کوکا کولا به Odwalla آب کسب و کار

کک به دنبال استفاده از Odwalla به گسترش در حق بیمه, سرد, آب, اما با نام تجاری رشد کرده بود دچار رکود شده است.

عکس: Jerritt کلارک/گتی ایماژ برای Odwalla

کوکا کولا شرکت. است قطع آن Odwalla آب کسب و کار و یک یخچال حمل و نقل, شبکه که تحویل تازه نوشیدنی به فروشگاه های, آخرین نشانه ای از مصرف کننده محصولات شرکت های باریک تمرکز خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

Odwalla یکی از بزرگترین مارک های کک را حذف کرده است. این حرکت را قطع حدود 300 شغل یک سخنگوی شرکت گفت.

کک متوقف خواهد شد ارائه Odwalla به فروشگاه ها در پایان ماه ژوئیه و را انتخاب کنید تا unsold در آن زمان موجودی از طریق اوت, او گفت:.

پس از چند سال از ارزیابی در Odwalla عملکرد “ما نمی تواند آن را به کار ما نمی توانستم بفهمم هزینه-اثربخشی آن,” سخنگوی گفت. “این واقعا ناشی از مصرف کنندگان در حال تغییر آنها چه می خواهند به سرعت در حال. با آزاد کردن دارایی های آن, ما می توانیم سرمایه گذاری مجدد هزینه های آن در چه مصرف کنندگان امروز می خواهم.”

کک را سرد تحویل شبکه شامل حدود 230 کامیون ها همه از آن خواهد شد به فروش می رسد سخنگوی گفت. کسانی که کامیون نیز حمل به سادگی آب پرتقال و تنها خدمت Fairlife شیر است. این شرکت را در پیدا کردن راه های دیگر به بازار این محصولات, او گفت:.

Coca-Cola خریداری Odwalla نام تجاری در سال 2001 برای $181 میلیون و فرض حدود 5 میلیون دلار در بدهی در یک پیشنهاد به گسترش به حق بیمه سرد آب. اما با نام تجاری رشد رکود مواجه ساخت. در سال گذشته رتبه هفتم را در میان نوشیدنی های ساخته شده از 100% نیست-از-کنسانتره آب در ایالات متحده فروشگاه های خرده فروشی با توجه به millward brown بین المللی است.

این اسموتی دسته کاهش یافته است و Odwalla نام تجاری “تحمل مداوم چالش های مالی ،” سخنگوی گفت.

در سراسر مصرف کننده-محصولات و صنایع فروشندگان اتومبیل چیپس سیب زمینی کاغذ توالت و آبجو شده اند باریک خود را عرضه می کنند پس از coronavirus همه گیر مختل زنجیره تامین درآورده و مصرف کنندگان به برندهای آشنا. برخی از شرکت هایی که در حال حاضر شده است به دنبال از بین بردن عملکرد ضعیفی محصولات در حال شتاب است.

دو سال پیش کک مدیر عامل شرکت گفت که او تا به حال شروع به صدور فصلنامه “زامبی لیست” به شرکت های برتر بازار, شناسایی محصولات است که تا به حال رشد برای سه سال. بسیاری از آنها محصولات با نام تجاری به رسمیت شناختن.

“در آن است مهم تر از همیشه به ارزیابی که در آن ما می تواند به بهبود بازده در کسب و کار ما و عملیات” جان هاکت رئيس جمهور از “کوکاکولا” را در دقیقه, خدمتکار, واحد کسب و کار در بیانیه ای گفت: در مورد این تصمیم به قطع Odwalla و سرد شبکه های تحویل.

نوشتن به جنیفر Maloney در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de