خرده فروش لباس Lucky Brand فایل برای ورشکستگی

خوش شانس نام تجاری در حال حاضر بیش از 200 آمریکای شمالی فروشگاه.

عکس: سارا Blesener/مهر نیوز

خرده فروش لباس Lucky Brand Dungarees, LLC ورشکستگی کرده است با طرح اولیه به حداقل 13 فروشگاه و با یک معامله ممکن است به فروش سهام خصوصی حمایت کسب و کار برای اپراتور Aéropostale و Nautica مارک.

بدهی های لس آنجلس مبتنی بر کسب و کار است که متعلق به لئونارد سبز و همکاران LP شامل $182 میلیون بدهکار به وام دهندگان و $79 میلیون دلار کالا به فروشندگان با توجه به تشکیل پرونده روز جمعه در ایالات متحده دادگاه ورشکستگی در ویلمینگتون دلم.

SPARC Group LLC است که منجر به یک پیشنهاد معامله به خرید کسب و کار با توجه به اظهارنامه ثبت با دادگاه توسط Mark A. Renzi, Lucky Brand را بازسازی کرد. SPARC یک شرکت پوشاک عامل تحت Aéropostale و Nautica مارک های متعلق به Authentic Brands Group LLC و Simon Property Group, یکی از خوش شانس کلیدی صاحبخانه دادگاه پرونده گفت.

این پیشنهاد را منوط به بهتر و بالاتر مناقصه و تصویب دادگاه. پیشنهاد برای خوش شانس شامل $140.1 میلیون به صورت نقدی و اعتباری پیشنهاد از $51.5 میلیون وام دهندگان دادگاه پرونده گفت. این شهر همچنین دارای یک نسخه پشتیبان تهیه پیشنهاد در صورتی که یک آبشار از طریق تشکیل پرونده گفت.

این اولین بار نیست مارک های معتبر و سیمون اند تیمی را به بیش از یک مشکل خرده فروش. این دو شرکت به همراه بروکفیلد اموال شرکای, تیمی را به خرید ورشکسته زنجیره ای خرده فروشی برای همیشه لطفا برای 21 در اوایل این سال است. مارک های معتبر و سیمون نیز بخشی از این گروه که خریداری Aéropostale از ورشکستگی حدود چهار سال پیش.

Lucky Brand مقصر آن مشکلات مالی در تغییر دور از آجر و ملات فروشگاه آنلاین کانال های بسیار رقابتی در خرده فروشی محیط زیست و حرکت در هزینه های مصرف کننده دور از پوشاک به فن آوری است. Coronavirus همه گیر نیز باعث شده است که یک ماه بیش از ماه کاهش درآمد حدود 50 درصد آن را گفت.

تاسیس در سال 1990 خوش شانس نام تجاری در حال حاضر بیش از 200 آمریکای شمالی فروشگاه. آیا این حکومت بسته شدن فروشگاه های اضافی فراتر از اولیه 13 آن را شناسایی کرده است.

این شرکت تخمین می زند که اجاره نامه آن هزینه خواهد شد $52 میلیون نفر در مالی سال 2020 است. بزرگترین نا امن وام شامل سیمون است که بدهی بیش از 4.6 میلیون دلار یک دادگاه تشکیل پرونده می گوید.

خوش شانس سهامداران نیز شامل کارلوس Alberini آن رئیس سابق اجرایی و جاری مدیر عامل حدس می زنم ؟ Inc. آقای Alberini چپ خوش شانس تجاری در سال گذشته به بازگشت به حدس زدن.

خوش شانس موجود دهندگان ارائه $15.6 میلیون نفر در تامین مالی برای کمک به این شرکت از طریق ورشکستگی.

خوش شانس ورشکستگی مشاوران شامل قانون شرکت Latham & Watkins LLP, شرکت مشاوره برکلی Research Group, LLC و سرمایه گذاری بانک Houlihan Lokey سرمایه Inc.

نوشتن به بکی Yerak در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de