بسته شدن برای Nirbhaya مورد اما عدالت کیفری تحویل سیستم هنوز راه طولانی برای رفتن

آن را در زمان بیش از هفت سال برای Nirbhaya gangrape-پرونده قتل برای رسیدن به بسته شدن. می تواند وجود داشته باشد بدون شک این یکی از “نادرترین نادر” مواردی که دادگاه عالی اجازه می دهد تا مجازات اعدام اعمال می شود هر چند دادگاه های پایین دست این مجازات بیشتر آزادانه.

همانطور که انتظار می رود این محکومین و وکلای خود را با استفاده از نبوغ خود را به نوبه خود پیچشی استیناف روش به نفع خود به تاخیر اجتناب ناپذیر است. وجود دارد بدون شک در مورد دولت و قوه قضاییه قصد در این مورد بود و آن را فقط یک ماده از چه زمانی و به مجرم فرصت به اگزوز قانونی خود گزینه های. در دسامبر 13, 2012, Nirbhaya gangrape و قتل کرده بود باعث بزرگ در سراسر کشور خشم و انزجار تغییر در قوانین جرایم علیه زنان و حتی در قوه قضائیه از رویکرد به این موارد.

زنان ایمنی است و پس از آن باقی مانده است یک مسئله بزرگ با موارد ترکیدن هر یک بار در در حالی که. این Kathua یوننو Telangana, موارد نگه داشته تا فشار افکار عمومی در پلیس و قانونگذاران. در عین حال شواهدی وجود دارد که به سرعت در مسیر دادگاه در حال کاهش حفاظت از شهود است نه پوسته پوسته شدن و حرفه ای نیروی پلیس است که به دور از واقعیت است.

برای بهبود بازدارندگی از بسته شدن Nirbhaya مورد راه حل این است برای رفتن به یک کمی بیشتر اعدامها با اخطار سودمند اما تلاش های کل عدالت کیفری تحویل سیستم به مجموع افزایش عملکرد خود را. ثابت ترس از گرفتار شدن و نه از راه دور امکان اجرای معامله واقعی است.

دفعات بازدید: داستان کامل: چهار Nirbhaya باند تجاوز به عنف و قتل مجرم به دار آویخته در دهلی Tihar زندان قربانی پدر و مادر می گویند عدالت در نهایت انجام می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>