کلاس های درس تعطیل; کلاس های باز: از کلاس های درس به اتاق های شیشه ای – آموزش و پرورش تبدیل

به عنوان دانش آموزان ما روز به یاد داشته باشید زمانی که مدارس را تعطیل شود به طور نامحدود به دلیل برخی از اضطراب یا فاجعه طبیعی و دانش آموزان ، والدین و معلمان را روز طولانی از عدم قطعیت. به عنوان کشور به آرامی در حال حرکت به سمت یک lockdown mode در پاسخ به همه گیری دانش آموزان در سراسر هند صورت وضعیت مشابه امروز است. اما ما در زمان های مختلف و ما ابرقدرت دیجیتالی در اختیار ما است. ما شاهد چه demonetization را به پرداخت دیجیتال بخش می توانید آن را تکرار در سیستم آموزشی ما?

برای رسیدن به این فن آوری دیجیتال را می توان بزرگ و توانمند و می توان آن را تبدیل به کلاس های درس معمولی به شیشه اتاق! مردم در حال تلاش برای تنظیم به حالت عادی و این به نظر می رسد زمان مناسب برای usher به این تحول است.

از طریق استفاده خلاقانه از تکنولوژی امروز آن را ممکن است برای ایجاد یک اکوسیستم دیجیتال برای یادگیری بی وقفه. این زمان مناسب به حرکت در اولویت از آجر و ملات دیوار یک درس به طور منظم به دیوار مجازی دیجیتال شیشه ای-اتاق. چه عواملی هستند که به بازی در انتقال? اجازه بدهید با یک نگاه سریع در برخی از آنهایی که مهم.

1. شتاب تصویب فن آوری های دیجیتال: بخش آموزش و پرورش آهسته بوده است به اتخاذ فن آوری های دیجیتال ، امروزه با همه گیر هر جایگزین برای اجرای فیزیکی کلاس درس شده است بسته است. این یک فرصت برای تحصيلات به آغوش مدل های جدید و آن را به کار. ابر داده های پهنای باند و ذخیره سازی فن آوری های محاسبه قدرت تجزیه و تحلیل داده ها روش های مدیریت و غیره. در حال کار در پشت سر هم برای ایجاد فرصت بی سابقه ای در دنیای دیجیتال به رویای چیزهایی که نمی توانست چند سال به عقب. همه آنها از سن آمده است. وقت آن است که برای سیستم آموزش و پرورش ما به اهرم همان و مبارزه با این بیماری همه گیر.

2. معلم محور به دانشجو محور: ما همواره یک معلم-محور (عمدتا یک طرفه) در رویکرد ما به آموزش و پرورش است. این زمان برای همه ما برای حرکت از این معلم محور فیزیکی کلاس درس به دانشجو محور دیجیتال شیشه ای-اتاق. آن را یک فرصت برای ما به پرورش و توسعه خود یادگیری رفتار در دانش آموزان است. این گسترش تفکر خود را تحریک حس کنجکاوی و پرورش سطح بالاتری از بهره.

3. جسمی فاصله گرفته اما دیجیتالی جامعه: یک جامعه رویکرد در دنیای دیجیتال کمک خواهد کرد که دانش آموزان اتصال برای یادگیری ‘در هر نقطه در هر زمان’. جوامع ارائه خواهد شد مربوط مشارکتی فضا برای دانش آموزان که در آن می توان آنها را مشغول نگه داشته و پتانسیل خود را می توان توسعه یافته است. به عنوان یک ابتدا, اجازه دهید ما قرار داده دیجیتال سه جوامع برای هر دانش آموز. (من) مدرسه یا دانشگاه به عنوان یک جامعه (ii) کلاس درس به عنوان یک جامعه و (iii) در هر موضوع و یا موضوع به عنوان یک جامعه است. این را آغاز تعامل فعال در دانش آموزان و در سراسر تحصيلات و دانش آموزان است.

4. مجازی اما تعامل واقعی است: نگه داشتن دانش آموزان علاقه مند و درگیر در یک فضای دیجیتال همراه با مجموعه خود را از چالش است. یک راه این است که به اطمینان حاصل شود به طور منظم دیجیتال تکالیف مسابقات مناظره ، برای تحریک علاقه دانش آموز و یادگیری کلید های کاربردی عملی از این موضوع است.

5. اعتبار سنجی برای دنیای مجازی: این نیز مهم است به دیجیتال و ارزیابی منظم اجازه می دهد تا ارزیابی از یادگیری اثربخشی. این کمک می کند تا تحصيلات به نقطه و شروع مناسب اضافی مداخلات که در آن نیاز به خاص و مورد نیاز دانش آموزان است. این تحصيلات می توانید تمام دانش آموزان در دیجیتال شیشه ای-اتاق هم به عنوان اگر آنها در یک فیزیکی کلاس درس.

6. تکنولوژی و محتوا توانمندسازها اما کلید آموزش: دسترسی به فناوری است نه یک چالش است. محتوای آموزش نیز موجود است. تحصيلات دسترسی به محتوای آنها تدریس شده در فیزیکی کلاس درس. حلقه گم شده است که تعلیم و تربیت. از تکنیکهای آموزشی به صورت فیزیکی کلاس درس ممکن است به آسانی مناسب برای دیجیتال شیشه ای-اتاق. مجموعه ای کاملا جدید از روش ها و شیوه های در حال ظهور است. آنها بیشتر تعاملی gamified بصری غنی شخصی و دست. این طول می کشد یادگیری اثر به یک سطح کاملا جدید.

7. دموکراسی از آموزش و پرورش: در این ساعت از بحران از آن مهم است برای ما برای اطمینان حاصل شود که فن آوری های دیجیتال در دسترس هستند فقط برای نخبگان ، آن را به دموکراتیک و در دسترس خواهد بود به هر شهروند بدون تبعیض است. دولت اجرا می شود بسیار بزرگ بخشی از سیستم آموزش و پرورش ما. آنها باید اتخاذ و پلت فرم محتوا و روش های موجود برای هر مدرسه است. چند دولت باید سرب در نشان دادن تصویب دیجیتال شیشه ای-اتاق به بقیه کشور است.

دیجیتال شیشه ای-اتاق اطمینان را بالاتر شفافیت تعمیر و نگهداری کم هزینه و راحت تر هستند. این کمک خواهد کرد ما را به مجموعه ای جدیدتر معیار برای آموزش و پرورش است. اما سفر به این مقصد است و محدود به چند موانع. ما باید موانع مانند کم پهنای باند دسترسی به اینترنت برای همه پایین تصویب به تکنولوژی کمبود وقت برق و غیره. آنها به سرعت در حال تغییر است هر چند. مهم این است که ذهن مجموعه ای اتخاذ می شود. ما با اعتماد به نفس است که ما موسسات آموزشی را نشان می دهد رهبری در اتخاذ این مدل جدید است.

در حال حاضر ما شاهد موسسات در دنیای واقعی از جمله SASTRA دانشگاه NMIMS موسسه حسابداران هند Singhania مدرسه و بسیاری دیگر که باید گرفته شود در حال حرکت آموزش و پرورش به طور کامل دیجیتال پلت فرم برای دیدار با چالش های فعلی و در همان زمان آماده شدن برای آینده است. اجازه بدهید به ما دست گرفتن این فرصت و بهترین ها را برای خروج از این بحران به سرعت بخشیدن به تحول در آموزش و پرورش از کلاس های درس به اتاق های شیشه ای. “Carpe Diem – Seize the day”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>