نوشابه شرکت گزارش کاهش درآمد برای مارس به پایان رسید سه ماهه با فروش پایین 1% کاهش به $8.6 میلیارد دلار است.

عکس: issei کاتو/ایسنا

کوکا کولا شرکت. گفت: آن جهانی حجم فروش کاهش یافته است 25% از آغاز ماه آوریل میان همه گیر مستندات و هشدار داد که هزینه های مصرف کننده نمی خواهد بلافاصله به گزاف گویی به عنوان کشور شروع به بازگشایی شده است.

“ما ممکن است در پایان بزرگ جهانی مستند اما ما هنوز یک راه طولانی از the new normal” رئیس اجرایی جیمز Quincey گفت: در تماس با تحلیلگران شنبه.

در چین که در کک کارخانه های در حال اجرا و کارکنان بازگشته اند به دفاتر شرکت در شانگهای هنوز هم وجود دارد محدودیت در اندازه جمعیت و مصرف پایین از سال گذشته آقای Quincey گفت. و مکان های دیگر مانند توکیو در حال اجرای دور دوم محدودیت های او اشاره کرد.

حدود نیمی از کوکا کولا کسب و کار است که تولید شده توسط دور از خانه کانال خرده فروشی—رستوران ها, میله, سینما و استادیوم ورزشی که بسته شده اند در سراسر جهان. این شرکت همچنین شاهد کاهش on-the-go نوشیدنی به طور معمول به فروش می رسد در فروشگاه رفاه آقای Quincey گفت. این شرکت انتظار دارد که بیشترین تاثیر را در فروش خود در سه ماهه دوم این سال است. تقریبا دو سوم از فروش آن در خارج از شمال امریکا است.

آقای Quincey گفت که او انتظار برای دیدن “بسیار عمیق موضوع استطاعت” به عنوان خریداران بریس برای رکود اقتصادی.

عکس: برندان mcdermid/ایسنا

به عنوان اقتصاد وارد یک فاز از فارغ التحصیل reopenings مصرف کنندگان ادامه خواهد داد به تکیه به شدت در تجارت الکترونیکی به دلیل “شبح ویروس بر ما” آقای Quincey گفت. او گفت: او همچنین انتظار برای دیدن “بسیار عمیق موضوع استطاعت” به عنوان خریداران بریس برای رکود اقتصادی.

“به عنوان ویروس بحران abates بحران اقتصادی خواهد بود که مرحله بعدی” آقای Quincey گفت: در تماس با خبرنگاران در روز سه شنبه.

نوشیدنی های غول پیکر می تواند تغییر جهت قابل تعویض بطری بسته های کوچکتر و multipacks—تمام با قیمت پایین تر نقاط مدیر عامل شرکت گفت. او اضافه کرد که او انتظار دارد در دراز مدت روند مصرف کننده نسبت گرانتر, سالم, نوشیدنی برای ادامه اما در نرخ آهسته تر.

“این بسیار یک زمان برای تلاش کردن انواع جدید و متفاوت که اگر درآمد تحت فشار هستند” آقای Quincey گفت. “شما تمایل به بازگشت به آنچه که شناخته شده است. وجود خواهد داشت برخی از علاقه از تلاش و اعتماد در کوتاه مدت است.”

کک قطع بازاریابی و سرمایه صرف شده و قرار 16,000 کاستاریکا قهوه کافه کارکنان در انگلستان در پرداخت کردند از طریق ژوئن. مدیران گفت: آنها با تمرکز بر تهیه فروشگاه های مواد غذایی با برندهای اصلی برای کمک به آنها را ساده سازی زنجیره تامین خود را. و نوشیدنی های غول پیکر است که لغو پروژه های کوچکتر در آن R&D خط لوله به تمرکز منابع بر توسعه محصولات است که می تواند در مقیاس بیشتر به راحتی آقای Quincey گفت.

نوشابه های غول پیکر که برندها شامل Dasani آب, دقیقه, خدمتکار, آب پرتقال و Powerade, گزارش کاهش درآمد برای مارس به پایان رسید سه ماهه با فروش پایین 1% کاهش به $8.6 میلیارد دلار است. آتلانتا شرکت گفت آلی درآمد که مانع اثر نوسانات نرخ ارز, کسب و divestitures شد ،

برای سه ماهه, Coca-Cola گزارش درآمد از $2.76 میلیارد دلار در مقایسه با $1.68 میلیارد دلار در مقایسه با سه ماهه سال گذشته است. تنظیم درآمد 51 سنت یک سهم جلوتر از 44 سنت تحلیلگران انتظار داشتند.

واحد-مورد حجم برای خود نوشابه گازدار که شامل اسم آن سودا رژیم غذایی کک فانتا و جن, کاهش 2 ٪ در سه ماهه رهبری یک کاهش در آسیا به ویژه چین است. این شرکت در سه ماهه اول کاهش فروش جهانی دوره پس از سال 2016 با توجه به FactSet.

مربوط تصویری

به عنوان برنامه ظهور برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده جدید وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها فکر می کنم از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Ronald G. لوپز/زوما سیم

نوشتن به جنیفر Maloney در jennifer.maloney@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de