شرکت مدیران اجرائی از سبک. به همین دلیل است که Netflix احیای این مدل ؟

مدیر عامل Netflix Reed Hastings چپ با Ted Sarandos در سال 2016. آقای Sarandos شد, نام شرکت مدیر عامل این شرکت پنج شنبه.

عکس: Ahn Young-joon/آسوشیتد پرس

Netflix , Inc.’s NFLX -6.52% تصمیم به بالا بردن ارشد شرکت محتوا افسر به co-اجرایی—تعجب-power-sharing توافق با بنیانگذاران رید هیستینگز—ایجاد نادر متضاد با منطق مدیریت تنظیم: دوگانه مدیران ارشد.

در S&P 500 با چند شرکت همکاری مدیر عامل شرکت ترتیبات و تعدادی به تازگی رها ساختار لاغری پایین به یک تنهاست اجرایی در راس.

Salesforce.com , Inc. به پایان رسید آن 18 ماه آزمایش با دوقلو-مدیران اجرائی در فوریه ترک Marc Benioff در بالا. آلمانی غول نرم افزار SAP SE در حال غرق آن دو مدیر عامل در ماه آوریل پس از کمتر از شش ماه. اوراکل Corp. در ماه دسامبر گفت: آن را نمی خواهد بازگشت به دو مدیر عامل ترتیب پس از مرگ co-مدیر عامل Mark Hurd ترک Safra Catz به عنوان شرکت انحصاری اجرایی.

طبیعت انسان مانع بسیاری از شرکت مدیر عامل تنظیم از موفقیت حاکمیت شرکتی کارشناسان می گویند. دو کارفرمایان می توانید ترک کارکنان اشتباه در مورد که دارای نهایی قدرت تصمیم گیری و رقابتی تنش می تواند شعله ور و پرورش و درگیری در بالا می گوید چارلز السون مدیر واینبرگ مرکز راهبری شرکتی در دانشگاه Delaware.

“شرکت مدیران به ندرت کار می کنند” او می گوید. “دو سر بهتر از یک است.”

در نامگذاری برنامه نویسی رئیس Ted Sarandos به عنوان یک co-مدیر عامل شرکت دیرین Netflix رئیس Reed Hastings روز پنجشنبه گفت که شرکت رسمی چگونه آن را در حال حاضر فرار کسب و کار خود را. آقای Sarandos شده است در راس ایجاد محتوا و اجرا می شود Netflix بکشد لس آنجلس ستاد. این حرکت نیز به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان تنظیم آقای Sarandos که پیوستن به هیئت مدیره این شرکت در نهایت به موفقیت آقای هیستینگز.

بیشتر در Netflix بکشد

  • Netflix نام Ted Sarandos Co-مدیر عامل می افزاید: 10 میلیون مشترک
  • شنیده ام در خیابان: Netflix تماس خود را تنفس
  • Netflix بکشد می افزاید: 16 میلیون مشترکین جدید به عنوان خانه نشین, مصرف کنندگان جریان دور

بر خلاف برخی دیگر از co-مدیر عامل ترتیبات در گذشته آقای Sarandos و آقای هیستینگز نظر می رسد که متمایز دامنه. آقای Sarandos باقی خواهد ماند رئیس محتوای افسر نظارت بر شرکت گسترده برنامه نویسی اصلی تلاش ها و سرگرمی های ارائه شده در حالی که آقای هیستینگز است که انتظار می رود برای ادامه تمرکز بر این شرکت استراتژی کلی و فن آوری است.

“در شرایط روز به روز در حال اجرا از Netflix من زیاد انتظار نیست برای تغییر” آقای هیستینگز گفت: در یک پست وبلاگ.

آقای هیستینگز شناخته شده به آغوش نامتعارف. او یک کتاب مدیریت آینده در ماه سپتامبر به نام “بدون قوانین و مقررات” در مورد بیش از 20 سال شرکت مخل فرهنگ و عادت بازسازی خود. در یک سرمایه گذار تصویری پنج شنبه آقای هیستینگز گفت که او برنامه ریزی شده یک دهه دیگر در این شرکت است.

“به عنوان co-مدیر عامل آن دو نفر از ما وقت آن را مانند یک معامله” او گفت:. “این است که قطعا گسترش تیم مدیریت و کمک به ما را در رشد و حتی سریع تر.”

حتی با پاک کردن مسئولیت مرور co-مدیر عامل شرکت پویا می تواند چالش برانگیز کارشناسان می گویند. میان ایالات متحده بزرگترین شرکت های عمومی با درآمد تنها دو در حال حاضر یک شرکت مدیر عامل ساختار با توجه به تحقیقات شرکت Equilar. آنها بیمه گر آمریکایی Financial Group, Inc. اجرا توسط برادران Carl Lindner سوم و کریگ ویلانوا و Markel Corp. یک شرکت برگزاری است که در درجه اول به فروش می رساند بیمه و نام دو ستاد در سال 2015.

