چینی شرکت فنی دریافت معاملات افزایش از هنگ کنگ لیست

این بورس سهام هنگ کنگ که در آن بیشتر از ایالات متحده ذکر شده چینی با تکنولوژی شرکت های در حال ساخت خود را آغاز.

عکس: لام Yik/مهر نیوز

هنگ کنگ در حال تبدیل شدن به یک مرکز فعال برای معاملات سهام در برخی از چین بزرگترین تکنولوژی گروه بانکها و مورد مطلب ثانویه لیست از ایالات متحده ذکر شده شرکت های چینی.

این شهرستان در حال حاضر حساب برای نزدیک به یک پنجم از سهام در حال تغییر دست با ارزش در Alibaba Group Holding Ltd. پس از e-commerce غول هنگ کنگ مثال در ماه نوامبر FactSet داده ها نشان می دهد.

پس از NetEase Inc. و JD.com , Inc. ساخته شده خود آغاز بکار در هنگ کنگ در ماه گذشته خود را در هنگ کنگ سهام را حدود 33 درصد و 21 درصد از کل گردش مالی با ارزش با توجه به FactSet. نسبت به NetEase و JD.com می تواند در طول زمان کاهش داده است که حجم معاملات تمایل به سنبله زمانی که یک شرکت جدید به بازار می آید. هر سه شرکت در حال حاضر به آمریکا رسید امانت دار در نیویورک است.

جامد حجم معاملات نشانگر علاقه زیادی از افراد و موسسات به طور یکسان که می تواند آن را بیشتر جذاب برای شرکت های دیگر به دنبال کت و شلوار. این همچنین به معنای اضافی برای کسب و کار بورس هنگ کنگ & پاکسازی Ltd. و این شهر brokerages. در ماه مه Alibaba دوم بیشتر به شدت داد و ستد سهام در هنگ کنگ پس از Tencent با توجه به شهر بورس.

ثانویه listings تا کنون و به احتمال زیاد موج بیشتر معاملات کمک کرده اند تقویت اعتماد به نفس در هنگ کنگ آینده به عنوان یک سرمایه-افزایش مرکز حداقل برای شرکت های چینی. می آید که حتی به عنوان پکن اعمال تدابیر جدید امنیتی در قانون مطرح شده است و نگرانی های گسترده تر برای کسب و کار بین المللی در این شهر است.

استفان Loiseau سر نخست فروش و اجرای حکم اعدام برای آسیا و اقیانوسیه در Société Générale, گفت: این لیست تا به حال ایجاد نقدینگی جدید به جای فقط cannibalizing ایالات متحده حجم معاملات.

او گفت: حجم معاملات می تواند افزایش یابد اگر سهام پیوستن به شاخص های کلیدی و اگر سرزمین اصلی سرمایه گذاران چینی مجاز به تجارت آنها را از طریق هنگ کنگ سهام اتصال برنامه.

آقای Loiseau گفت: فعالیت های مربوط به مشتقات مانند Alibaba حکم منعکس سالم اشتها از سرمایه گذاران فردی و کمک کرده بود افزایش معاملات در سهام Alibaba. “خرده فروشی سرمایه گذاران احساس می کنید که آنها باید قوی نمایش در این انبار,” او گفت:.

ظفر عزیز سر استراتژیک فروش و دریافت سپرده ای روابط سرمایه گذار مشاوره در دویچه بانک, گفت ثانویه listings افزایش نقدینگی به طور کلی برای شرکت های با امانت دار رسید و آن را آسان تر به تجارت قابل ملاحظه موقعیت با خطر کمتر از بازار تاثیر است.

او گفت که ایالات متحده در لیست باقی مانده مهم برای نام تجاری-ساختمان incentivizing کارکنان ایجاد یک کسب ارز و افزایش پی در بودجه.

چشم انداز بالقوه ایالات متحده delistings به علاوه یک 2018 شل شدن از هنگ کنگ مثال قوانین کمک کرده است تا تحریک به اشتراک گذاری ارائه شده است. محمد Apabhai سر از آسیا و اقیانوس آرام استراتژی تجاری در سیتی گروپ گفت: برای آمریکا ذکر شده شرکت های چینی نصب خطرات سیاسی در آمریکا بودند “بسیار قابل توجهی فشار عامل” به سمت هنگ کنگ ارائه شده است.

برخی از 22.4 درصد از Alibaba سهام در حال حاضر برگزار شد در هنگ کنگ آشکار نشان می دهد. اکثریت برگزار می شود Citigroup Inc.’s Citibank واحد که مدیریت Alibaba است به دریافت سپرده ای برنامه نشان می دهد مقدار یا همه از این موقعیت مربوط به منابع از سهامداران عمده به جای آزادانه قابل معامله سهام.

در طول زمان بسیاری از عمده سرمایه گذاران نهادی به احتمال زیاد برای ساخت منابع در هر دو بازار است. آنها ممکن است این کار را با خرید سهام هنگ کنگ در عرضه اولیه ارائه و یا در بازار ثانویه به جای توزیع موجود خود را در ایالات متحده و منابع.

“آنچه که شما بزرگ است سرمایه گذاران بین المللی با داشتن منابع در هر دو دهي و هنگ کنگ سهام گفت:” آقای عزیز در دویچه بانک.

سرمایه تحقیق و UBS مدیریت دارایی ها در میان سرمایه گذاران است که هر دو نوع از Alibaba سهام از طریق یک یا چند واحد FactSet داده ها نشان می دهد.

به طور کلی هر چند بسیاری از سرمایه گذاران برگزاری رسید امانت دار نیست آنها را جابجا هنگ کنگ هستند. بسیاری از سرمایه گذاران تماس با وال استریت ژورنال گفت: آنها خود را حفظ اوراق بهادار ایالات متحده از هر گونه احتمالی delistings می تواند سال های دور و هنگ کنگ سهام متحمل بالاتر هزینه های معاملاتی.

دیگران برنامه ریزی برای تجارت در هر دو بازار به امید گرفتن پتانسیل تیتر رانده فرصت های تجاری با توجه به این که دو مجموعه از اوراق بهادار قابل تعویض هستند. چند آسیا-مبتنی بر سرمایه گذاران منتقل شده اند منابع خود را به هنگ کنگ برای آسان تر شدن تجارت ساعت.

“اکثر مردم در این بازار هنوز هم فکر می کنم که delisting راه دور” گفت: آقای Apabhai در سیتی. “مگر در مواردی که آنها مورد نیاز برای انجام کاری به طور پیش فرض است که به انجام هیچ چیز نیست.” او گفت: سرمایه گذاران برای تماشای فرصت های آربیتراژ اما این محدود شد.

Alibaba است به امین رسید افزایش یافته است و نزدیک به 12% در این سال, در حالی که JD.com و NetEase معادل اوراق بهادار باید رسید تقریبا 75% و 45% بود.

نوشتن به جوآن چیو در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de