Chipotle می افزاید: درایو-از طریق خطوط و کارکنان

مشتریان منتظر در خارج از Chipotle در فلوریدا, فلوریدا., در ماه مه به دولت بود و در مراحل اولیه بازگشایی اقتصاد آن است.

عکس: میشل حوا سندبرگ/زوما پرس

Chipotle Mexican Grill Inc. CMG 2.78% گفت: آن را با اضافه کردن به عنوان بسیاری از 10000 کارکنان به عنوان آن باز می شود بیشتر فروشگاه ها با درایو-از طریق خطوط دیجیتال سفارشات یک مثال دیگر چگونه رستوران در حال تنظیم به تغییر در رفتار مشتری به Covid-19 بیماری همه گیر.

Chipotle انتظار دارد که بیش از 60 درصد از فروشگاه های جدید که از آن باز می شود را شامل درایو-از طریق خطوط که به شدت برای چیدن سفارشات قرار داده شده در پیشبرد آنلاین. این شرکت گفت: رستوران با آنچه در آن خواستار “Chipotlanes” نیاز به کارکنان بیشتر از آن سنتی رستوران. Chipotle که تا به حال 83,000 کارکنان تا پایان سال گذشته در حال حاضر استخدام 8,000 از پتانسیل 10,000 کارگران اضافی.

این burrito توسعه زنجیره 56 فروشگاه ها با درایو-از طریق خطوط در سال گذشته 40 درصد از تمام مکان های جدید با توجه به آخرین گزارش سالانه. در طول سه ماهه اول این شرکت اضافه شده 19 فروشگاه ها و 11 تا به حال خطوط.

Chipotle افتتاح شد اولین درایو-از طریق خط دو سال پیش یک سخنگوی گفت.

با همه گیر وادار رستوران های زنجیره ای به اتاق ناهار خوری و یا خود را محدود ظرفیت درایو-از طریق خطوط گرفته اند در اوج اهمیت است. شرکت هایی که ارائه آنها بهتر بوده است قادر به حفظ فروش در مقایسه با کسانی که با تکیه به شدت در ناهار خوری به عنوان مصرف کنندگان در خانه ماند.

Chipotle امور مالی رئیس جان Hartung گفت: در ماه گذشته است که حتی قبل از همه گیر فروش قوی در رستوران ها با این شرکت تماس “Chipotlanes” و تنها بهبود در طول coronavirus مستندات.

“این Chipotlane است که در راه بزرگ در طول این تاریخی همه گیر و شما در حال رفتن برای دیدن بسیاری بیشتر,” او گفت: در یک سرمایه گذار در کنفرانس.

Chipotle مدیران گفت: در ماه آوریل است که میانگین فروش روزانه به صورت زنجیره ای را پیش رو کسب و کار تا به حال دو برابر در مقایسه با قبل از همه گیر سطوح اضافه کردن انگیزه به یک تغییر نسبت به فروشگاه های با خطوط.

دیجیتال فروش در سه ماهه اول رشد 81 درصد از سال قبل به $371.8 میلیون به نمایندگی از بیش از 26 درصد از کل این شرکت فروش. این شرکت در ماه آوریل گزارش 3.3 درصد افزایش در مقایسه با فروش برای دوره.

این بیماری همه گیر را مجبور رستوران های زنجیره ای خرده فروشان و کسب و کارهای دیگر به تجدید نظر در چگونه آنها خدمت به مشتریان خود.

استارباکس Corp. گفت: در ماه گذشته آن را باز 40 تا 50 وانت-تنها فروشگاه بیش از 18 ماه کشش در ایالات متحده و کانادا در حالی که بسته شدن برخی از سنتی ها ، بسیاری از رستوران شرکت ها باید به دنبال تقویت گزینه های تحویل. بهترین خرید شرکت. و دیگر خرده فروشان کار کرده اند به منظور توسعه منظقه وانت در حالی که برخی از فروشگاه ها در حال آزمایش با پیاده رو خرید.

نوشتن به میکا Maidenberg در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de