Co-وجود نقد و دیجیتال – کلید شمول مالی میان Covid-19 همه گیر

گسترش گسترده ای از Covid-19 ترک کرده است هیچ کشور صدمه ندیده سوق دادن جهان به قید بی ثباتی اقتصادی است. برای جلوگیری از گسترش Coronavirus هند Hon’ble نارندرا نخست وزیر تحمیلی در سراسر کشور مستند شروع 23rd مارس, سال 2020 و که در حال حاضر وارد مرحله چهارم با نام مستعار مستند 4.0. این مستند در حالی که لازم است اندازه گیری را به چالش کشیده است بسیاری از کسب و کار خود را به تغییر وضعیت موجود و انطباق جدیدتر مدل های کسب و کار.

در این مواقع به دولت و نهادهای نظارتی مانند ملی پرداخت شرکت (NPCI) از هند خواسته اند که مردم را به انتخاب کردن به صورت دیجیتال و یا تماس با ما پرداخت. وجود دارد دو دلیل اصلی برای این کار است. اولا با استفاده از دیجیتال پرداخت های اجتماعی را کاهش می دهد/حرکت فیزیکی از مردم و در مرحله دوم آن را به حداقل رساندن هر گونه خطر گسترش ویروس از طریق کارت و یا خود پرداز atm.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از مردم تحت ambit دیجیتال هند و کاربران موجود خود را افزایش داده اند استفاده از دیجیتال پرداخت. با توجه به گزارش های محلی محافل 42 درصد سرخپوستان را تقویت استفاده از دیجیتال حالت برای پرداخت در مستند دوره است. همیشه از Remonetisation هند چشم انداز مالی شده است نسبت به ورود. به کمک این بانک مرکزی هند Nandan Nilekani کمیته معرفی طرح های مختلف برای تعمیق نفوذ دیجیتال پرداخت در هند. به عنوان یک نتیجه, این کشور دارای قوی زیرساخت های پرداخت برای حمایت از افزایش دیجیتال پرداخت. این انتقال از پول نقد به دیجیتال بود کاملا بدون درز یک به خوبی برای بسیاری از شهروندان است.

یکی دیگر از دلایل افزایش دیجیتال پرداخت شد و با توجه به دیوانگی از احتکار مواد غذایی و دیگر ملزومات پست اعلام lockdown. به عنوان موجودی ترین آجر و ملات فروشگاه تسلیم به بلند ترین مردم تبدیل به تجارت الکترونیکی مودیان برای خود ملزومات روزانه. افزایش کلی در حدود 12-15% مشاهده شد در خرید آنلاین از مواد غذایی و مواد غذایی نسبت به روز به طور منظم در روزهای اولیه از مستند. مفاهیم یعنی صفر-تماس با تحویل و یا صفر-تماس با دامن زدن احتمالا تشویق آن بیشتر است.

به عنوان ما صحبت می کنند از افزایش دیجیتال پرداخت نقدی فشرده اقتصاد هند, ما باید به حساب آورد که این واقعیت تنها در مناطق شهری و تکنولوژی ادراک شهروندان است. پرداخت دیجیتال و دیجیتال به سواد باقی می ماند در حال تولد در اکثر نقاط کشور به خصوص در ردیف 3 و 4. در چند سال گذشته اقتصاد شاهد منحصر به فرد از شرکت وجود هر دو صورت نقدی و دیجیتال حالت های پرداخت است که یک مزیت به مخلوط اقتصاد است که ما در میان مداوم covid-19 بیماری همه گیر.

رفتن های چند رسانه ای, گزارش پست اعلام سراسر کشور مستند اقتصاد هند تبدیل به پول بیشتر می شود. طبق اطلاعات منتشر شده توسط RBI در مارس 1, مجموع پول در گردش (CIC) روپیه بود. 25.35 تریلیون. افزایش پول در گردش بین ماه های ژانویه و آوریل 1 تومان 2.66 تریلیون دلار در مقایسه با افزایش در کل 2019 (ژانویه تا دسامبر) که ایستاده بود در Rs. 2.40 تریلیون. این است که به رغم کاهش کلی این برداشت ATM در سراسر کشور است.

این ₹1.7 تریلیون بسته امداد توسط دولت هند تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana در حال انتقال به ذینفع availed می تواند تنها با استفاده از پول نقد. با توجه به این AePS حجم بیش از دو برابر شده بین ماه های مارس و آوریل به 403.3 میلیون.

دلایل مختلفی وجود دارد که به این عنوان است. اولا خانواده هند ندارد, فرهنگ از سفارش مواد غذایی آنلاین; از این رو به عنوان به زودی به عنوان مستند اعلام شد, مردم انصراف مقدار زیادی از پول نقد از دستگاههای خودپرداز را در این ضروری خرید از طریق خود نزدیک شده توسط kirana فروشگاه. در واقع اکثر فروشندگان ترجیح می دهند پول نقد در طول این مستند به عنوان آن را همچنان به راحت ترین شکل پرداخت.

در همان زمان نقدی caters به زیادی جمعیت در نقاط روستایی کشور نیز به عنوان شهروندان ارشد و بازنشستگی دارندگان که ممکن است قادر به سوئیچ دیجیتال حالت با همان سهولت خود را به عنوان جوان شهری و یا تکنولوژی زرنگ و دانا هستند. بانک های مختلف در همکاری با ارائه دهندگان پرداخت در حال بدست گرفتن طرح هایی به عنوان تلفن همراه خود پرداز و یا نقدی وانت و نقدی@POS خدمات و سلامت-QR بر اساس برداشت در دستگاههای خودپرداز فراهم کردن دسترسی آسان به پول نقد در این مناطق در طول بحران.

این یک عهد به این واقعیت است که پول نقد را ادامه خواهد داد به عنوان یک بخش مهم از اقتصاد هند که به سرعت در حال حرکت به سمت کمتر-اقتصاد پول نقد.

در نتیجه اجرای موفق در سراسر کشور مستند با حداقل اختلال شده اند که به سختی آن را به حال شده است برای هر دو نقدی و دیجیتال حالت های پرداخت. پرداخت دیجیتال دارای مزایای خاص خود را دارد که نمی توان نادیده گرفت اما نقد من به عنوان خواهد شد شرکت وجود داشته باشد & رشد به طور پیوسته همراه با دیجیتال پرداخت. خود همزیستی منجر خواهد شد و به طور کلی رشد در پرداخت پای و کمک خواهد کرد که متوجه شمول مالی به معنای واقعی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>