راک کلاسیک به راحتی به طرفداران موسیقی در طول Coronavirus مستند

جریان داده ها نشان می دهد شنوندگان بوده است و در تنظیم به کلاسیک مانند “به من تکیه کن” توسط Bill Withers که در ماه مارس است.

عکس: Goebel/DPA/زوما پرس

موسیقی پاپ تبدیل شده است کمتر محبوب در طول بیماری همه گیر.

با میلیون ها نفر در خانه گیر کرده با توجه به کروناویروس پناهگاه در محل سفارشات و جستجوی سرگرمی, داده ها نشان می دهد که نسخه های جدید توسط عمده هنرمندان موسیقی پاپ در حال نقشه کشی کمتر شنوندگان از حد نرمال است. به جای جریان معیارهای نشان می دهد شنوندگان در حال تنظیم در به مورد علاقه های قدیمی از امثال Bob Marley, Dixie Chicks and Bill Withers—خواننده “Lean On Me” که درگذشت در ماه گذشته.

عوامل متعددی هستند denting پاپ-موسیقی گوش دادن. عمده هنرمندان تاخیر در آلبوم منتشر شده و کارگران دستور به ماندن در خانه نمی رفت و آمد برش به زمان صرف گوش دادن به رادیو تحلیلگران می گویند و اضافه کرد که اخبار نقاشی بیشتر علاقه برای کسانی که نمی تونه در. و بدون کنسرت های زنده و یا اجرای برنامه در بحث نشان می دهد, موسیقی برچسب’ ماشین آلات تبلیغاتی کمتر قدرتمند.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه موسیقی شما جریان در طول قرنطینه? پیوستن به مکالمه زیر.

کاهش شدید پاپ-موسیقی گوش دادن افسردگی به طور کلی موسیقی-جریان اعداد در طول ماه گذشته با توجه به نیلسن موسیقی/MRC اطلاعات حتی به عنوان مصرف از موسیقی افزایش یافته است و همراه با جریان ویدئو در خدمات مانند یوتیوب.

در Spotify در, بزرگترین جریان سرویس اشتراک تجمعی جریانهای بالای 200 ایالات متحده آهنگ ها کاهش یافته است در هفته های اخیر—غلت 28% از هفته پایان مارس 12 به هفته پایان مارس 16 به پایین نقطه برای سال تا کنون. رها کردن تلفظ به ویژه با توجه به این که این هفته دیدم آلبوم جدید منتشر شده از عمده جریان هنرمندان از جمله J Balvin, the Weeknd, Childish Gambino و دعا Lipa. در ضمن فروشگاه موسیقی—آهنگ ها بیش از 18 ماه—در حال افزایش بوده است و آمار بالا برای سال در هفته منتهی به سوم آوریل 9, حسابداری برای 63 درصد از کل جریانهای صوتی از 60 درصد در هفته منتهی به مارس 12 با توجه به Nielsen/MRC.

“ما شاهد چیزی از یک شیفت به سمت راحتی موسیقی می گوید:” Midia تحلیلگر تحقیقات علامت مولیگان.

تنظیم کردن

مجموع هفتگی جریانهای Spotify در بالا 200 ایالات متحده آهنگ

مستندات آغاز شد

در بسیاری از کشورهای

هفته مارس 16

800

میلیون

.

700

600

500

400

300

200

100

0

Feb.

مارس

Jan. ’20

مارس

مستندات آغاز شد

در بسیاری از کشورهای

هفته مارس 16

میلیون

.

800

700

600

500

400

300

200

100

0

Jan. ’20

Feb.

مارس

مارس

مستندات آغاز شد

در بسیاری از کشورهای

هفته مارس 16

میلیون

.

800

700

600

500

400

300

200

100

0

Jan. ’20

Feb.

مارس

مارس

مستندات آغاز شد

در بسیاری از کشورهای

هفته مارس 16

میلیون

.

800

700

600

500

400

300

200

100

0

Jan. ’20

Feb.

مارس

مارس

منبع: وال استریت ژورنال تحلیل Spotify در نمودار
کاترین رایلی/وال استریت ژورنال

یک مطالعه در این ماه توسط Nielsen/MRC که بیش از نیمی از مصرف کنندگان موسیقی در حال امید بستن برای موسیقی است. باب دیلن و هنک ویلیامز جونیور—و همچنین هنرمندان کشور Garth Brooks, Kenny Chesney و Alan Jackson—در میان کسانی که آهنگ ها را دیده اند یک چشم انداز مثبت در شنونده. آقای مارلی فروشگاه به تنهایی شروع به پریدن کرد و 23 درصد در سه هفته از طریق آوریل 2 بیش از قبل از چهار هفته است.

باب مارلی در سال 1980.

