زمزمه چینی: Modispeak خود Mann ki baat

درک نارندرا است مانند پوست کندن پیاز. هر لایه برگ شما را در اشک و تعفن افزایش می یابد. آخرین مثال از او شخصیتی است که تماس خود را از Veer bhogya Vasundhara. مخاطب خطاب شامل سربازان در مرز که به تازگی دیده می شود بیست نفر از همکاران خود که شهادت توسط چینی ها. آقایی که گفتن آنها را که شجاع وارث زمین شده و با ترس و شرم امتناع به نام خود نیکوکار چینی به عنوان متجاوز و قاتل از این سربازان است. در او نگه می دارد صداقت Vasudhaiva Kutumbakam. تناقض آشکار است اگر جهان یک خانواده پس چگونه خواهد شجاع وارث زمین. او تبلیغ جنگ fratricidal مانند Shakuni mama از Mahabharat شهرت که نگه می دارد نقشه deviously به اهرم کنترل قدرت و یا آن را به سادگی مورد اینکه مانند یک آفتاب پرست تغییر رنگ استتار ظاهر ؟ این Dr Jekyll and Mr Hyde صفت است که توسعه های اخیر نیست. او شده است زندگی این دو زندگی برای تمام عمر خود را در حال حاضر. یک بار با حوصله شاگرد آقای لعل کریشنا Advani و دکتر MM Joshi او نمی چشمک زدن در شانت آنها را در BJP به Mookdarshak مندل و سپس از مجلس هنگامی که آنها تا به حال خود را در خدمت هدف. این که او را نگه می دارد و مشاوره به دیگران برای مراقبت از شهروندان ارشد.

او سوار به 7 دوره مسابقه جاده (در حال حاضر Lok Kalyan Marg) موعظه Achhe Din بر اساس گجرات مدل برای همه. در عمل ملت در حال فلج توسط گجرات مدل تفرقه سیاست و Achhe Din فقط برای دوست صمیمی گذاران. مودی صرف بسیاری از زمان و انرژی خود را در تلاش برای بی اعتبار ساختن کنگره ایدئولوژی و شناور شعار کنگره-mukt بهارات. اما افسوس این است که تبدیل به فقط یک jumla و به جای هند تبدیل کنگره رایگان, BJP در حال تبدیل شدن به Congressi-yukt. عدم وجود رهبران با استعداد با جرم پایه در BJP و حزب تشنگی سیری ناپذیر برای قدرت است و در نتیجه مودی ستوان استخدام سام-Daam-Dand-Bhed برای “متقاعد کردن” از رهبران کنگره به عضویت BJP.

Sabka Saath, Sabka Vikas aur Sabka Vishwas یکی دیگر از عبارت ابداع شده توسط مودی. اما به طور معمول اقدامات خود را مطابقت ندارد کلمات خود را. او تجویز لباس تست برای افرادی که saath و vishwas او نیاز ندارد و می شود هدف قرار دادند.

این pracharak از doublespeak آخرین شیپور است Aatmanirbhar بهارات. این صدایی شعار در واقع یک عذر برای پوشش حوادث وارد شده توسط Modinomics. این MSMEs طبقه متوسط و فقیر را فلج شده است با سیاست های دولت به طور کلی و demonetisation و GST در خاص است. در حال حاضر آنها را مجبور به خرید ساخته شده در هند کالا از مودی cronies که کیفیت ممکن است مشکوک در اخیر PMCARE یک کلاهبرداری است. همچنین در این دوره از ناشناس انتخاباتی اوراق قرضه که در آن آن را در کنار غیر ممکن است برای ردیابی گریس پرداخت آن می تواند عملکرد وثیقه به نفع حزب که رهبران در حال حاضر زندگی می کنند زندگی king size. بنابراین سرخپوستان باید خوشحال باشد که 59Chinese برنامه ممنوع شده است اگر چه سرمایه گذاری چینی در هند به طور کلی و گجرات در خصوص ادامه غنی سازی Jingping.

مودی میل شدید برای دو بحث به تازگی در سمت چپ او را با تخم مرغ بر روی صورت خود را. به عنوان وزیر گجرات او مسخره و سپس کنگره دولت برای نشان دادن “لعل ankh” به چینی ها و سوال نیروهای برداشت از نقطه بن بست. اما زمانی که مودی به عنوان نخست وزیر یک فرصت برای اجرای خود او مشاوره ملایم به در به قلدری توهین به شهادت سربازان توسط toeing چینی خط وجود دارد که هیچ رسوخ توسط PLA و ارتش هند تا به حال به جلو و عقب به عنوان بخشی از”متارکه” روند..

اما خود را بی شرمانه عوامل همچنان به دفاع از او با whataboutery که اگر کنگره مربوط به بدن گرفتن چینی بودجه توجیه خود را تبدیل Jingping Sevak.

چلیپا امر این است که پیام خود را برای ملت است “را به عنوان من می گویم نه به عنوان من انجام دهد”. همه زندگی او ساخته شده است که معاملات به دست آوردن قدرت آغاز با خانواده های بیولوژیکی برای ایدئولوژیک Parivar. یک Parivar که هرگز خودداری از قرار دادن منافع خود را بالاتر از ملت شروع با Shyama پراساد Mukherjee ارائه کمک به راج بریتانیا به فرضا مهاتما گاندی هند ترک جنبش است. آنها را فریاد بهارات ماتا کی Jai اما تنها پیروزی آنها می خواهند به هر قیمتی است برای خود.

“دشمن بزرگ از زبان واضح و روشن است که بغداد ، هنگامی که وجود دارد این است که فاصله بین یک و یک را اعلام کرد هدف یک نوبت آن را به عنوان به طور غریزی به کلمات طولانی و خسته اصطلاحات مانند یک ده پا انزال زن را جوهر” گفت: جورج اورول. Mann ki baat, آدرس تلویزیونی به ملت و یا وزرای ارشد و یا حتی حزب کارگران نمایشگاه از این هنر توسط یکی از بزرگترین پزشکان در تمام دوران است. آن را نشانه ای از تغییر بار است که یک کشور است که پرستش پروردگار رم که خانواده مشهور بود برای نگه داشتن آن کلمه حتی در هزینه های زندگی – پرن jaaye هر vachan na jaye امروز اجرا شده توسط زبان شکافته.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im