به طور کلی سیسکو در گزارش 12 میلیارد دلار درآمد برای آخرین دوره در مقایسه با $12.45 میلیارد سال قبل است.

عکس: ریچارد درو/آسوشیتد پرس

Cisco Systems, Inc. گفت: اقتصاد جهانی ابهامات کاهش سرمایه گذاری های فن آوری تصمیم گیری در برخی از شرکت های denting شبکه-تجهیزات غول پیکر رشد فروش.

روتر ساز دیده می شود به عنوان یک پروکسی برای سخت افزار تقاضا از شرکت های, در روز چهارشنبه گفت که انتظار دارد درآمد به رها کردن بین 1.5% و 3.5% در آن زمان سه ماهه. کاهش می آیند در بالای 3.5 درصد در طول دو سال گذشته کاهش درآمد برای این شرکت مالی سه ماهه دوم که به پایان رسید Jan. 25.

“ما شاهد دیگر تصمیم گیری چرخه های ما در سراسر بخش های مشتری به دلایل مختلف از جمله ماکرو عدم قطعیت و همچنین به عنوان منحصر به فرد جغرافیایی و مسائل” رئیس اجرایی چاک رابینز گفته تحلیلگران.

خاموش و چشم انداز برای سه ماهه جاری را منعکس نمی کند پتانسیل زنجیره تامین اختلالات از شیوع کروناویروس است که آمار چین است. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت از نزدیک” آقای رابینز گفت.

سهام در سیسکو کاهش بیش از 4 درصد پس از زنگ.

به طور کلی سیسکو در گزارش 12 میلیارد دلار درآمد برای آخرین دوره در مقایسه با $12.45 میلیارد سال قبل است. آخرین نتایج ضرب و شتم تحلیلگران پیش بینی کرده اند.

سیسکو زیرساخت-سیستم عامل, کسب و کار, پوشش های اصلی آن شبکه سخت افزار و نرم افزار محصولات گزارش شده 8% کاهش در فروش برای $6.53 میلیارد در آخرین سه ماهه.

این شرکت برنامه واحد که شامل ویدئو کنفرانس و ابزار برای نظارت بر برنامه های مختلف تولید $1.35 میلیارد دلار در سال درآمد نیز پایین 8 درصد.

درآمد کاهش 5% در این شرکت در آمریکا و منطقه و 1% در منطقه از جمله چین و ژاپن است.

سن خوزه کالیفرنیا.-مبتنی بر سیسکو در گزارش سه ماهه درآمد خالص از $2.88 میلیارد یا 68 سنت به اشتراک گذاری از $2.82 میلیارد یا 63 سنت به سال پیش از آن. آن تعدیل سود 77 سنت بود و یک پنی بالاتر از تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet پیش بینی شده که برای متریک.

هزینه های عملیاتی کاهش یافت و به $4.38 میلیارد دلار از $4.56 میلیارد سیسکو گفت. کاهش هزینه های عمومی و اداری و کمتر بازسازی و اتهامات دیگر کمک نتایج.

سیسکو همچنین پیش بینی آن را کسب سود زیر تنظیمات 79 سنت افزایش به 81 سنت در آن زمان مالی سه ماهه.

برخی از ابهامات سیاسی است که ممکن است آهسته تصمیمات سرمایه گذاری به نظر می رسد محو آقای رابینز گفت. آمریکا معامله تجاری با چین توافق کردند که در ماه گذشته و با وضوح بیشتری در انگلستان تقسیم از اتحادیه اروپا شرکت های ارائه وضوح بیشتر در مورد آینده او گفت: “من امیدوارم که ما می خواهیم مشتریان ما را انتخاب کنید تا دوباره.”

نوشتن به هارون Tilley در aaron.tilley@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im