چینی مغول بررسی برای انتقاد یازدهم را Coronavirus پاسخ

تاجر چینی رن Zhiqiang برنامههای در مقاله ای این چینی رهبر را از دست داده و coronavirus بحران است.

عکس: آسوشیتد پرس

دلار هنگ کنگ—چین حزب کمونیست گفت که در حال بررسی اتهام تخلف توسط یک تاجر با نفوذ است که یک منتقد صریح از رئیس جمهور خی Jinping, سیگنالینگ مجازات های خشن برای نویسنده داغدار مقاله decrying چینی رهبر را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

این کاوشگر در برابر رن Zhiqiang واقعی املاک و مغول و به خوبی متصل حزب کمونیست عضو می آید به عنوان پکن ترومپت موفقیت آن در شامل coronavirus و به دنبال فرونشاندن خشم عمومی در سراسر اولیه دولت اشتباه.

در بیانیه روز شنبه, پکن منطقه شاخه ای از حزب کمونیست انضباطی آژانس گفت: آقای رن در حال بررسی توسط حزب و دولت بازرسان به اتهام ارتکاب نقض جدی حزب نظم و انضباط و قانون است. مقامات چینی اغلب استفاده می شود که این مبهم تعبیر زمانی با اشاره به موارد فساد. این بیانیه نمی جزئیات اتهامات علیه آقای رن.

برای بسیاری از مردم در سراسر جهان coronavirus مستندات و اجتماعی-فاصله اقدامات ميانگين مشکلات مالی. به عنوان برخی از آنها در حال رشد از جان گذشته وال استریت ژورنال خبرنگاران توضیح دهید که چگونه دولت در حال پرداختن به خطرات ناشی از ناآرامی های اجتماعی است. عکس: Daniel Irungu/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

اعلام مشخص شده مقام اول تشکر و قدردانی از آقای رن را مورد پس از او ناپدید شد در اواسط ماه مارس به زودی پس از آقای Xi بازدید مرکزی شهر ووهان که در آن همه گیر برای اولین بار در یک فوران سفر به طور گسترده ای دیده می شود عادی چینی به عنوان یک اعلامیه اولیه پیروزی در این کشور مبارزه با کروناویروس.

آقای رن یک زن 69 ساله رئیس سابق دولت اموال متعلق به شرکت نمی تواند نظر رسیده است. تلفن همراه خود شده است خاموش و دوستان گفت که آنها شروع به درک که آقای رن نمی تواند تماس از سراسر مارس 12.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: موارد تایید شده از عفونت افزایش به بیش از 1.38 میلیون; مرگ و میر نزدیک 78,000,
  • دانشگاه جانز هاپکینز: آمریکا تا به حال بیش از 378,000 مورد تأیید و نزدیک به 12000 مرگ و میر
  • بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های ویژه

دوستان و چین ناظران سیاسی بر این باورند این کاوشگر در برابر آقای رن باعث شده critical essay دوستان می گویند او نوشت که به نظر می رسد به تماس با آقای یازدهم یک “دلقک” در حالی که حمله به رهبر سلطه گر سبک و تحمل برای مخالفت.

“مستقیم, شخصی, انتقاد از رهبر, در میان یک بحران نقض یک حزب کمونیست قوی ترین تابوهای گفت:” جوزف Torigian یک همکار در شورای روابط خارجی نیویورک-بر اساس حزبی فکر می کنم تانک. او مطالعات حزب کمونیست تاریخچه.

به عنوان یک حزب خودی با محبوبیت قابل توجهی در خارج از حزب آقای رن نمایندگی بالقوه نماد داخلی مخالفت علیه آقای یازدهم اقتدار آقای Torigian گفت. از آقای Xi دیدگاه “این چیزها نیاز به سرمازده در جوانه که آیا آنها یک تهدید فوری یا نه.”

