Coca-Cola سقوط فروش 28 درصد کمتر از محصولات فروخته شده در میله, رستوران ها

کوکا کولا واحد-مورد حجم برای درخشان آن نوشابه کاهش یافت و 12 درصد برای آخرین سه ماهه. یک فروشگاه مواد غذایی در Hanover Township, Pa. در هفته گذشته.

عکس: علامت مورن/آسوشیتد پرس

کوکا کولا شرکت. KO -1.50% گفت: فروش آن کاهش یافت و 28 درصد برای آخرین سه ماهه که کمتر از محصولات خود را به فروش رساند و در کافه ها و رستوران ها—که بسیاری از آنها هنوز بسته با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

نوشیدنی های غول پیکر در روز سه شنبه نوشته شده در سه ماهه دوم فروش $7.15 ميليارد از 10 میلیارد دلار در سال پیش از آن. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet بودند هدف قرار دادن فروش $7.21 میلیارد دلار است. آلی درآمد که مانع اثرات ارز نوسانات خریداری و divestitures کاهش 26 درصد است.

حدود نیمی از کوکا کولا کسب و کار می آید از رستوران ها و کافه و سینما و استادیوم ورزشی جهان که بسیاری از آنها بسته شدند در طول سه ماهه. این شرکت گفت که شاهد یک بهبود در فروش آن به عنوان مستندات کاسته و آن را انتظار دارد این روند را ادامه دهد برای بقیه سال.

برخی از ایالات آمریکا به تازگی شاهد تجدید حیات در Covid-19 موارد هر چند موارد جدید رز توسط خود کوچکترین افزایش روزانه در یک هفته به عنوان نقاط کشور گام خود را برای مقابله با پاتوژن را گسترش.

برای سه ماهه منتهی به ژوئن 26, Coca-Cola ثبت درآمد از $1.78 میلیارد یا 41 سنت به اشتراک گذاری از $2.61 میلیارد دلار یا 61 سنت یک سهم در مقایسه با سه ماهه سال گذشته است.

تنظیم درآمد 42 سنت یک سهم جلوتر از 40 سنت به اشتراک گذاری تحلیلگران انتظار داشتند.

شرکت واحد-مورد حجم یا تعداد 24 8-هر اونس نفر به پایان رسید نوشیدنی به فروش می رسد کاهش 16 درصد برای سه ماهه. متریک پایین بود اواسط تک رقمی در سطح جهانی تا کنون در این ماه اما بهتر است حدود 10% کاهش در ماه ژوئن و 25% در این شرکت گفت.

واحد-مورد حجم برای درخشان آن نوشابه که شامل اسم آن نوشابه, نوشیدنی, رژیم غذایی کک فانتا و جن, سقوط 12 درصد برای سه ماهه رهبری یک کاهش در هند و اروپای غربی و چشمه کسب و کار در شمال امریکا است. واحد-مورد حجم برای آن اسم نوشیدنی کاهش 7%, در حالی که از Coca-Cola Zero, قند, کاهش 4 درصد. آب لبنی و آب و چای و قهوه فروش نیز کاهش یافته است.

در آسیا و اقیانوسیه واحد مورد حجم کاهش 18 ٪ با توجه به سخت مستندات در هند هر چند فروش در چین کمک کرد تا جبران کاهش است. متریک کاهش یافته است 17 درصد در اروپا و خاورمیانه و آفریقا و منطقه است.

این شرکت در اوایل این ماه گفت که قطع آن Odwalla آب کسب و کار و یک یخچال حمل و نقل, شبکه که تحویل تازه نوشیدنی به فروشگاه ها به عنوان مصرف کننده محصولات شرکت های تنگ تمرکز خود را در طول بیماری همه گیر.

خواهد coronavirus همه گیر منجر به تغییرات دراز مدت در چگونه ما فروشگاه برای مواد غذایی ؟ برای درک بهتر چالش های پیش فروشگاه های مواد غذایی, وال استریت ژورنال را الکساندر هتز صحبت با صنعت خودی صاحب فروشگاه و خارج اجرایی است.

نوشتن به دیو سباستین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im