کریس ماتیوز به ترک MSNBC در میان جنجال Sanders, سخنان

کریس ماتیوز روز دوشنبه گفت او پله از ‘بیس بال,’ برنامه او برای میزبانی از 20 سال در MSNBC.

عکس: اتان میلر/گتی ایماژ

MSNBC “بیس بال” میزبان کریس ماتیوز اعلام کرد در هوا دوشنبه که او به ترک این شبکه روز پس از متهم به ساخت نامناسب مخ زن دیدگاهها برای مهمان و مقایسه بهداشت ، برنی ساندرز پیروزی در نوادا قفقاز به جنگ جهانی دوم نازی تصاحب فرانسه.

یک فرد آشنا با آقای متیوز تصمیم گفت که بازنشستگی خود را در حال حاضر “قریب الوقوع” اما حوادث چند هفته گذشته شتاب خروج خود را از شبکه.

در طول یک مونولوگ در آغاز “بیس بال” آقای متیوز گفت که او ترک نشان می دهد تا حدودی به این دلیل او احساس کردند که وجود دارد این است که نسل جوان “آماده به کمر.”

او همچنین با اشاره به اتهام رفتار نامناسب. “مقدار زیادی از آن را با ما چگونه با یکدیگر صحبت: تعارف در ظاهر یک زن که برخی از مردان از جمله من ممکن است یک بار به اشتباه فکر کردم خوب,” او گفت:.

آقای متیوز را تک صدایی بود که پس از یک شکست تجاری و پس از آن آقای متیوز نمی انجامد—با همکار MSNBC لنگر استیو Kornacki مصرف بیش نشان می دهد.

وجود خواهد داشت یک چرخش از میزبان برای “بیس بال” تا زمانی که شبکه تصمیم می گیرد چه چیزی برای انجام با آن زمان حافظه فرد آشنا با این موضوع گفت. خروج از 74 ساله آقای متیوز شد یک تصمیم متقابل در بخشی از لنگر و شبکه, فرد آشنا با این موضوع گفت.

در یک GQ مقاله هفته گذشته مقاله نویس سیاسی سابق و “بیس بال” مهمان لورا Bassett نوشت که آقای متیوز از او پرسید که چرا او تا به حال “سقوط در عشق” با او قبل از 2016 ظاهر به بحث در مورد اتهام تجاوز جنسی علیه آن نامزد ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. خانم باست گفت: او فکر اظهارات نمی افزایش به سطح “غیر قانونی و آزار و اذیت جنسی” اما گفت که این حادثه “تضعیف توانایی من برای انجام کار من هست.”

آقای متیوز نیز در بر داشت زیر آتش اوایل ماه گذشته برای سخنان او ساخته شده در هوا. پس از آقای ساندرز برنده نوادا قفقاز آقای متیوز در مقایسه با پیروزی خود به تهاجم نازی ها از فرانسه در طول جنگ جهانی دوم است. آقای متیوز بعد از عذرخواهی برای اظهارات خود در هوا.

دستیار ساندرز کمپین نمی بلافاصله پاسخ دوشنبه به درخواست برای نظر.

آقای متیوز است که در میان یک نسل از تلویزیون و مجریان—از جمله در اواخر NBC روزنامه نگار تیم Russert—آورده است که سالها تجربه سیاسی به خرس در پوشش خود از واشنگتن است. آقای متیوز که برای او شناخته شده بود pugilistic رویکرد نخست-زمان مصاحبه به رسانه ها پس از خدمت به عنوان رئیس ستاد دیرین مجلس نکته اونیل.

او در طول 20 سال کار برای MSNBC آقای متیوز مصاحبه چندین رئیس جمهور و تحت پوشش حوزه آبخيز حوادث مانند Sept. 11 سال 2001 حملات و 2003 در جنگ عراق.

زمانی که او به نظر می رسد در هوا به جای آقای متیوز آقای Kornacki ارائه شده ستایش برای آقای متیوز و گفت این یک افتخار” را به کار با “بیس بال” میزبان و گاهی نشستن در برای او.

“من می دانم که چقدر شما به معنای به او و من می دانم که چقدر او به معنای به شما” آقای Kornacki گفت.

علائم وجود دارد که MSNBC و NBC News رهبری بود و در نهایت به پایان رسیده با آقای متیوز. پس از اظهارات در مورد آقای ساندرز آقای متیوز در اصل benched از MSNBC را پوشش کارولینای جنوبی اولیه.

