حقوق مدنی غول امید و مشاوره برای BLM معترضان

سینسیناتی و ریو رانچو جدید, مکزیک

باب موسی می گوید: امریکا در “یک گردش لحظه” به صورت نژادی و تغییر به طور بالقوه به عنوان تبدیل به دوران جنگ و به عنوان دهه 1960 جنبش حقوق مدنی است که به او کمک شود.

“آنچه ما در حال تجربه در حال حاضر به عنوان یک ملت اتفاق تنها یک بار در تاریخ ما” گفت: آقای موسی اصلی سازمان از سال 1964 “آزادی تابستان” پروژه در می سی سی پی. “این لحظاتی که کل ملت است گردش و آن را کاملا مطمئن شوید که راه آن را به تلو تلو خوردن.”

آقای موسی هنوز فعال با جبر پروژه او تاسیس شد و در میان بسیاری از مردم, سیاه و سفید که در معرض خطر زندان زمان ضرب و جرح و حتی قتل در جنگ علیه تبعیض نژادی و برای حق رای در جنوب. آسوشیتد پرس خبرنگاران خواسته برخی از رهبران افکار خود را در جریان تظاهرات در سراسر این کشور برانگیخته توسط پلیس آمیز به راه انداختند. در مینیاپولیس و آتلانتا.

“ما باید نوع مناسب طوفان گفت:” برگرد., Jesse L. Jackson, نزدیکان خاکسپاری دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور و رهبر شیکاگو رنگین کمان فشار ائتلاف, یک سازمان است که مبارزه برای تغییر اجتماعی. “شما رو COVID-19 شما رو ‘کد آبی’ – خشونت پلیس – شما باید فقر و شما مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مطالعات نشان می دهد که مردم رنج می برد به طور نامتناسبی از coronavirus و در نتیجه رکود اقتصادی و در دست پلیس و نظرسنجی ها نشان می دهد بسیاری از آنها مخالف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه است. آقای جکسون اشاره کرد هر چند آن را فقط سیاه و سفید مردم به خیابان ها در اعداد بزرگ است.

“آنها بیشتر شده است گسترده تر و رنگین کمان و بیشتر جهانی گفت:” آقای جکسون.

بابی Seale که شرکت تاسیس حزب پلنگ سیاه و سفید با اواخر Huey نیوتن در سال 1966 گفت: او امروز تظاهرات “فوق العاده” برای نقشه کشی صدها هزار نفر از مردم تا کنون تعداد بیشتری از آنچه که او می تواند جمع اوری بازگشت در روز خود را.

“من آن را دوست دارم” آقای Seale گفت: از اوکلند صفحه اصلی.

اندرو جوان پادشاه ستوان شگفتی در هر دو اندازه و خودانگیختگی از تظاهرات. سابق دموکرات کنگره آتلانتا شهردار و سازمان ملل متحد سفیر به یاد می آورد فعالان صرف سه ماه به سازماندهی برای یک سال 1963 بیرمنگام آلاباما, کمپین است که در آن دکتر کینگ و دیگر معترضان زندانی شده است. او گفت: تنها کسری از 500 تظاهرکنندگان در پی نشان داد.

“ما بسیج شد بی اهمیت گفت:” آقای جوان توضیح داد که دکتر کینگ نامه ای از زندان و اقتصادی تحریم ثابت قدرتمند تر است.

جیمز مردیت دیده است خود را در یک ماموریت مادام العمر از خدا برای سرنگونی سفید برتری. او گفت: از خانه خود را در جکسون می سی سی پی است که آن را نشانه ای از خدا که یک دختر جوان فیلم برداری جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس. آقای مردیت می گوید که نوع شواهد بصری خواستار توجه به ادامه خشونت علیه مردم سیاه و سفید.

