سیسکو به دنبال کاهش هزینه های عمیق در شرکت فن آوری هزینه های کاهش سرعت

سیسکو گزارش کاهش فروش 9 درصدی در سه ماهه اخیر را داده و گفته است که عملیات را دوباره ساختار می کند.

عکس: رافائل مارچانته/رویترز

شبکه – تجهیزات غول پیکر سیسکو CSCO 1.93% سیستم های شرکت گفت که آن را تنظیم طرح های سرمایه گذاری و پیگیری کاهش هزینه های عمیق به عنوان اولویت های مشتری در طول همه گیر coronavirus تغییر ، که به شرکت ارسال اولین کاهش درآمد سالانه در سه سال کمک کرده است.

سیسکو، CSCO 1.93% در نظر گرفته شده پروکسی برای شرکت های بزرگ با تکنولوژی بالا تقاضای سخت افزار، در روز چهارشنبه گزارش 9٪ کاهش فروش در سه ماهه اخیر و گفت که آن را عملیات ساختار، از جمله ارائه بازنشستگی زودرس به کارگران.

رئیس اجرایی چاک رابینز در یک تماس به تحلیلگران گفت: “همه گیر ترین تاثیر را بر روی شرکت ما و سفارشات تجاری رانده شده توسط کاهش کلی در هزینه های، “چاک رابینز رئیس اجرایی در تماس گفت. شرکت ، او گفت ، بیش از چهارم آینده بیش از 1 میلیارد دلار هزینه ها را به صورت سالانه کاهش می دهد.

سیسکو تعداد موقعیت های آن را ریختن مشخص نیست اما اتهامات تخمین زده شده حدود 900 میلیون دلار قبل از مالیات، از جمله حدود 800 میلیون دلار به رسمیت شناخته شده در سه ماهه جاری، با توجه به یک پر کردن تنظیم مقررات. شرکت نشان داده بود که خاموشی در حال آمدن است.

سان خوزه، کالیفرنیا مستقر در شرکت چهارم چهارم افزایش سود از 19٪ به 2.64 میلیارد دلار، و یا 62 سنت سهم ارسال شده است. برآورد شده است که بازسازی به نتایج سه ماهه فعلی در 13 سنت به 15 سنت سهم. گفته است انتظار دارد که 41 سنت به 47 سنت سود سهم در سه ماهه با کاهش درآمد 9 درصد به 11 درصد تولید کند. تحلیل گران بررسی شده توسط FactSet پیش بینی سود تعدیل شده از 75 سنت سهم با درآمد در حال سقوط حدود 7 ٪ به 12.23 میلیارد دلار است.

سهام سیسکو در معاملات پس از ساعت ها بیش از ۶٪ کاهش یافت.

آقای رابینز، در تماس، گفت: همه گیر بود به سیسکو بیشتر به تمرکز بیشتر بر روی پژوهش و هزینه های توسعه در فعالیت های ابر محاسبات، از جمله تلاش های امنیتی. “امنیت همچنان به عنوان یک اولویت برای مشتریان ما، به خصوص در این جهان توزیع دیجیتال، او گفت: “.

سیسکو ارائه می دهد و محاکمه رایگان برای آن ویدئو کنفرانس خدمات Webex و ارائه های امنیتی به عنوان شرکت ها به کار از راه دور در طول همه گیر نقل مکان کرد. پیشکش ها، مقامات شرکت گفتند که می تواند درآمد را در سه ماهه های آینده افزایش دهد. ما شروع به دیدن تبدیل محاکمات رایگان به اشتراک پرداخت شده، آقای رابینز گفت.

بیش از نیمی از درآمد سیسکو در حال حاضر از نرم افزار و خدمات می آید، گفت: آقای رابینز، که تغییر دور از اطمینان در فروش تجهیزات را در اولویت قرار داده بود.

در این ماه، سیسکو شرکت هزار چشم را خریداری کرد تا عملکرد شبکه خود را افزایش دهد و نظارت بر آن در سراسر شرکت و به ابر.  اگر پاسخ همه گیر در سراسر جهان به ما هر چیزی را آموخته است، آن را به زمان از آوردن هزار چشم و سیسکو فن آوری با هم و ارائه آن را در ساده ترین راه ممکن برای کاربران ما در حال حاضر است، “تاد نایتنگل، معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل شبکه های سازمانی سیسکو و کسب و کار ابر، گفت: در یک تماس کنفرانس در ماه مه به بحث در مورد کسب.

سیسکو در روز چهارشنبه نشانی از وضعیت پیشنهاد خود را از خرید تجهیزات ساز Acacia Communications Inc. انتظار می رفت که این معامله تا سه ماهه چهارم بسته شود اما هنوز منتظر تصویب نظارتی در چین بود. شرکت ماه گذشته گفت که هنوز هم به کسب متعهد است.

سیسکو همچنین اعلام کرد که مدیر ارشد مالی کلی کرامر پس از هشت سال شرکت را ترک می کند، اگرچه تا زمانی که جانشینی منصوب شود، در نقش خود باقی خواهد ماند.

نوشتن به ماریا آرمنمنت در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im