در طول خود را در هوا مونولوگ دوشنبه آقای متیوز نشان داد که او را به ادامه کار به عنوان یک مفسر سیاسی در برخی از ظرفیت.

آقای متیوز تا به حال سابقه ای طولانی در ساخت اظهارات که او بعدها در نهایت عذرخواهی. در سال 2012 او به نام حزب جمهوری خواه این “بزرگ پیر جادوگر” جمعیت یک مرجع به Ku Klux Klan.

او همچنین شناخته شده بود برای ساخت نامناسب اظهارات در مورد زنان است. در طول MSNBC را پوشش آقای تهمت اولیه پیروزی در ایندیانا در سال 2016 آقای متیوز گفت: آینده بانوی اول Melania Trump “آیا شما او را به راه رفتن ؟ “باند راه رفتن. خدای من که خوب است.” او ظاهرا متوجه نیست که اظهارات خود بودند بیرون رفتن زندگی می کنند و این شبکه به طور ناگهانی قطع تجاری.

بار دیگر تصویری به بیرون درز شد آقای متیوز آماده شدن برای مصاحبه با آن نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون که در آن او پرسید: “از کجا که بیل کازبی قرص من با من به ارمغان آورد.”

گاهی اوقات آقای متیوز شور و شوق برای برخی نامزدها خجالت کانال از جمله زمانی که او گفت که از شنیدن آن نامزد انتخابات ریاست جمهوری باراک اوباما صحبت می کنند به او و دیگران یک “هیجان رفتن تا پای من.”

اخیرا او مواجه دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن برای به چالش کشیدن رقیب نامزد مایکل بلومبرگ در مورد اتهام مربوط به واکنش او به یک زن کارمند افشای که او باردار بود.

داخل MSNBC و NBC News وجود دارد یک اردوگاه در حال رشد بیشتر آوازی که نگه داشتن آقای متیوز در اطراف تنها منجر به بزرگتر در هوا اشتباهات و بالقوه کردن هوا embarrassments.

“آیا ما واقعا می خواهید برای پایان دادن به این زشت است ؟” یک ارشد NBC News اجرایی گفت: از آقای متیوز و ترس که اگر او همچنان به رفتن در هوا او در نهایت می گویند چیزی است که نمی تواند شسته و با یک عذرخواهی پس از آن.

نیز وجود دارد زن ارشد مدیران در مورد مدیریت پیام ارسال توسط اجازه می دهد آقای متیوز به ادامه بسیاری از شانس دوم ارشد NBC News کارمند گفت.

NBC News قبلا انتقاد خود را برای دست زدن به “امروز” لنگر Matt Lauer که اخراج شد در نوامبر سال 2017 پس از یک همکار او را متهم کرد از نامناسب رفتار جنسی در محل کار. متهم بعد از ارائه یک حساب دقیق از این حادثه به رونان فارو برای کتاب خود “گرفتن و کشتن” که در آن آن را به عنوان یک تجاوز جنسی.

آقای Lauer را رد اتهام علیه او.

قبل از این که اتهام شایعات بی اساس آقای Lauer حال نفوذ NBC News در سال بود و اغلب شوخی با همکاران. در زمان شلیک مدیریت ادعا کرد که قبل از آن شکایت هیچ کس در داخل NBC News کرده بود ابراز نگرانی در مورد آقای Lauer. اما, NBC News رئیس اندی نبود گفت: “ما نیز با ارائه دلیل به باور این ممکن است یک حادثه جدا شده.”

وجود دارد نگرانی هایی است که آن را منعکس ضعیف در مدیریت اگر آقای متیوز بودند اجازه داده می شود به باقی می ماند پس از علائم هشدار دهنده مردم آشنا با این موضوع گفت.

آقای متیوز نیز سهم خود را از طرفداران که درک فرمان خود را از آجیل و پیچ و مهره از سیاست—گرایش رای دهندگان در برخی از کشورهای خاص به عنوان مثال—و حس تاریخچه. “کریس ماتیوز یک همکار و حتی بهتر از دوست” گفت: واشنگتن پست در مقاله نویس و MSNBC تحلیلگر یوجین رابینسون در توییتر. “من حیرت زده کرد.”

Cenk Uygur یک دموکرات کنگره و نامزد خالق آنلاین نمایش اخبار “جوانان ترک” توییتی “من فکر نمی کنم او تا به حال درک جنبش مترقی و یا مراقبت, اما این مرد تا به حال تعداد زیادی از شور و شوق برای سیاست و من تا حد زیادی احترام است.”

نوشتن به بنیامین Mullin در [email protected] و جو سنگ چخماق در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de