“هر بار که آن را به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به بیش همان چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر برای 500 سال اتفاق می افتد و بیش” گفت: آقای مردیت شد که اولین آمریکایی آفریقایی تبار به ثبت نام در دانشگاه می سی سی پی در سال 1962 در بحبوحه تظاهرات خشونت آمیز با مردم است. او جان سالم به ضرب گلوله توسط یک مرد سفید پوست در سال 1966 در حالی که در یک “مارس در برابر ترس است.”

St. Louis فعال پرسی سبز که به توجه ملی در سال 1964 برای پوسته پوسته شدن دروازه طاق در اعتراض به محرومیت از سیاه پوستان از قراردادهای فدرال و شغل به عنوان قوس که ساخته شده بود گفت: 1960s تظاهرات بود و اهداف روشن.

“این واکنشی هر چند گفت:” آقای سبز جانباز فعال حقوق مدنی. “آنچه ما در آن زمان فعال شد. به طوری که آنها در حال رفتن به نگه داشتن این بالا به تغییر دهید.”

آقای سبز و آقای Seale گفت: فعالان سیاسی باید با استفاده از انرژی از چند نژادی, قومی ائتلاف رو به رشد در خیابان ها برای ثبت نام رای دهندگان جدید برای پایدار سیاسی را تغییر دهید.

آقای جکسون پیشنهاد تظاهرکنندگان باید گسترش تمرکز خود را فراتر از نیاز برای پلیس اصلاحات.

“من در حال حاضر نگرانی وجود دارد که پلیس موضوع اپیدرم پوست لایه بحران ما” آقای جکسون گفت. “نژادپرستی استخوان عمیق; آن را فقط به پلیس.”

حتی آقای Seale بود که به اتهام توطئه و تحریک شورش در پی 1968 دموکراتیک ملی کنوانسیون در شیکاگو گفت: “آنها باید برای حفظ آن صلح آمیز است. من باور نمی کنم در شورش.”

سابق دموکراتیک پلیس آمریکا فرد هریس آخرین عضو بازمانده از سال 1968 Kerner کمیسیون یک پنل است که به بررسی شهری شورش از زمان گفت که او “به عنوان قهر به عنوان این معترضان” به دلیل نژادپرستی و نابرابری و فقر همچنان ادامه دارد این همه سال بعد. او هشدار داد که خشونت منجر به سرکوب بیشتر.

“من امیدوار هستم هر چند” آقای هریس که سفید است گفت: از Corrales, New Mexico, صفحه اصلی.

آقای جکسون و آقای جوان هستند و همچنین.

“وجود دارد رفتن به یک اجماع جدید در حال ظهور در مورد چگونه به حفظ نظم و قانون در یک جامعه متمدن” آقای جوان گفت:. “من فکر می کنم ما فقط شروع. من فکر نمی کنم کسی تا به یک مفهوم چگونه تغییر این است که رفتن به شما معرفی میکند.”

آقای موسی محتاط باقی می ماند. امریکا “lurched” رو به جلو نژادی و سپس کاهش یافته است قبل از. دوران جنگ رهایی و بازسازی راه داد به Jim Crow تبعیض نژادی در جنوب. دکتر کینگ جنبش عدم خشونت و نژادی پیشرفت آهسته در میان سفید واکنش بیش از سال 1967 شهری شورش و شورش بعد از دکتر کینگ در سال 1968 ترور شد.

اما آقای موسی نیز فکر می کند تصویری از آقای فلوید در حال مرگ به آرامی تحت یک افسر پلیس را به زانو سوزان تصویر برای ملت است.

“تا زمانی که شما می توانید آمد تا از تحت فشار در اعماق دریا شما را درک نمی کنند ‘ایست! من شده است در دریای عمیق” او گفت: از هالیوود ، “برخی از آمریکایی ها شوکه شده بودند به نظر می رسد به من به کشف آنها تا به حال واقع شده است شنا در این دریای عمیق و درک نمی کنند آن را.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. نویسندگان AP Sudhin Thanawala در آتلانتا و امیلی Wagster Pettus در Jackson, می سی سی پی کمک کرده است.

ترجمه مقاله