سی ان ان اقدام به خرید تاج, ساز, اخبار خوان برنامه

سی ان ان یک واحد از AT&T را WarnerMedia نمی افشای مالی از نظر قرارداد.

عکس: Kevin M. Cox/گتی ایماژ

سی ان ان گفت: آن را به دست آورد سایبان ساز از یک خبر خوان برنامه که تکنولوژی این شرکت در حال برنامه ریزی برای استفاده از آن در آینده خبر-تجمع خدمات.

سی ان ان است که یک واحد از AT&T Inc.’s T 3.96% WarnerMedia نمی افشای مالی از نظر قرارداد.

تاج که در حدود 15 تا کارکنان در نیویورک و ماساچوست ایجاد محصولات است که کمک به کاربران برای کشف محتوای آنلاین از طریق ترکیبی از انسان گزینش و یادگیری ماشین. سی ان ان روز سه شنبه گفت که این قرارداد بسته شده است و تاج توسعه دهندگان در حال حاضر کار برای سی ان ان.

سی ان ان برنامه ای برای استفاده از سایبان فناوری و توسعه دهندگان برای کمک به قدرت “NewsCo” به عنوان کار برای یک خبر-تجمع خدمات آن را راه اندازی. NewsCo نمی کند و در عین حال یک شرکت راه اندازی, تاریخ و یا حل و فصل مصرف کننده رو با نام تجاری.

سی ان ان بازوی دیجیتال ناهموار رکورد با ادغام. در سال 2016 سی ان ان خریداری b removal tool یک-فیلم های راه اندازی و تاسیس شده توسط YouTube star کیسی Neistat در یک معامله به ارزش حدود 25 میلیون. شرکت بسته b removal tool در سال 2018 پس از شکست آن را تبدیل به یک محبوب و اخبار تجاری و آقای Neistat چپ این شرکت است. سی ان ان گفت: در آن زمان هنوز متعهد شد برای سرمایه گذاری در ویدئویی دیجیتال.

اخبار-تجمع برنامه های تبدیل شدن به محبوب در میان رسانه های عمده شرکت به عنوان برخی به دنبال به کاربران ارائه یک جایگزین برای خدمات محبوب از Facebook , Inc., الفبای Inc.’s گوگل و Apple Inc.

اخبار پارسیان, مالک وال استریت ژورنال پدر و مادر Dow Jones & Co., به تازگی راه اندازی یک وب سایت به نام Knewz.com که ویژگی های لینک به داستان ها و نشریات از سراسر جهان است.

سی ان ان صحبت به ناشران و دیگر سازندگان محتوا برای تعیین مدل کسب و کار برای NewsCo یک سی ان ان گفت:. در یک بیانیه سی ان ان گفت که NewsCo را ارائه ناشران “جدید و فرصت های مطلوب برای کسب درآمد از محتوای آنها.”

نوشتن به بنیامین Mullin در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>