مطمئنا رمان بسیار مسری ویروس covid-19 threateningly مظهر اسرار بشریت علمی دانش تلاش برای کاوش و کشف برای مهار و سرکوب بیماری کشنده است که برای اولین بار مطرح آن سر زشت در چین است. این مهمترین سوالی است که در برابر همه ما در هند در حال حاضر این است که آیا 21 روز مستند اعلام شده توسط دولت ما به اندازه کافی خوب است برای جلوگیری از این ویروس در آهنگ های خود را?

هنگامی که آن را یافت پاسخ این خواهد بود مربوط به کل جهان است. هیچ کشور حتی کسانی که بهترین وقف از نظر پول و تکنولوژی و علمی می دانید-چگونه امن است از ناشناخته دشمن. که آن را می تواند کشنده تر از حتی کمتر احتمال جنگ هسته ای پیش بینی شده بود به عنوان دور برگشت در سال 2015 توسط بیل گیتس در TED talk تحویل او در مورد احتمال یک حمله همه گیر بدون البته دانستن ماهیت خاص از این معضل.

که دروازه گیراندم یک بیماری همه گیر شد و به خودی خود قابل توجه است. اما او شنیده ام در کشور خود به عنوان ثابت توسط ایالات متحده گردابی آمادگی. این کشور از آن دروازه می آید در حال حاضر بیشترین موارد گزارش شده از کرونا در بیش از 82,000 و افزایش ساعت.

ما پزشکان و محققان پزشکی نیاز به زمان برای تجزیه و تحلیل داده های علمی مبتنی بر چندین آزمایش های قبل از رسیدن به نتیجه گیری قابل اعتماد. اما طبق روند جهانی حتی اگر 10 نفر در یک شهر می باشد در این جاده در یک گروه بدون حفظ اجتماعی فاصله و در صورتی که شهر نیست عایق از مسافران و غیر استریل اشیاء بی جان پس این مستند را طولانی و به تدریج بی اثر!

لطفا توجه داشته باشید که این بیماری نمی تواند مانع فقط با یک بخش بزرگ از جمعیت داخل خانه ماندن و گروه های دیگر به خیابان ها برای هر دینی تواند و یا در جستجوی غذا و یا خروج پول از خود پرداز atm. برای هر مستند با موفقیت به شکستن تاج زنجیره بالقوه و شناسایی حامل باید درمان شود و جدا شده به قطع انتقال —که برای انسان-به-انسان در تماس است و برای کاهش توان تقریبا 99%. که به تنهایی در کاهش میزان مرگ و میر علاوه بر گسترش مسری و بسیار بیماری زا covid-19.

در کشور ما بر خلاف ما که هنوز ندارد سراسر کشور مستند دولت نارندرا گیری تا کنون شده است. به جای اظهار نظر /بحث در هر زمان از دست رفته ما در حال حاضر باید کار 24×7 به بسیج و انرژی ما منابع موجود در پيراپزشکی زمینه که در روز امروز و سن مسئولیت به اشتراک گذاشته شده توسط هر شهروند!

بله هر شهروند! آن را نه تنها وظیفه پلیس مدنی بدن کارمندان دولت و سیاستمداران است. هر یک از ما به قرض دادن شانه خود را به چرخ فعالانه یا صادقانه رعایت مستند. برای ما در واقعی وضعیت اضطراری پزشکی اورژانس هرگز قبل از دیده می شود توسط کشور ما و پزشکان ما که نام خود را در سراسر جهان از جمله در کشورهای دارای امتیاز بالا خود را برای بهداشت عمومی سابقه.

جالب است که به عنوان یک متخصص پوست من اغلب در سراسر ثروتمند بیماران boastfully نمایشی از هزینه های خود را و قدرت تعامل با پزشکان آنها را از شر بیماری های پوست که چشم خود را به شخصیت خود را به خوبی پاشنه بلند شخصیت. سخت ترین بخشی از درمان این افراد بود که در مورد گفتن که نبود پول خود را که به شما کمک کند; واقعی پادزهر بود یک شیوه زندگی سالم برای محافظت از خود را درخشان پوسته از آلرژی است. آن را بیشتر از آن در دهلی حملات هوایی اورژانس در ماه های زمستان.

انسان بی اعتنایی از محیط زیست و بی امان غارت طبیعت این نعمت را بر ما آورده این سونامی و تهدیدات ویروسی است که ما در حال مبارزه است. ما امروز در یک وضعیت که در آن ما پول هستند و هیچ تضمینی برای سلامت خوب است. این یک جامعه جنگ برای جلوگیری از جامعه گسترش این بیماری است که در آن اولیه آزمون در قدرت از ثروت فقط می تواند به معنای اولیه قرنطینه.
غنی یا قدرت شهروندان در سرنوشت پیوست.

هنگامی که جزر و مد در طول بحران که به من اعتماد به نفس ما خواهد شد و ما می تواند در تغییر, جهان, جهانی شدن ضعف های سخت مرزها و محافظ کسب و کار, تجارت, شیوه ها و سیاست های اشتغال. در مجموع ثروت تبدیل خواهد شد دشوار است برای به دست آوردن ترک به تنهایی متراکم کردن و یا به رخ کشیدن آن است. اما این داستان به بعد گفته شود.

