واشنگتن

مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت روز یکشنبه گفت که گذرگاه های مرزی غیر قانونی باید به نصف کاهش یافته است به عنوان دقیقترین ایالات متحده و مکزیک مرز سیاست و در عین حال رفت و به جای میان coronavirus همه گیر اما وجود سردرگمی در مورد چگونه از آن همه کار.

هر کسی عبور از مرز غیر قانونی است که می تواند بلافاصله پس از بازگشت به مکزیک یا کانادا با توجه به محدودیت های جدید بر اساس یک سفارش از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از اواخر جمعه. با توجه به علامت گذاری مورگان رئیس جمهور ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی تصمیم شامل همه مهاجران.

“ما قصد داریم تا شما را به بازداشت او گفت:” شنبه شب در رادیو فردا. “ما نمی دانم هر چیزی در مورد شما. شما هیچ اسناد و مدارک ما در حال رفتن به شما را به ما امکانات و افشای شما به CBP پرسنل و مردم آمریکا و همچنین مهاجران,” او گفت:.

اما مکزیکی ها گفته اند آنها فقط مردم را از مکزیک و آمریکای مرکزی است و تنها کسانی که در حال مواجه می شوند فورا — مردم در حال حاضر در بازداشت است. مقامات بعد گفت: افراد مسن و افراد زیر سن قانونی نمی توان گرفته شده است و آنها انتظار می رود را در مورد 100 در هر روز است.

“اگر افرادی که مکزیکی یا مرکزی آمریکا در حال بازگشت به آمریکا و مکزیک نمی خواهد آنها را قبول” وزیر امور خارجه Marcelo Ebrard روز جمعه گفت در اسپانیایی. “ایالات متحده خواهد شد مراقبت از که را.”

اکثر مردم با عبور از مرز هستند از آمریکای مرکزی, اما نه همه. به عنوان مثال وجود دارد برخی از 6000 برزیل و حدود 1200 چینی که وارد بین ماه های ژانویه و فوریه سال جاری با توجه به گمرک و حفاظت مرزی داده است.

اما آن را به طور کامل روشن نیست که چه اتفاقی برای این افراد است. آقای مورگان گفت: مهاجران باید “در اسرع وقت” بازگشت به کشور از آنها آمد.

CDC روز جمعه با صدور یک فرمان در اثر برای 30 روز است که میله های زندان هر کسی که به طور غیر قانونی در بخشی به دلیل مهاجران برگزار شد در محله های نزدیک و وجود ندارد به اندازه کافی مناسب نیروی انسانی و یا فضای کافی برای نگه داشتن آنها را در یک فاصله امن و به صفحه نمایش برای این بیماری است. به علاوه مهاجران که مشکوک به داشتن COVID-19 فرستاده شده به بیمارستان محلی احتمالا بیشتر آلوده کردن دیگران CDC هشدار داد.

مرزهای باز باقی می ماند با توجه به اقدام وزیر امنیت داخلی چاد Wolf اما تنها به منظور تسهیل تجارت; ایالات متحده آمریکا در حدود 3 میلیارد دلار در هر روز با کانادا و مکزیک است. گردشگران و خریداران خواسته شد تا در خانه بمانند.

آقای گرگ گفت: در فاکس نیوز’ “صبح روز یکشنبه آتی” که تعدادی از عبور مهاجران غیر قانونی در حال کاهش یافت اما این مهم به “حفظ زنجیره تامین باز” اما باید به این دقت و با ملاحظه ترتیب که “حد معرفی و گسترش ویروس.”

در ضمن وجود دارد نگرانی رو به رشد در مکزیک طرف مرز که تعداد مهاجران رشته وجود دارد را با پناهگاه در حال حاضر در ظرفیت.

“ما 300 نفر در پناهگاه و ما دیگر آن را می توانید. ما شده اند در هفته بدون ایالات متحده درخواست مردم و اگر آنها نمی, بپرسید,, ما در حال رفتن به سر می برند گفت: Héctor جقوین سیلوا, مدیر Senda de رینسا پناهگاه که مرزهای McAllen, وابسته به تکزاس.

آقای سیلوا گفت: او نشده پذیرفته شده بیشتر مهاجران و نگهداری سرپناه در قرنطینه برای جلوگیری از عفونت اما این مهاجران ادامه می رسند در رینسا.

در ضمن در آمریکا مهاجر طرفداران واصل طرح دعوی در دادگاه در واشنگتن دی سی درخواست آزادی فوری خانواده های مهاجر از بازداشتگاه بیش از نگرانی از ناکافی مراقبت و محیط زیست رسیده برای شیوع. آنها می گویند این کشور در سه بازداشتگاه که در آن خانواده ها برگزار می شود — Berks در پنسیلوانیا و Karnes و Glazer در تگزاس – شکست خورده اند را به اتخاذ اقدامات مناسب برای محافظت از خانواده از COVID-19.

اجرای مهاجرت گسترده طول و عرض جغرافیایی در زمانی که به انتشار مهاجران. در اوایل سال جاری میهن مقامات امنیتی گفتند که بازداشت خانواده ها به عنوان زمانی که ممکن است در تلاش برای تضعیف مهاجران از عبور از مرز. اکثر خانواده ها برگزار می شود 20 روز.

“خانواده هایی که زندانی در این بازداشتگاه امکانات هیچ سابقه جنایی و نمی مطرح هر گونه تهدید و آنچه به امنیت عمومی و یک پرواز خطر – همه آنها به ایالات متحده آمد به دنبال پناهندگی هستند و به طور فعال به دنبال حق باقی می ماند در ایالات متحده” انجمن حمایت از گروه نوشت.

یخ کرده است گفت: این کار شامل هر گونه گسترش ویروس در آن بازداشتگاه. آژانس نیست اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

دادگاه مهاجرت هنوز هم عامل اما با پراکنده تعطیلی و تاخیر در برخی از جلسات.

مهار مهاجرت شده است امضا سیاست آقای تهمت و او را به تلاش برای جلوگیری از پناهجویان قبل از اما شکست خورده پس از حکم دادگاه علیه او. روز یکشنبه یک متن از ناظران سیاسی بخوانید: “Pres. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ساخت خود ایمنی خود را #1 اولویت است. به همین دلیل ما در حال بسته شدن مرزها به illegals.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. خانم Verza کمک به این گزارش از شهر مکزیک.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im