تراشه صنعت به دنبال میلیاردها دلار برای گسترش ایالات متحده تولید

اینتل اجرایی باب قو ارائه شده در مارس که شرکت تیم با پنتاگون برای ساخت و راه اندازی یک کارخانه نیمه هادی.

عکس: Christoph Dernbach/زوما پرس

آمریکا نیمه هادی در صنعت در حال آماده سازی خود برای لابی های فشار برای به دست آوردن میلیاردها دلار در بودجه فدرال برای ساختمان کارخانه و تحقیقات برای نگه داشتن ایالات متحده پیش از چین و دیگر کشورهایی که به شدت به کمک مالی خود را به تراشه صنایع.

این $37 میلیارد دلار در طرح های پیشنهادی از صنعت نیمه رسانا انجمن تجارت گروه شامل یارانه برای ساخت یک تراشه جدید کارخانه کمک برای دولت ها به دنبال جذب هادی سرمایه گذاری و افزایش بودجه تحقیق و پژوهش با توجه به پیش نویس طرح بازدید شده توسط وال استریت ژورنال.

فشار می آید به عنوان برگ برنده دولت و کنگره سعی کنید به دست و پنجه نرم کردن با چالش های دوقلو: آمریکا کاهش وابستگی به آسیا برای محصولات فن آوری و رقابت موثر با چین است. جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس راکد شده است که این نگرانی و دوباره انرژی بحث در مورد نقش دولت باید در تشویق نوآوری است.

رشد تنش با چین “منتقل شده پویا به سوی پذیرش یک ملی استراتژی صنعتی گفت:” رابرت اتکینسون جمهور از فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد صنعت فکر می کنم تانک. “در روز آن را در مورد حفاظت از فولاد است. اجماع در حال حاضر بسیار بیشتر در مورد کمک به طلوع صنایع” با اشاره به کسانی که به دنبال فن آوری های پیشرفته.

مقامات صنعت در نظر انتظار می رود قانون ارائه اضافی coronavirus امداد بودجه سالانه دفاع ملی مجوز عمل می کنند و برخی در حال ظهور فن آوری صورتحساب به توان بالقوه وسایل نقلیه برای پیشنهادات.

در حالی که بعید است که SIA, توصیه های پذیرفته خواهد شد و بدون تغییرات نفوذ برخی از قانونگذاران و مقامات دولت از جمله وزیر بازرگانی ویلبر راس و وزیر خارجه مایک Pompeo, در حال بررسی راه هایی برای کمک به این صنعت است.

“ما در حال همکاری نزدیک با کنگره و صنعت به اطمینان حاصل شود که در آینده از صنعت نیمه رسانا باقی مانده در ایالات متحده گفت:” سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus.

در کنگره یک گروه دو حزبی از قانونگذاران از جمله رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) و سناتور. تاد جوان (R., Ind.) پیشنهاد یک $110 میلیارد افزایش در فن آوری هزینه های است که عبارتند از نیمه هادی تحقیق. سناتور. تام پنبه (R. ارک.) کنار هم قرار دادن یک لایحه که آینه برخی از SIA پیشنهاد.

“پیشرفته microelectronics ضروری برای آینده ایالات متحده رهبری تکنولوژیکی و ما نمی توانیم اجازه می دهد CCP برای کنترل این مهم زنجیره تامین” گفت: سناتور. پنبه با اشاره به حزب کمونیست چین.

Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. قصد دارد به صرف 12 میلیارد دلار در یک تراشه کارخانه در آریزونا بین سال آینده و 2029.

عکس: تایرون سیو/ایسنا

مقیاس فن آوری پیشنهادات است فراتر از آنچه است که فکر در سال های اخیر است. بودجه فدرال برای تحقیق و توسعه به عنوان درصدی از تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است حدود نیمی از اواسط 1980s.

SIA پیشنهاد مربوط به نگرانی که آمریکا در حال از دست دادن لبه آن به کشور شده اند که سخاوتمندانه تر با انگیزه به خصوص چین است. تراشه های کامپیوتری زیر بنای برخی از مهم ترین و تجاری و دفاع از فن آوری های آینده از جمله 5G شبکه و هوش مصنوعی در هر دو زمینه که در آن تهمت و دولت می خواهد به ماندن یک قدم جلوتر از رقبای جهانی.

چین است که انتظار می رود نزدیک به دو برابر سهم جهانی تراشه ظرفیت تولید به حدود 28 درصد در سال 2030 با توجه به SIA تخمین می زند هر چند که شامل تولید توسط شرکت های خارجی مستقر در چین است. مستقر در ایالات متحده شرکت های مانند Intel Corp. و GlobalFoundries برخی از بزرگترین سازندگان تراشه در جهان است اما تنها 12 درصد از تراشه های تولید شده در ایالات متحده مرزهای, پس یارانه-موجب تغییر جهت به سمت آسیا و اسرائیل و ایرلند.

SIA, توصیه های شامل 5 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای یک کارخانه نیمه هادی خواهد بود که تامین مالی و اداره در همکاری با بخش خصوصی است. در نامه ای به وزارت دفاع مقامات اینتل اجرایی باب قو ارائه شده در مارس که این شرکت کار با پنتاگون برای ساخت و کار از جمله یک مرکز. اینتل کاهش یافته است به نظر.

