کرونیکل از یک بیماری همه گیر پیشگویی

توسط کوزه Suraiya

Coronavirus همه گیر باعث شده است تا مردم به فراخوان تعدادی از سناریوهای کاربردی که روایت حوادث آخرالزمانی. یکی از بهترین و شناخته شده از این استفان کینگ 1978 magnum opus ایستاده که در آن تمام طول نسخه اجرا می شود به 1,703 صفحات و معاملات با یک کشنده پاتوژن است که جان بیش از 98 درصد از جمعیت جهان است.

شاید یکی از اولین داستانی حساب یک تهدید جهانی است که پاک کردن تمام اشکال زندگی آرتور کانن دویل سم کمربند که ویژگی های نبوغ علمی پروفسور چلنجر (challenger) و نوشته شده بود در سال 1913.

از اطلاعات نجومی او جمع آوری شده و مورد تجزیه و تحلیل چلنجر نتیجه میگیرد که سیاره ما در حال چرخش در فضا است در مدت کوتاهی به تصویب از طریق یک منطقه اتر گاز استفاده می شود معمولا توسط حرفه پزشکی از زمان به عنوان یک بیهوشی است که می تواند کشنده به عنوان یک مصرف بیش از حد.

با هشدارهای خود در حال سقوط بر روی گوش های ناشنوا از یک غافل مقامات چلنجر تصمیم می گیرد, در, درست, روح تحقیق علمی به بسته خود را با یک زن و شوهر از همکاران نزدیک خود را در یک اتاق مهر و موم شده در ساسکس ،

با توجه به محاسبات او ساخته شده است که جهان باید از طریق اتر کمربند در طول 24 ساعت یا بیشتر.

با نگه داشتن خود و اصحاب خود را ایمن از اثرات گاز هم که در آن زمان رقیب می خواهد برای اثبات به رضایت خود را که او را به درستی محاسبه و که این سیاره خواهد حمل و نقل از طریق اتر در 24 ساعت. اگر او اشتباه محاسبه زمانی که او و دوستان او unseal اتاق و تنفس هوا در خارج – برای آنها به هیچ وجه قصد ماندن قفل کردن نامحدود در انزوا – آنها را نیز استنشاق گاز و هلاک همراه با دیگر ساکنان این سیاره است.

در ساعت مقرر چلنجر پرتاب باز کردن یک پنجره – و آنها تنفس در هوای پاک و تازه صبح هوا. سم کمربند شده است با خیال راحت گذشت. گروه کوچکی از بازماندگان سرمایه گذاری به لندن می بیند و مردم کالسکه اسب دروغ گفتن در کنار جاده, سقوط خودرو با مرده رانندگان سقوط بیش از خود چرخ فرمان.

چلنجر و اصحاب خود را به صورت چشم انداز وحشتناک از اینکه تنها موجودات زنده در جهان مرده.

سپس به آرامی ‘مرده’, انسان و حیوانات شروع به هم بزنید و دوباره به زندگی است. اتر ارائه آنها را ناخودآگاه اما آنها را بکشند. هر چند وجود حوادث مرگبار مانند ماشین و قطار سقوط نژاد انسان زنده به عنوان دیگر زندگی گونه است.

کتاب به پایان می رسد با رقیب جمعبندی نزدیک به انقراض به عنوان یک یادآوری هشدار از جهان هستی برای بشر است که در آن تلاش بی پایان بیشتر و بیشتر پیشرفت فن آوری و تمایل خود را برای تسلط بر طبیعت oversteps مرزهای محدودیت های خود را دارد و تبدیل به یک تهدید نه تنها برای خود بلکه برای تمام زندگی است.

چلنجر تشبیه سم کمربند به یک ضد عفونی کننده است که خالق در نقش یک ناظر باغبان استفاده می شود به پاک کردن انگور از سیاره زمین را از نامطلوب قارچ از انسان غرور و شهوت قدرت.

این یک تصویر فراموش نشدنی که بیش از یک قرن پس از آن برانگیخته است و از همه بیشتر مربوطه در زمینه بیماری همه گیر کوروناویروس.

به جز این زمان سم کمربند است در خارج وجود دارد. آن را در درون ما. چه ضد عفونی کننده نه تنها بدن بلکه روح را می توان ابداع به دفع کردن سم در ؟

که چالش واقعی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>