Coronavirus دوران تنها پیچیده رهبری مهم است. زمانی که SAP نقل مکان کرد و دور از آن دو-مدیر عامل ساختار در آن ذکر شده نیاز به تصمیم روشن-ساخت در طول بحران. شرکت مدیر عامل جنیفر مورگان چپ این شرکت در حالی که مسیحی کلاین در زمان کمر به عنوان شرکت انحصاری ارشد.

مربوط تصویری

زمانی که Netflix رفت و در سال 2002 رئیس آن استعداد افسر در زمان Patty McCord, کمک نوار شرکت رسمی زمان سفر و هزینه های سیاست. وال استریت ژورنال با McCord به یاد بگیرند که چگونه این حرکت غیر متعارف به کمک شکل Netflix فرهنگ است.

“بیش از هر زمان کنونی محیط زیست نیاز به شرکت را سویفت, مشخص اقدام است که بهترین پشتیبانی بسیار روشن رهبری ساختار” این شرکت گفت: در زمان.

در زمان سیگنالینگ بعدی مدیر عامل می تواند باعث شود دیگر مدیران ارشد به ترک یک شرکت اگر آنها احساس آنها گذشت بیش برای این کار بالا است. چندی پس از والت دیزنی Co. در اوایل این سال به نام باب Chapek سپس سر از پارک ها و مصرف کننده محصولات بخش به عنوان مدیر عامل بعدی خود را یکی دیگر از بالا, دیزنی, اجرایی, Kevin مایر در سمت چپ این شرکت برای یک مدیر در نقش Infinite.

در Netflix, وضعیت متفاوت است. آقای Sarandos در نظر گرفته شده است به احتمال زیاد یک مدعی برای مدیر عامل بعدی خود را. این شرکت همچنین روز پنجشنبه گفت که گرگ پیترز Netflix ارشد محصول افسر را در اضافه شده نقش افسر ارشد عامل. آقای هیستینگز گفت: او می خواست آقای پیترز را بیشتر از نوع کار او در حال حاضر در سراسر شرکت.

“در نهایت او نیاز به دانستن هر گوشه ای از Netflix بکشد بهتر از من انجام دهد امروز” آقای هیستینگز نوشت: در یک پست وبلاگ.

کسانی که شده اند در یک شرکت مدیر عامل رابطه آن می گویند موفق با روشن شدن تفاوت بیش از نقش ها و روابط با حمایت اعتماد.

در داد و ستد عمومی مالی-شرکت خدمات B. رایلی مالی, بنیانگذار برایانت رایلی و تام کلهر به اشتراک گذاشته اند مدیر عامل شرکت عنوان پس 2018. آقای رایلی تمایل به تمرکز بر معاملات و ادغام در حالی که آقای کلهر به نظر می رسد پس از روز-به-روز عملیات. دو مدیران دوستان از کالج با هم کار کرده اند در این شرکت برای بیش از 20 سال است.

“اگر او به من می گوید من به عنوان یک حرکت تند و سریع, پس از آن من فقط توقف” آقای رایلی گفت. “او فقط برای من شناخته شده نیست.”

آقای رایلی گفت: آنها نمی دوم-حدس می زنم هر یک از دیگر تصمیمات و اگر یک کارمند می آید به یک مدیر اجرایی با یک سوال بهترین راه حل مناسب برای آنها را به سرعت می گویند ، آقای رایلی گفت: او بالا آقای کلهر را به عنوان منعکس کننده دینامیک که به مدت طولانی وجود داشته و در داخل شرکت.

“برای ما آن را نمی تواند هر راه دیگر” آقای رایلی گفت. “من در واقع شرمنده من آن را انجام نمی قبل از آن.”

جفری Sonnenfeld یک ییل دانشکده مدیریت استاد گفت: Netflix آقای هیستینگز بارها به مبارزه طلبیده منتقدان در طول سال تبدیل این شرکت از یک دی وی دی-توسط-mail عملیات به یک جریان کرگدن. هنوز هم او ابراز شک و تردید است که Netflix را اجرایی جدید آرایش را ثابت و ماندگار.

“این همکاری مدیر روابط واقعا تقریبا همیشه ناپایدار با استثنائات بسیار کمی که به قاعده” او گفت:. “من شرط می بندم زندگی خود را در آن است که آن را نمی خواهد آخرین.”

نوشتن به تراشه برش در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net