عکس: لین زرگر/زوما پرس

به طور کلی مصرف موسیقی در سراسر فروش و جریانهای شروع غوطه وری در اطراف مارس 12, زمانی که ایالت از جمله کالیفرنیا و نیویورک شروع به صدور پناهگاه در محل سفارشات گفت: Nielsen, موسیقی/MRC تحلیلگر داده دیو Bakula. جریان از کودکان و, موسیقی کلاسیک, در زمان خاموش بیش از دو هفته است.

“مردم در تلاش بودند برای تنظیم محیط خود را با بچه های خود را از روز اول خود را از کار از خانه” آقای Bakula گفت.

Spotify در راه اندازی یک “در خانه” صفحه اوایل این ماه با لیست پخش و پادکست ها که منعکس کننده شنوندگان’ جدید خانه نشین واقعیت مانند “آشپزخانه Swagger” “انگیزه مخلوط” و “کار از خانه.” با اشاره به افزایش علاقه به موسیقی و پادکست است که اشغال کودکان آن است که فشار عرضه مانند “آرامش کودکان و نوجوانان” لیست پخش و “داستان دزدان دریایی” پادکست.

آهنگ شما می دانید قلب

در اینجا برخی از فروشگاه بازدید کاربران در حال پخش آنلاين تحت مستند

“در طول هفته های گذشته ما شاهد یک تغییر در نحوه افرادی هستند که در تعامل با محتوا با توجه به تغییر روال و زمان بیشتری را صرف در خانه گفت:” جرمی Erlich Spotify را co-سر از موسیقی است. “ما و شنوندگان آمده به Spotify در برای تمام لحظات در زندگی خود و این زمان متفاوت است.”

تغییر به فروشگاه موسیقی به شمار چالش به رکورد صنعت و خدمات مانند Spotify و موسیقی اپل که کسب و کار به طور معمول تمرکز بر روی پیدا کردن و ترویج بازدید.

عمده برچسب باید پمپ میلیون ها نفر به, بازاریابی, آهنگ های جدید در سال های اخیر—از تولید فیلم برای حضور در تلویزیون به کنسرت—کمک به هنرمندان ایستادگی کردن در میان دهها هزار نفر از آهنگ های آپلود شده به جریان خدمات روزانه. این همه خبر بد برای ثبت شرکت, هر چند آنها بهره مند از جریان از آهنگ ها ،

دعا Lipa او منتشر شد آلبوم “آینده نوستالژی” در اواخر ماه مارس است. بالا خانم Lipa انجام شده در جوایز موسیقی آمریکا در نوامبر. 24.

عکس: کریس Pizzello/آسوشیتد پرس

خدمات موسیقی, موسیقی و در عین حال که همه را اساسا همان موسیقی تلاش کرده اند به رقابت با یک دیگر در کشف موسیقی در حال توسعه توصیه هایی برای خدمت کردن آنچه که جدید است و از منافع بالقوه به شنوندگان.

اما با شروع این بیماری همه گیر جدید را آهسته با هنرمندان قادر به رسیدن به استودیو و با احتیاط از قرار دادن پروژه های خود را در چنین زمان نامشخص است. لیدی گاگا, سام اسمیت, Alicia Keys, Willie Nelson Cardi B و Kehlani باید همه تحت فشار قرار دادند پروژه های عقب.

در میان کسانی که صرف زمان کمتر با موسیقی 49 درصد گفت: به این دلیل است که آنها در حال رانندگی و یا رفت و آمد کمتر; 47 درصد گفت: آنها در حال صرف زمان بیشتری را با اشکال دیگر از سرگرمی های ویژه تصویری به گفته نیلسن/MRC.

در حال حاضر محبوب ترین, اجتماعی, تصویری, پلت فرم, Infinite دیده است خانه نشین کاربران سعی کنید از این سرویس برای اولین بار.

یک نقطه روشن در جدول پاپ است که دریک ترین جریان هنرمند دهه گذشته در Spotify در. “دهنی, اسلاید” کانادا رپ جدید تک شده است در صدر Spotify در بالا 200 نمودار سه هفته گذشته—احتمالا به دلیل یک مستند پسند انتشار استراتژی است.

قبل از آن در مارس 3 آزادی “دهنی اسلاید” ایجاد شده بود buzz به عنوان یک قطعه در Infinite که در آن یک رقص به آهنگ کر—”آن را به پای راست تا چپ پا اسلاید/چپ پا تا پای راست اسلاید”—ویروسی رفت. دریک پس از آن منتشر شد کامل موزیک ویدیو های ثبت شده در مجلل تورنتو عمارت رقص از طریق خانه پوشیدن balaclava و دستکش.

“شما باید یک دسته از مردم در خانه نه تنها gobbling تا تصویری سرگرمی” گفت: آقای Bakula “اما همچنین ایجاد محتوا تر از همیشه.”

نوشتن به آن استیل در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>