“عشق مهم نیست چه چیز دیگری آن را ممکن است یک استعداد طبیعی. شما یا متولد دانستن اینکه چگونه و یا شما هرگز می دانیم.’ که یک نقل قول از گابریل مارکز رمان عشق در زمان وبا که در آن شخصیت های اصلی را انتخاب کنید قرنطینه بیش از رسوایی. من به نظر می رسد به افتخار صاحب این مهارت ذاتی چون در طول هفته گذشته من به سرعت کشف برخی از چیزهایی که غیر منتظره به عشق یا حداقل قدردانی در طول زمان ما ‘ستاره’.

1 | Mooch ado
ساخت یک لیست از چیزهایی که من نیاز به سهام تا در من مرد خانه, ‘ما باید به اندازه کافی غیر شدنی. فقط نیاز به صابون و خمیر دندان و ریش تراش. ریش تراش و تعداد زیادی از اضافی تیغه ها!’ او به نظر می رسد بهت زده ” اما چرا ؟ من قصد ندارم به اصلاح تا من مجبور به بازگشت به کار.’ زنان در سراسر جهان را درک کنند و وقتی که من می گویند که مردان هرگز درک ما است. با سالن های بسته و سالن didis همچنین تمرین های اجتماعی فاصله تمام اپیلاسیون, سفید, نخ که ما زیاده روی در طول سال پرواز از پنجره. بیش از این ویروس ما وحشت زده از رو ما stubbled خودشان برای اولین بار پس از بلوغ است. من آه ” این برای من! شما ممکن است خوشحال به همه au naturel, اما من نمی خواهم خودم را با یک رشد کامل سبیل و اجازه دهید من به شما بگویم و نه شما!’

2 | رفتن مدرسه
در سومین روز از مدرسه مجازی برنامه من می خواهم برای چاقو زدن به چشم راست من با چنگال. این احساس تنها به اوج زمانی که من می دانم که هر دو فرزند من و من از Wi-Fi که همان توجه span, که بدان معنی است که هر پنج دقیقه هر دو آنها را به یک استراحت. من فکر می کنم این معلمان به نظر می رسد ارسال این هرگز پایان دادن به درس در ایمیل به عنوان یک عمل انتقام. بله من دوست دارم فرزندانم من فقط آنها را دوست دارم بیشتر زمانی که آنها مایل دورتر از من در یک کلاس درس به مدت هفت ساعت در روز است.

3 | قرار دادن تخم مرغ ها را در سبد 33m
دنبال کردن در خیابان ها خلوت من باید به دولت ما خود را با توجه. در حالی که ما سابق کارشناسی ارشد انگلیسی اخیرا فراتر رفته گفت: blimey ما به سرعت بسته مرزها تخلیه دفاتر و حتی ارسال تمام مخفیانه نشست عاشقان از ساحل Juhu بازگشت به مربوطه همسران. وزیر دارایی در ضمن در نهایت قادر به تنفس به راحتی به عنوان هیچ کس نمی تواند او را گرفتن گلو بیش از اقتصادی هند سقوط از آنجا که اقتصاد جهانی به خودی خود سقوط کرده است. ببینید این یکی از مزایای آیین هندو است. هنگامی که شما به طور منظم دعا به 33 میلیون خدایان یکی موظف است برای پاسخ به درخواست های از جان گذشته.

4 | رفتن موز بیش از مواد غذایی
ساخت ششمین سفر به بیشتر چیپس موز. این دسترسی آسان به آشپزخانه است که به اندازه کافی چیپس برای بیست سال آینده است و من نگران که زمانی که آنها در نهایت آسانسور قرنطینه برخی از ما هنوز هم ترک خانه های ما به عنوان ما فقط ممکن است مناسب نیست از طریق درگاه.

5 | حتی تروریست ها در ترور
فکر می کنم در مورد آن را نه فقط در خود لندن سفر که لغو شده است و حتی داعش ظاهرا خواسته خود تروریست ها برای جلوگیری از تور های اروپایی تا caronavirus قسمت می میرد. “جهاد کارو na باد نبرد” است که این پیام را به فعالان.

6 | برخورد نزدیک
مرد خانه که کنار من نشسته بر روی نیمکت. او نشسته است وجود دارد به مدت چهار ساعت در حال حاضر. مانند بسیاری از زوج های, این اولین بار است که ما نیز صرف زمان زیادی با هم در دهه گذشته است. در سراسر کشور, همسران نورد چشمان خود را ببندید و فکر, ‘است که او با پوشیدن همان شلوار مسیر برای سه روز ؟ و این است که خمیر دندان بر روی یقه اش و یا او کاهش یافته و مواد غذایی است و اجازه دادن به آن فقط خشک تا او می تواند به پوسته پوسته شدن آن را با ناخن های خود را. عیسی! من نمی توانم باور او این است که من و خاموش کردن بعدی در مد بنابراین او می تواند تماشای Modiji آدرس به ملت!’ خود را بدتر نیمه از سوی دیگر در حال تعمق بیش قلمزن مهم است. “من هرگز متوجه چگونه بالا سخت تن به تن صدای او واقعا است! چه کسانی هستند که خرده بیش از همه دامان او? اوه پسر من در حال حاضر می توانید ببینید که چرا او می خواهد به خرید تمام کسانی که ریش تراش.’
با وجود این اشکالات اگر شما مبهم پیدا کردن یکدیگر دوست داشتنی وجود دارد یکی دیگر از چیزی است که ممکن است منجر به این مناسبت است. با تقریبا 1.3 میلیارد دلار از بدیهی ترین بارور نژاد در این سیاره قادر به ترک خانه های خود برای یک دوره طولانی مدت تنها بوم ما به احتمال زیاد برای دیدن در سال 2021 خواهد بود جمعیت بوم.

7 | فشار دادن دکمه تنظیم مجدد
لبه پنجره رساند در رختخواب با یک میز ایجاد شده از بالشتک من خواندم که یوگی Adityanath فقط لغو, وب کم, خود Navami جشن. که یک تصمیم عاقلانه از melas و خطرناک هستند برای سلامتی و که می دانم بهتر از من! در یک یادداشت جدی تر انزوا است و ما تنها راه چاره در این زمان. ما میلیون ها نفر زندگی می کنند در تنگ زاغه و با کشیده سیستم بهداشت و درمان تنها شامل این اپیدمی می تواند ما را از فاجعه است. نیز وجود دارد چند درس آموخته می شود. در مختصر span بنابراین بسیاری از ما متوجه شده اند که به جای ازدحام در دفاتر مقدار زیادی از کار را می توان از راه دور. ما از دست دادن 1.2 میلیون نفر هر سال در هند به دلیل آلودگی هوا اما باید در نظر گرفته نمی ساخت حتی تغییرات جزئی نسبت به رفت و آمد کمتر شرایط کار تا به حال. دوستان من صحبت به تاکید نوظهور تحقق نگهداری عزیزان خود و جهان در یک فاصله. وجود شادی در بازی ساده بازی ها و صرف وقت فقط صحبت کردن به یکدیگر در خانه به جای برنامه ریزی به کجا بروید و چه چیزی را می پوشند. بله, لباس خواب باید تبدیل به بخشنده ترین لباس در این دوره با یا بدون علاوه بر این از ناف تراشه خرده.
جهان مانند چوبی بالا مترادف با دوران کودکی ما بوده است چرخش سریع تر و سریع تر است. همه چیز تاری از حرکت مداوم. در حال حاضر آن است که کاهش این احتمال وجود دارد به فشار دکمه تنظیم مجدد. مانند واکسیناسیون گاهی اوقات این بیماری درمان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im