسیاری از تیم ها حتی در رقابت نشوند؟

از دست دادن درآمد به شدت خواهد شد بودجه بخش ورزشی تاثیر, و درآمد از گرسنگی دانشگاه ها بعید است که تفاوت را تشکیل می دهد. میلیون ها دلار درآمد فوتبال هزینه های دیگر ورزش های دانشگاهی را که بسیاری از آنها اکنون نیز لغو خواهد شد، زیر نویس می کند. کسب و کار محلی رنج می برند به عنوان طرفداران دیگر سفر به بازی و یا صرف پول قبل و بعد از.

بهار گذشته چند می تواند تصور کنید که همه گیر به پاییز طولانی تر. حالا فقط انتخاب های سختی باقی مانده است.

برای بسیاری، هیچ فوتبال کالجی تنها به احساسات سردرگم کننده از دست دادن عادی اضافه خواهد کرد. کالج فوتبال نشان دهنده بسیاری از چیزها است ، اما یکی از بهترین این است که آن را سرگرم کننده است ، انحراف خوش آمدید از مراقبت از زندگی روزمره است.

نگرانی برای ایمنی ورزشکاران و دیگران، برای برخی، لغو یک گزینه ناخوشایند اما لازم ساخته شده است. پس از بحث های طولانی با کارشناسان، “به وفراوانی روشن شد که عدم اطمینان بیش از حد در مورد خطرات بالقوه پزشکی وجود دارد تا به دانشجویان و ورزشکاران ما اجازه دهد تا در این پاییز رقابت کنند، “کوین وارن کمیسر بزرگ ده در بیانیه ای توضیح داد.

همه گیر نیز بزرگ شده است موضوع در حال حاضر در فوتبال کالج: آیا بازیکنان به درستی به عنوان مجری مرکزی در آنچه تبدیل شده است چند میلیارد دلار سرگرمی های سازمانی جبران. سال گذشته 1.7 میلیارد دلار صرف تبلیغات در طول بازی ها به تنهایی شد.

بحث از تشکیل اتحادیه بازیکنان رشد کرده است، هر دو در میان آن دسته از ورزشکاران که می خواهند به پرش در این فصل و کسانی که می خواهند به بازی. ورزشکاران دانش آموز بورسیه دریافت می کنند، اما حداقل برای ستاره ها به سختی ارزش مالی واقعی بازیکنان را به مدرسه نشان می دهد. اگر تیم ها اصرار به بازی در این پاییز داشته و سلامت بازیکنان به خطر افتاده دیده شود، حرکت به سمت بازیکنانی که برای محافظت از خود سازمان دهی می کنند، تنها تقویت خواهد شد.

این ورزشکاران جوان باید هر یک وزن جوانب مثبت و cons بازی در طول یک همه گیر. در همان زمان، زیرنظر های مالی بزرگ فوتبال کالج بزرگ زمان بیشتر در معرض.

به جایی که این منجر خواهد شد هنوز روشن نیست. اما کسانی که عاشق بازی هستند فرصتی برای بهبود آن خواهند داشت.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im