یکی دیگر از 15 میلیارد دلار را به کشورهای بلوک کمک های مالی است که آنها می توانید استفاده کنید برای ارائه مشوق های جدید برای نیمه هادی امکانات تولید. باقی مانده $17 میلیارد به اضافه فدرال تحقیقات خزانه از جمله 5 میلیارد دلار برای تحقیقات بنیادی دلار به 7 میلیارد برای تحقیقات کاربردی و 5 میلیارد دلار برای یک تکنولوژی جدید مرکز با توجه به پیش نویس از SIA پیشنهاد.

“ما برنامه ریزی شده یک عدد بزرگ اما هزینه انفعال خواهد بود به مراتب بزرگتر به ما و اقتصاد و امنیت ملی ما و رهبری ما در critical technologies آینده” گفت: SIA رئیس جمهور و رئیس اجرایی جان Neuffer.

برخی از کارشناسان هشدار داده که آمریکا نباید سعی کنید برای شرکت در یک یارانه مسابقه با چین است. با وجود صرف دهها میلیارد دلار یارانه به آن تراشه صنعت پکن نیست در رقابت با ایالات متحده در پیشرفته تکنولوژی نیمه هادی گفت: نیکلاس Lardy, یک چین متخصص در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد. “اگر چین می خواهد به ریختن پول به انجام است که من نمی بینم که چرا ما می خواهیم به دنبال,” او گفت:.

بخش های مختلف از صنعت نیمه رسانا که محدوده از تولید کنندگان تراشه-شرکت های طراحی و سازندگان از ساخت و تولید تجهیزات اختلاف نظر در مورد چگونگی کمک باید ساختار.

بلوک کمک های مالی, مثلا, شد, انتقاد یک صنعت خودی در جریان این پیشنهاد به دلیل متحده اغلب با یکدیگر رقابت برای سرمایه گذاری به جای چین است. “ایران رود به آمد تا با راه های بهتر برای رقابت با چین, Inc.?” صنعت خودی پرسید.

نیز وجود دارد بخش در صنعت مورد اینکه آیا این طرح عمدتا به نفع بازیکنان بزرگتر بیشتر حفاری سهم خود را از آمریکا ساخت. SIA به دنبال برنده شدن صنعت موافقت با ساخت این پیشنهاد به اندازه کافی گسترده برای بسیاری از بخش های این صنعت بهره مند شوند گفت: افراد آشنا با این طرح است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

به طور جداگانه و نیمه گروهی به نمایندگی از تولید تراشه تجهیزات شرکت ها و دیگران, اتحاد برای ماه شده است هل دادن یک سرمایه گذاری اعتبار مالیاتی برای خرید ماشین آلات. چنین اعتباری ارائه یک بنیان قوی برای همه طرح های دیگر با در نظر گرفتن اثر بلافاصله و بسته شدن هزینه شکاف برای همه سرمایه گذاری های موثر ‘بالا بردن کف و کاهش مقدار مورد نیاز از طریق دیگر برنامه های هدفمند” گفت: Ajit Manocha نیمه رئیس جمهور و رئیس اجرایی است.

دو Texas جمهوری خواهان ایالت John Cornyn و تشکر. مایکل McCaul هستند کنار هم قرار دادن یک لایحه که پیش بینی سرمایه گذاری اعتبار مالیاتی در میان مفاد آن با توجه به کنگره دستیاران. چنین ارائه شامل SIA نمایید.

مدرن ترین تراشه های کارخانه به طور معمول هزینه بیش از 10 میلیارد دلار برای ساخت و افزایش هزینه شده است یک عامل عمده در کاهش سرمایه گذاری های خصوصی در ایالات متحده تولید در سال های اخیر است. GlobalFoundries است که در سانتا کلارا, کالیفرنیا, اما متعلق به ابوظبی دو سال پیش تصمیم به توقف توسعه چه شد و سپس پیشرفته ترین تراشه تا حد زیادی به دلیل هزینه.

این صنعت توصیه هایی به دنبال برگ برنده دولت عشق Taiwan Semiconductor Manufacturing Co., بزرگترین قرارداد تراشه تولید کننده که گفت: آن را صرف 12 میلیارد دلار در یک تراشه کارخانه در آریزونا بین سال آینده و 2029.

برخی از ایالات متحده تراشه سازان و نمایندگان مجلس شکایت کرده است که این پول باید برای رفتن به شرکت های آمریکایی مایل به ساخت کارخانه قبل از اینکه متعهد به خارجی هستند. آقای شومر که دولت به چند تراشه-ساخت گیاهان از جمله آنهایی که اجرا شده توسط GlobalFoundries و دو تن دیگر از نمایندگان مجلس با انتقاد از سرمایه گذاری به عنوان “ناکافی برای بازسازی ایالات متحده ظرفیت تولید در microelectronics.”

تحت SIA طرح بودجه خواهد بود اختصاص داده شده به ساختمان در ایالات متحده, اما در دسترس خواهد بود به هر دو شرکت های داخلی و خارجی.

اگر چه SIA گفت: طرح خود را انتخاب کنید مورد علاقه های شما 5 میلیارد دلار برای ریخته گری توسعه دیده شده برخی در صنعت و دولت به عنوان انگیزه ای برای اینتل برای ساخت کارخانه به جای یک تولید کننده خارجی.

نوشتن در باب دیویس در [email protected] آسا فیچ در [email protected] و کیت اوکیف در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>