Clorox به توقف Facebook تبلیغات پیوستن به تبلیغ فشار بر محتوا

Clorox Co. گفت: این امر توقف تبلیغات در هر دو Facebook و Instagram.

عکس: کریس دلمس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Clorox Co. گفت: این امر به طور موقت متوقف تبلیغات در Facebook , Inc., پیوستن به یک رژه از شرکت های دیگر است که باید نقل مکان کرد برای متوقف کردن هزینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی-رسانه های غول پیکر بیش از چگونه آن را به کار گرفته گفتار در آن سیستم عامل است.

این شرکت در پشت آن اسم تمیز کردن لوازم Kingsford ذغال و دیگر مارک های مصرف کننده در روز دوشنبه گفت که این توقف خرید تبلیغات در Facebook از طریق دسامبر به اقدام در برابر آنچه گفته شد بیان نفرت “که به اعتقاد ما از طریق افزایش تعادل از سال است.”

“این باعث ایجاد یک به طور فزاینده محیط ناسالم برای مردم و هدف ما رانده مارک” Clorox گفت: در بیانیه ای در مورد تصمیم گیری آن است.

یک Clorox سخنگو گفت: مکث در هزینه های جهانی را پوشش می دهد و اصلی Facebook پلت فرم به عنوان به خوبی به عنوان شرکت Instagram واحد.

یک Facebook سخنگوی نیست که یک نظر در مورد Clorox تصمیم اما گفت: رسانه اجتماعی شرکت سرمایه گذاری میلیاردها دلار در هر سال برای اطمینان از ایمنی و به طور مداوم با این نسخهها کار میکند خارج از کارشناسان را برای بررسی و به روز رسانی سیاست های خود.

این شرکت ممنوع 250 سفید supremacist سازمان از Facebook و Instagram, او گفت:, و اضافه کرد که هوش مصنوعی اجازه می دهد Facebook برای پیدا کردن نزدیک به 90 درصد از نفرت سخنرانی قبل از کاربران آن را گزارش.

در هفته گذشته Unilever PLC مصرف کننده-شرکت فرآورده های پشت کبوتر صابون Hellmann s سس مایونز و سایر موارد گفت: این امر توقف هزینه تبلیغات در Facebook و Twitter , Inc. حداقل به مدت باقی مانده از سال با اشاره به سخنرانی نفرت و تفرقه محتوا.

کوکا کولا شرکت. اعلام گسترده تر مکث در روز جمعه گفت: این امر به طور موقت متوقف هزینه های اجتماعی-رسانه های عامل برای 30 روز.

شرکت های دیگر نیز نقل مکان کرد و به تحریم Facebook برای طول های مختلف از زمان.

Facebook اجرایی مارک زوکربرگ گفت: این شرکت ساخت تغییرات بیشتر به پلت فرم آن است. Facebook اضافه کردن برچسب به پست خاص و منع تبلیغات ادعا می کنند که گروه های خاصی از مردم مطرح تهدیدات فیزیکی و ایمنی و بهداشت و یا بقای دیگران با توجه به Facebook پست از آقای زوکربرگ روز جمعه.

حقوق مدنی گروه تا به حال تحت فشار قرار دادند و تبلیغ به جلو و تبلیغات صرف در Facebook در ماه ژوئیه در اعتراض به آنچه گفته شد این شرکت عدم توقف سخنرانی نفرت و اطلاعات غلط در آن پلت فرم.

نوشتن به میکا Maidenberg در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net