آنلاین فروش رسید در Chipotle پس از همه گیر و کمک 60.7 درصد از درآمد در آخرین سه ماهه ترین تا کنون برای این متریک.

عکس: تونی Giberson/Pensacola, اخبار, مجله/ایسنا

Chipotle Mexican Grill Inc. CMG 1.91% گفت: خرید و فروش آنلاین بیش از سه برابر شده پس از coronavirus همه گیر, ضربه, پاداش شرکت های اخیر سرمایه گذاری های دیجیتال خود را ،

که کمک نیوپورت بیچ کالیفرنیا.-بر اساس burrito زنجیره پست مشابه-فروشگاه فروش کاهش 9.8% در سه ماهه دوم کمتر از 11.5 درصد کاهش تحلیلگران انتظار می رود. درآمد از 29 سنت به اشتراک گذاری در $8.2 میلیون سود بودند را از $3.22 سهم دلار و 91 میلیون دلار سود در سال گذشته دوره است.

Chipotle سهام کاهش یافت و نزدیک به 1 ٪ در معاملات بازار است. Chipotle سهام بودند تا 41 درصد در سال به تاریخ به روز چهارشنبه در حالی که S&P 500 شاخص شد تا 2.6 درصد در سال 2020 است. Chipotle کاهش یافته است به ارائه راهنمایی های خود را برای سال مالی با توجه عدم قطعیت در اطراف همه گیر.

آنلاین فروش رسید در زنجیره ای از زمان همه گیر و اختصاص 60.7 درصد از درآمد در آخرین سه ماهه ترین تا کنون برای این متریک. که از 26 درصد از درآمد خود در سه ماهه منتهی به مارس زمانی که همه گیر بسته شده بود اتاق ناهار خوری و رانده بیشتر مشتریان به خرید آنلاین.

مشتریان به دنبال به گرفتن و خوردن دوباره, اما آنها تا حد زیادی می خواهید به انجام آن را در یک شیوه ای است که احساس می کند کمتر خطرناک تر ناهار خوری اجرایی برایان Niccol در مصاحبه ای گفت:.

“ایمنی است که هنوز موضوع فراگیر” آقای Niccol گفت.

رستوران ها در حال سرمایه گذاری در به رفتن عملیات به زنده ماندن این بیماری همه گیر به عنوان ایالات و شهرستانها بسته داخل سالن ناهار خوری برای جلوگیری از این ویروس را گسترش. Chipotle شد سرمایه گذاری در دیجیتال و به رفتن قابلیت قبل از همه گیر شده و از آنجا با سرعت بالا است که کار است. این شرکت در حال ساخت بیشتر فروشگاه ها با درایو-از طریق خطوط دیجیتال سفارشات به نام “Chipotlanes” به عنوان مشتریان به دنبال گزینه های ناهار خوری است که نیازی به ورود به فروشگاه.

Chipotle ساخته شده 37 رستوران جدید در طول سه ماهه, 21 که تا به حال رانندگی-throughs. فروش در رستوران ها با Chipotlanes هستند به طور متوسط بیشتر از کسانی که بدون ملایمت ،

زنجیره ای گفت: 30 از آن 2,670 رستوران ها بسته باقی می ماند تا حد زیادی در مراکز. همچنین گفت: این بازگشایی ترین مکان برای محدود در فروشگاه و پاسیو ناهار خوری, اما بسیاری از مردم هنوز هم سفارش مواد غذایی خود را برای رفتن.

رستوران حاشیه کاهش یافته و به 12 درصد از سال قبل دوره به عنوان Chipotle گفت: آن صرف شده در تبلیغات به مشتریان جوایز به کارگران ویروس-هزینه های مربوط و بالاتر قیمت گوشت گاو.

تحویل رایگان تبلیغات در طول سه ماهه صدمه سود و Chipotle گفت: به دنبال آن است به بالاتر از قیمت های منو برای تحویل مواد غذایی است. این تغییر به $1 هزینه تحویل در ماه ژوئن. Chipotle گفت: بیشتر مشتریان سفارش آنلاین و برداشتن مواد غذایی به عنوان همه گیر است ادامه داد: گزینه های سود آور.

در طول سه ماهه دوم Chipotle در گفت و گو با $1.4 میلیارد دلار در فروش کمی بهتر از انتظارات تحلیلگران از 1.3 میلیارد دلار. زنجیره ای گزارش 40 سنت در سود هر سهم برای تنظیم یک زمان از جمله همه گیر هزینه های مربوط. تحلیلگران انتظار 35 سود هر سهم.

نوشتن به هدر Haddon در heather.haddon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو