شهر مختل: کلکته, هندوستان سومین مترو نیاز به کمک برای بازیابی پس از Amphan را پس

کلکته مبارزه به عقب بر گردیم روی پای خود را پس از ویرانی توسط طوفان Amphan نیاز به بنگال دولت برای سرعت بخشیدن به عظیم مرمت تلاش است که این وضعیت بی سابقه ای خواسته. بخش های بزرگی از شهر از نزدیک به 1.5 کرور مردم بدون برق و آب آشامیدنی به عنوان درختان افتاده و ورود آب را به جنبش و تعمیر کار دشوار است. با خطوط ارتباطی نیز در بسیاری از مناطق به دلیل قدرت اختلال چندین تظاهرات موضعی را شکست وادار بنگال وزیر Mamata بانرجی به تمنایی برای صبر و شکیبایی است.

پنج ارتش ستون – هر یک با داشتن 35 پرسنل و 10 بیشتر NDRF تیم به مکمل در حال حاضر مستقر 26 – اعزام شده است برای کمک در پاکسازی جاده ها و قطع درختان. اما این نیرو قدرت ناکافی است با توجه به مقیاس از آسیب. دولت باید با احتیاط و دقیق از تهیه پیش نویس مرکزی بیشتر پشتیبانی می کند. شهروندان در شهرهای بزرگ در حال حاضر معتاد به امکانات رفاهی مانند برق, تلفن همراه, اتصال, لوله کشی آب و پوشش سبز و نمی را با مهربانی به اختلال حتی اگر دلیل این فاجعه طبیعی است. متاسفانه شهری حکومت همچنان شکننده و اینو بدونیم به سرعت زمانی که آزمایش همانطور که در کلکته.

نیز وجود دارد که ویرانی رنج می برد در همسایه جنوبی بنگال مناطق مانند جنوب و شمال 24 Parganas که در آن کلبه کاهگلی شده اند دمیده دور و خانه های مستغرق توسط رودخانه های سرشار خود گوره. با خلیج بنگال مکش افزایش در هر دو فرکانس و شدت دولت را مجبور به تکرار همسایه Odisha تلاش برای ساخت سیکلون انعطاف پذیر زیرساخت ها است. دولت در حال مبارزه با دیگر جنگ ها بیش از حد مانند مستند اقتصادی پیامدهای افزایش Covid-19 موارد و جنبش کارگران مهاجر غیر از سیاسی بسیار زیاد contestation در همه این مسائل است. با توجه محدود دولت ظرفیت دولت و مخالفان باید به طور موقت کنار گذاشته اختلافات سیاسی برای مدت فوری به تمرکز بر بازگرداندن خدمات ضروری به مردم است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>