فشار دادن و سوال امروز این است که به آنچه به عنوان مستند به این معنی است ؟ من ساده از نظر ما در حال قفل کردن در برابر ویروس است که یک موجود زنده اما یک پروتئین مولکول (DNA) پوشش داده شده با یک لایه محافظ از لیپید (چربی) است که جذب شده توسط سلول های چشمی, بینی یا مخاط باکال, تغییر کد ژنتیکی خود را و آنها را تبدیل به متجاوز و چند برابر سلول. مرگ به آرامی اتفاق می افتد به علت انسداد با تشکیل یک غشای مخاطی تأثیر ریه ها و اندام های داخلی در مراحل بعدی است که می تواند اتفاق می افتد در سرعت های متفاوت بسته به اینکه فرد مبتلا ایمنی سطح.

اما خوشبختانه مرگ و مير در covid-19 کمتر از قبلی تهاجم ویروسی که اتفاق افتاده اند تقریبا در هر دهه است. آنها رخ داده است همچنین با توجه به سرريز از حیوانات به انسان است.

وجود دارد سندرم حاد تنفسی سارس در سال 2002 و سندرم تنفسی خاورمیانه MERS COV 2012. طبق سازمان بهداشت جهانی (WHO)MERS تا به حال میزان مرگ و میر 34.4 درصد و سارس 9.5 درصد.

اما ترس و شوک بیشتر در مورد سارس COV2 آن را به عنوان بسیار گناه می تواند در حال حاضر در اشیاء بی جان بیش از زمان های مختلف بسته به شرایط محیط خارجی: رطوبت, درجه حرارت و نوع مواد است که در آن ویروس گیر کرده است. این ویروس تنها به آرامی فروپاشی آن نمی هلاک خارج از بدن انسان به عنوان یک موجود زنده. دقیقا ساعت فعال هستند هنوز به صورت علمی مشخص نشده است اما استاندارد بودن گرفته شده است 12 ساعت.

این ناقل بدون علامت مرحله covid-19 دلیل دیگری برای نگرانی است. هر چند آن را بالا باروری خارج قسمت در مقایسه با ابتال به بیماری مرس و سارس بيماريزايی به نظر می رسد بسیار کمتر.

تنها در صورتی که مستند است به شدت دنبال —اجتماعی و پزشکی است که می تواند وجود داشته باشد به امید شکستن ویروسی زنجیره ای. خطر ابتلا به ملی تلاش از چک کردن بیماری مارس ارائه شده توسط درمانده مردم فقیر مهاجر روزانه شرط و دیگر بخش های محروم که در وسط هیچ جا. این مستند همزمان به معنای توقف جرم حمل و نقل سریع است که می تواند گرفته اند و آنها را به مکان های مادری خود از شهرهای بزرگ که در آن آنها کار کرده است.

دولت به اقداماتی که برخی از آنها اعلام شده است برای رسیدن به روزی به چنین نیازمندان بخش از جامعه ما است. همان نگه می دارد از پزشکان و متخصصین پلیس و بهداشتی کارگران که نیاز به شخصی دنده محافظ و تجهیزات (PPE) از رنگ متنوع. در این منطقه که شرکت ها, سازمان های جامعه مدنی و سازمان های خیریه و مذهبی و سیاسی سازمان می تواند به من قرض بدهید دست به دولت در مرکز و در متحده است.

بزرگتر مشکل بالقوه است که این ویروس می تواند احتمالا آخرین دیگر در مدفوع هر لانست. در صورتی که در بر داشت به صورت, به معنی خاص را مستقر می شود برای دفع فضولات انسانی مشکوک و تایید covid-19 علاوه بر موارد ماسک, دستکش و غیره استفاده می شود توسط متخصصان پزشکی حضور در آنها. یک کار بسیار نیرومند در واقع! اما آن را باید انجام شود.

از PPEs هستند از اهمیت به عنوان خطر عفونت برای پرسنل پزشکی است که 4 درصد در سطح جهان است. آن می تواند بالاتر در هند در برخی از کشورهای خاص که در آن دفع پسماند باید با دقیق تر پادمان.

به عنوان بیشتر است که کمتر در چنین شرایطی تلاش برای ملی نه فقط دولتی. لطفا توجه داشته باشید که بار بیماری تنها بالاتر با جهل و بهداشت ضعیف. در کمک رسانی جبهه دو جانبه چالش این است که “مردم آگاه و تشویق به انجام” به عنوان شهروندان و بندگان. باید وجود داشته باشد هیچ غیر ضروری در ما هیت زیرساخت که در حال حاضر پر از بیماران مبتلا به بیماری های دیگر نه تنها تاج.

به عنوان یک پزشک هستم و خوش مشرب است که ما باید بر آنها غلبه ویروسی شیطان زودتر از بعد. در این ساعت همه 1.35 میلیارد سرخپوستان باید یک تیم به تلفات دشمن مشترک. ترک جاه طلبی های شخصی تعصبات و سیاست کنار گذاشته است. چرا که به عنوان ظ گفت: HAI JAAN TOU JAHAAN HAI…..

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im