Coca-Cola سقوط فروش 28 درصد اما آن را می گوید بدترین است

کوکا کولا فروش بهبود یافته در ماه مه و ژوئن به عنوان پناهگاه در محل اقدامات کاسته سراسر جهان است. یک فروشگاه مواد غذایی در Hanover Township, Pa. در هفته گذشته.

عکس: علامت مورن/آسوشیتد پرس

کوکا کولا شرکت. KO 3.00% گفت: آن معتقد است بزرگترین چالش های این بیماری همه گیر در حال پشت آن زمان افزایش در coronavirus موارد در بسیاری از نقاط ایالات متحده

حدود نیمی از کوکا کولا کسب و کار می آید از دور-از-خانه سالن—رستوران ها, میله, سینما و استادیوم ورزشی که بسته در سراسر جهان طی سه ماهه دوم به دلیل بیماری همه گیر.

اما چین و آسیای جنوب شرقی و اروپای غربی انجام داده اند “کار خیلی خوب در مدیریت بدترین مرحله از این بیماری همه گیر” و فروش وجود دارد باید همچنان به بهبود کک مالی ارشد, جان مورفی در مصاحبه ای گفت:. “در اینجا در ایالات متحده ما شاهد افزایش در تعدادی از مکان های اما درجه ای از مستند است و نه نزدیک به آنچه در آن بود.”

فروش شرکت بهبود در ماه مه و ژوئن به عنوان پناهگاه در محل اقدامات کاسته سراسر جهان است. آمریکای لاتین و آفریقا هنوز هم در حال حاضر بیشترین میزان عدم قطعیت آقای مورفی گفت.

Coca-Cola سهام افزایش بیش از 3 درصد در معاملات صبح.

نزدیک به 15 میلیون نفر آلوده شده توسط ویروس, از جمله بیش از 2.1 میلیون دلار در برزیل و 3.8 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کوکا کولا Fairlife شیر و به سادگی پرتقال-آب مارک ها فروخته اند و به خوبی در طول این بیماری همه گیر به مردم را خورده بیشتر در خانه. این شرکت بزرگترین مارک های نوشابه—از جمله کک, کک صفر قند و جن—فروخته اند و در فروشگاه های مواد غذایی, اما باید آمار گرفته از یک شیب افت کردن در نوشابه چشمه فروش. در ضمن کوچکتر نوشابه با مارک های چنین به عنوان Fresca رنج می برد به عنوان خرده فروشان تنگ خود را ارائه آقای مورفی گفت.

Coca-Cola گفت: درآمد کاهش 28 درصد به $7.15 میلیارد دلار برای سه ماهه منتهی به ژوئن 26, از 10 میلیارد دلار در سال پیش از آن. آلی درآمد که مانع اثرات ارز نوسانات خریداری و divestitures کاهش یافته است 26 درصد است.

رقیب PepsiCo, Inc. هفته گذشته ارسال شده تخت درآمد برای آخرین سه ماهه به پایان رسید که در ژوئن 13, به عنوان افزایش تقاضا برای آن تنقلات و غذاهای بسته بندی شده تا حد زیادی جبران کاهش فروش نوشیدنی.

برخی از ایالات آمریکا گزارش داده اند که افزایش تعداد Covid-19 موارد باعث برخی متحده به گام سعی کنید برای جلوگیری از پاتوژن را گسترش. برای مثال در کالیفرنیا ممنوع داخل سالن غذاخوری و سالن های سینما در بسیاری از دولت است.

کوکا کولا در اوایل این ماه گفت که بسته شدن آن Odwalla آبمیوه و اسموتی کسب و کار به عنوان به خوبی به عنوان آن را در یخچال کامیون تحویل شبکه.

نوشابه به از بین بردن دیگر کوچک عملکرد ضعیفی برندها در سراسر جهان اجرایی جیمز Quincey گفت: در تماس با تحلیلگران شنبه اشاره کرد که بیش از نیمی از این شرکت 400 نام تجاری تک-کشور برندها با کمی به هیچ مقیاس.

“ما شده اند به اندازه کافی قاطعانه” در وجین کردن آنها را گفت.

برای سه ماهه, Coca-Cola ثبت درآمد از $1.78 میلیارد یا 41 سنت به اشتراک گذاری از $2.61 میلیارد دلار یا 61 سنت یک سهم در مقایسه با سه ماهه سال گذشته است. تنظیم درآمد 42 سنت یک سهم جلوتر از 40 سنت به اشتراک گذاری تحلیلگران انتظار داشتند.

کوکا کولا است که تغییر بازاریابی هزینه برای بزرگترین برندها و در طول همه گیر کشیده است پلاگین در پروژه های R&D آقای مورفی گفت. هفته گذشته این شرکت گفت: آن را به روز رسانی خود را آزاد چشمه ماشین آلات اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به استفاده از تلفن های خود را به ریختن نوشابه به جای لمس کردن صفحه نمایش.

این شرکت مانند بسیاری از مارک های بزرگ است متوقف اجتماعی-تبلیغات رسانه ها برای جولای به بررسی سیاست های خود را در میان ملی حساب بیش نژادی عدالت بعد از کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس. این شرکت گفت که متعهد است به صرف افزایشی 500 میلیون دلار با سیاه و سفید متعلق به تامین کنندگان بیش از پنج سال آینده در ایالات متحده آمریکا

خواهد coronavirus همه گیر منجر به تغییرات دراز مدت در چگونه ما فروشگاه برای مواد غذایی ؟ برای درک بهتر چالش های پیش فروشگاه های مواد غذایی, وال استریت ژورنال را الکساندر هتز صحبت با صنعت خودی صاحب فروشگاه و خارج اجرایی است.

نوشتن به جنیفر Maloney در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>