با کلیک بر روی لینک کلیک کنید: هنگامی که ما در بزرگنمایی پایین بزرگراه در حال حاضر در اجتماعی زمان های دور ما زوم به ماندن در خانه 😊

پس از آن مهم است برای دریافت از نزدیک و شخصی اما در Covid بار این مهم به دور ماندن. ما استفاده می شود به خواندن در مورد یه nazdeekiyan در حال حاضر ما باید خواندن چامه به yeh dooriyan. اما در اجتماعی زمان های دور آن را رونق بار برای زوم بار. با زوم تماس, زوم چت, زوم, کلاس, زوم, همایش زوم احزاب و حتی زوم عروسی, ضرب المثل قدیمی, ‘فاصله باعث می شود قلب رشد fonder” است که حقیقی تر از همیشه است. هنگامی که ما با کلیک بر روی لینک کلیک کنید لینک قوی تر رشد می کنند و ما کلیک کنید با کسی که جدید یا قدیمی.

سقوط در عشق و ازدواج از طریق اینترنت با سرعت بالا ممکن است باز کردن مناظر جدید برای انسان اتصال. ارتباطات مجازی می تواند شاید هرگز جایگزین کردن لمسی تماس ، اما برای لحظه ای یک زبان جدید بر روی دوربین های مناظر و صداها را ایجاد راه های جدید برای دیدن و گوش دادن. کمتر بیشتر است: فقط به چشم یک همکار دوست و یا یک دوست بر روی صفحه نمایش کامپیوتر می تواند به ما آموزش درس های ارزشمند در مورد چگونه به ما سیم عبور و یا اتصال کوتاه در روابط ما. چرا نگران نباشید اگر شما نمی توانید لمس و یا در آغوش اگر ما اطمینان برق بین ما قوی باقی می ماند و همیشه وجود دارد ساخته شده در تثبیت کننده های ولتاژ?

در کرالا – در حال حاضر تقریبا رهبر جهان در چگونه به ضرب و شتم Covid – یک زن و شوهر Vignesh متر و Anjali Ranjith به تازگی برگزار شد دیدنی 100 نفر عروسی از طریق زوم با مهمانان از سراسر جهان است. به جای band baaja baraat آن روز به خوردن aapams از طریق برنامه. با مجازی کارت دعوت و مجازی جشن ازدواج ساخته شده بود نه تنها در آسمان بلکه در فضای مجازی است.

‘Muhurat’ به معنی فرخنده زمان و در واقعیت مجازی این می تواند به پایان رسیده تا آخرین ثانیه. فن آوری کمک می کند تا برای نزدیک شدن به ستاره ها و تراز کردن دقیق زمان تماس انسان به مطلوب ترين نجوم لحظه. بیشتر خواهد به هر حال موافقم که در هر صورت ازدواج ماجراهای در فضای بیرونی است.

سیاست در عصر اینترنت ارتباطات می تواند به ویروسی. به جای اینکه اسیر مخاطبان ما در حال حاضر می توانید زوم در داخل و زوم کردن از سیاستمداران’ تک گویی و سخنرانی. تکنولوژی می داند هیچ طبقه یا مذهب یا جامعه بنابراین برای دریافت سیمی رای دهندگان به شرکت در جلسات مجازی حتی هند سیاستمداران بدنام برای دادن ممکن است نیاز به ها تنها مطالب بسیار عالی است. سیاستمداران خواهد نیاز به نگرانی نیست زیرا در صرف بر رای دهندگان’ ماوس تمام لینک ها با neta فقط می توانید بروید … وای ضربه محکم و ناگهانی خطا!

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>