حقوق مدنی گروه ابراز ناامیدی با Facebook جلسه

Facebook اجرایی مارک زوکربرگ درگیر شد در این جلسه با حقوق مدنی گروه های پنج شنبه.

عکس: مایکل رینولدز/شاتر

حقوق مدنی طرفداران آمد از جلسه روز شنبه با Facebook , Inc. مدیر اجرایی مارک زوکربرگ گفت: آنها را ندارد پیشرفت در خواسته های خود را بیش از چگونه اجتماعی-رسانه های غول سیاست پلت فرم.

عدم پیشرفت یک هفته به تحریم توسط برخی از شرکت های برتر تبلیغ بر روی موضوع امتیاز نسبت به احتمال طولانی مبارزات انتخاباتی است که می تواند فراتر از جولای اصلی قاب زمان. این سازمان گفت: آنها درخواست بیشتر تبلیغ به توقف خود را صرف در Facebook در سطح جهان است.

“Facebook تا به حال خواسته های ما در راه های متعدد و آنها نشان داد تا در این نشست انتظار یک برای حضور و غیاب” گفت: Rashad رابینسون, رئیس, رنگ, تغییر, تدریجی, دفاع, گروه, سیاه جوامع است.

پس از سالها نهفته نارضایتی و درخواست برای تغییر یک ائتلاف از جمله ضد افترا لیگ و رنگ را تغییر دهید در حال ساخت است که آقای زوکربرگ و Facebook نشده مبارزه با نژاد پرستی و اطلاعات غلط در سیستم عامل خود را در ایمان خوب است. برترین برندها از جمله Unilever و Clorox توافق کرده اند که به توقف تبلیغات بر روی پلت فرم در همبستگی با خواسته های Facebook بیشتری انجام دهد.

در پاسخ به نارضایتی آقای زوکربرگ به حال متعهد به تجدید نظر در سیاست های خود در اطراف بحث از دولت در استفاده از زور. این شرکت نیز گفت: این امر شروع به برچسب زدن سیاستمداران’ پست های که در آن نقض محتوای استانداردهای اما در حال محافظت شده توسط Facebook بر این اساس که آنها ارزش خبری دارند.

بیشتر

  • بزرگ فناوری پایه در هنگ کنگ قانون نشان می دهد ترس گسترده تر در شرکت های خارجی

“آنها می خواهند Facebook به رایگان از گفتار نفرت و بنابراین ما” شرکت در بیانیه ای گفت: بعد از جلسه. این شرکت گفت: این سرمایه گذاری میلیاردها دلار در محتوای اعتدال گرفته و صدها سفید supremacist اشخاص خود را با سیستم عامل. “ما می دانیم که ما در نظر گرفته خواهد شد با اقدامات ما نه با کلمات ما و سپاسگزار هستند به این گروه ها و بسیاری دیگر برای نامزدی ادامه داد.”

در این جلسه بیش از زوم به طول انجامید کمی بیش از یک ساعت و درگیر آقای زوکربرگ مدیر عامل افسر شریل سندبرگ, محصول, رئیس Chris Cox, دیگر اعضای Facebook تیم سیاست و یک محصول رسمی این گروه گفت.

“امروز ما شاهد کمی و شنیده می شود فقط در مورد هیچ چیز” جاناتان ” Greenblatt, مدیر اجرایی ضد افترا لیگ است که اختصاص داده شده به مبارزه با ضد سامی گفتار.

بر روی کاغذ تفاوت بین Facebook و سازمانهای مدافع حقوق مدنی به نظر می رسد محدود است. هر دو توافق دارند که incitements به خشونت هیچ جایی در Facebook, که, hate speech باید سرکوب و که این شرکت باید دامپزشک محصولات خود به صورت بالقوه دارد. در حالی که وجود دارد معنی دار اختلافات در مورد موضوعات از جمله Facebook امتناع به واقعیت-بررسی تبلیغات سیاسی Facebook گفت: آن به طور گسترده سهام معترضان اهداف است.

اما حقوق مدنی گروه استدلال می کنند که Facebook زندگی نه به گذشته خود تعهدات به آدرس اطلاعات غلط سخنرانی نفرت افراط گرایی و نام تجاری-نگرانی های ایمنی. یک نقطه عطف آمد با آقای زوکربرگ رایگان-گفتار و بحث در دانشگاه جورج تاون در ماه اکتبر زمانی که اجرایی قاب Facebook به عنوان یک دموکراتیک ضروری “پنجم و مستغلات است.” آقای زوکربرگ قاب مترقی تماس به مهار و بلاغت بر روی پلت فرم به عنوان یک خطر بیشتری از حقوق مدنی’ رهبران نگرانی در مورد پلت فرم را سوء استفاده.

مرتبط

  • Facebook تحریم برگزار می خواهید حقوق مدنی متخصص در این شرکت اجرایی مجموعه (2 جولای)
  • Facebook تنش را با تبلیغ کنندگان تا قبل از تحریم (30 ژوئن)
  • Facebook می بیند رشد تبلیغ تحریم در اعتراض به دست زدن به گفتار
  • که در آن تبلیغ تحریم Facebook هستند صرف پول خود را به جای (29 ژوئن)

برگرد. برنیس پادشاه مدیر عامل شرکت کینگ مرکز گفت: این بحث موفق به اذعان چگونه تحمل سمی شعارهای تنظیم جدول برای ترور پدرش که کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور Vanita گوپتا که به عنوان رئیس کنفرانس رهبری مدنی و حقوق بشر بوده و یکی از فعال ترین رابط برای Facebook, تعجب “اگر وجود دارد هر گونه اشاره به تعامل در همه.”

فاصله تنها گسترده تر از تظاهرات بیش از افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید و رئیس جمهور تهمت رسانه های اجتماعی-led لفاظی در مورد سیاه و سفید زندگی توجه معترضان به اتهام فساد در رای گیری غایب و ارزش تاریخی از مؤتلفه بناهای تاریخی. پس از توییتر برچسب آقای تهمت tweet—که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”—به عنوان یک تحریک به خشونت های حقوق مدنی در ایران Facebook تمایل به انجام همان.

نوشتن به جف هورویتز در [email protected] و Deepa Seetharaman در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net