آقای رن مقاله که شروع به گردش در رسانه های اجتماعی چینی در اوایل ماه مارس متمرکز در یک حزب کمونیست جلسه در فوریه. 23 که در آن آقای یازدهم خطاب به برخی 170,000 مقامات در سراسر کشور از طریق تلفنی به صدور دستورالعمل در کنترل اپیدمی. در حالی که آقای یازدهم نیست به صراحت نام نثر روشن ساخته که هدف از آن تمسخر.

رئیس جمهور چین در شرکت یک درخت-کاشت فعالیت در پکن در آوریل 3.

عکس: Li Xueren/ایسنا/زوما پرس

“آنجا بود كه امپراتور نمایش خود را ‘لباس های جدید,’ اما یک دلقک است که محروم کردن لباس های خود را و هنوز هم اصرار بر اینکه یک امپراتور” مقاله بخوانید. “با وجود نگه داشتن قطعه و قطعه loincloth در تلاش برای پنهان کردن واقعیت عریانی خود را, شما نمی توانید کوچکترین خود را مصمم جاه طلبی برای تبدیل شدن به امپراتور.”

بیشتر

  • جانسون همچنان در بخش مراقبت های ویژه به عنوان u. k. جنگ Coronavirus
  • شکار برای سرنخ های ژنتیکی به همین دلیل علائم متفاوت
  • ایتالیا اقتصادی درد را نشان می دهد بار ملی مستندات
  • تولید کنندگان کوچک محوری برای ساخت, ساده, ماسک
  • دیترویت روش آن Coronavirus اوج

آقای رن همچنین با اشاره به انتقادات او ساخته شده و در سال 2016 برابر آقای یازدهم خواست برای رسانه های چینی به ماندن unswervingly وفادار به حزب. “بدون یک رسانه به نمایندگی از منافع مردم توسط انتشارات حقیقت آنچه باقی مانده است ravaging از زندگی مردم توسط این ویروس و بیماری های عمده در سیستم,” او نوشت.

یک سرباز سابق که پدرش یک معاون وزیر بازرگانی آقای رن شده است به نام “توپ رن” برای خود صریح دیدگاه ها در موضوعات اعم از املاک و مستغلات به سیاست اغلب پرداخت از طریق رسانه اجتماعی پست. او به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک عضو با نفوذ حزب نخبگان که دوستان شامل مقامات ارشد از جمله چینی معاون رئیس جمهور وانگ Qishan.

آقای رن فرانک انداز باید در زمان پرهای ژولیده در چین رهبری است.

در سال 2016 حزب کمونیست منظم آقای رن برای عموم سوال آقای یازدهم خواست برای رسانه های وفاداری. در آن زمان اینترنت رگولاتور تعطیل آقای رن حساب در توییتر مانند میکروبلاگینگ Weibo پلت فرم که در آن او تا به حال accumulatedmore از 37 میلیون پیروان.

برخی از حزب کمونیست-اجرای رسانه ها توصیف کرده بود آقای رن به عنوان “antiparty”—جدی سیاسی اتهام در چین و خواستار اخراج او از این حزب است. آقای رن ultimatelyput در مشروط شدن برای یک سال که در طی آن او بود محروم از همه حزب وظایف و محروم از رای گیری و یا شرکت در انتخابات داخلی.

پس از آن آقای رن تا به حال زندگی می کردند تحت نظارت سختگیرانه دولت هر چند او هنوز هم قادر به برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری غذا با دوستان و حضور در رویدادهای خیریه و شرکت در برخی از جلسات که در آن او نمی تواند سخنرانی های عمومی, با توجه به بیانیه ماه گذشته توسط وانگ یانگ بازنشسته کارآفرین و یکی از دوستان آقای رن را.

اصلاحات & Amplifications
رن Zhiqiang مقاله با تمرکز بر یک حزب کمونیست جلسه در فوریه. 23. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد که در این نشست صورت گرفت Feb. 26. (8 آوریل)

نوشتن به Chun هان وانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>