رهبران چینی باید رزرو برای جنایت علیه بشریت

تخمین زده می شود که تحت رئیس مائو فاجعه حکومت و سیاست مانند جهش بزرگ رو به جلو و فرهنگی انقلاب بین 40 تا 60 میلیون چینی درگذشت تصفیه و قحطی به عمد وارد شده توسط حزب کمونیست چین (CCP).

در دو دهه گذشته میلیون ها نفر بیشتر شده اند زندانی کشته و به چه مقدار به اردوگاه های کار اجباری. این مردم بودند که یا فالون گونگ پزشکان اویغوری مسلمانان وکلای حقوق بشر و فعالان و هر کسی که با آن موافق نیست CCP.

در عین حال جهان نگاه دور و همچنان به انجام کسب و کار با CCP.

گزارش برداشت عضو از زندانیان عقیدتی پدید آمده; ارگان های برای فروش از زندگی زندانیان تبدیل به یک صنعت بزرگ نه تنها برای چینی bigwigs که ممکن است نیاز به یک ارگان فوری اما برای هر کسی در هر نقطه در جهان چه کسی خواهد پرداخت.

در عین حال جهان نگاه دور و همچنان به انجام کسب و کار با CCP.

تبتی شکنجه و کشته فرهنگ و شیوه نابود شد به طور منظم گزارش شده توسط رسانه های جریان اصلی; کانگورو دادگاه که محاکمه و اعدام زندانیان سیاسی نیز هر روز کرایه و به خوبی شناخته شده است.

در عین حال جهان نگاه دور و همچنان به انجام کسب و کار با چین است.

کتابفروشان ربوده شده از هنگ کنگ و شکنجه در سرزمین اصلی; CCP را هژمونیک تاخت و تاز در دریای چین جنوبی; کمربند و جاده ابتکار است که ورشکست بسیاری از کشورهای فقیر نیز مورد انتقاد قرار, مورد بحث و خیلی بحث های غربی فکر می کنم مخازن و رسانه ها.

در عین حال جهان نگاه دور و همچنان به انجام کسب و کار با چین است.

در نهایت رهبر جهان آزاد بود تا به چین برای تجارت ناعادلانه شیوه; سرقت تکنولوژی; به سرقت اینترنتی است که در حال وقوع بود در سرسام آور نرخ; آزادسازی کالا در بازارهای جهانی با دادن ویژه یارانه ها به دولت خود را متعلق به شرکتها و خواستار آن تغییر راه خود را و بازی منصفانه است.

در عین حال جهان نگاه دور و همچنان به انجام کسب و کار با چین است.

در نهایت وجود یک بیماری همه گیر شروع می شود که در چین و CCP پنهان آن را تا آن را به تقریبا هر کشوری در جهان ایجاد تریلیون دلار ارزش اقتصادی از دست دادن صدها و هزاران کشته و میلیون ها نفر از نابود معیشت و در نهایت جهان بیدار است.

آن را مبهم برای من که آفریقای جنوبی به طور کامل جدا شده و در طول آپارتاید اما از آنجا که آن را خوب است برای دریافت محصولات ارزان قیمت از چین و سود این وجدان جهان را خالی آن را. ما خالی از همه چیز که CCP انجام داده بود به تبتی به Uighers به آن برداشت عضو از زنده زندانیان و تعداد بیشماری دیگر نقض حقوق بشر و رفت جلوتر با ساخته شده در چین توهم.

ما blanked این واقعیت است که CCP شد مصرف بیش از کل دریای چین جنوبی; لایروبی تا سلیمان را به نظامی قلعه; چالش برانگیز هند در Doklam; خرید بنادر خود را برای نشان دادن عضله; قلدری کشورها را به خرید محصولات خود و از همه بدتر دانستن جهان خواهد به زودی یک بیماری همه گیر در دست خود بر روی کامپیوتر کاربر خرید پزشکی و تجهیزات ایمنی از کشورهای غربی برای خود استفاده کنید و همچنین برای فروش به کشورهای هنگامی که Covid 19 ضربه آنها را.

آن است نامعقول. آن را ثابت می کند CCP مراقبت بسیار کمی برای بشریت است. این اقدامات حجم صحبت می کنند. تا تاریخ CCP پذیر نیست دانشمندان به بازدید از ووهان و یا به ما داده هر سرنخ که در آن ویروس پدید آمده است. این دروغ در مورد این مرگ و میر و میزان عفونت. آن را بسته تا ووهان به بقیه چین اجازه می دهد هر قطار و اتوبوس و یا پروازهای داخلی اما اجازه صدها هزار چینی در بازدید از ووهان به پرواز بین المللی شناخت کامل خوب این مسافران بی گناه آلوده شدند و این ویروس در سراسر جهان است. به نظر می رسد تقریبا عمد.

اما صبر کنید این می شود حتی بدتر است. CCP فقط گذشت امنیت ملی عمل در هنگ کنگ است که طول می کشد دور از استقلال خود و یک کشور و دو سیستم پیمان را امضا با بریتانیا.

و CCP تهدید هند دوباره آن جنگ طلبی و سابر تند در مرز شمالی. آن است که تهدید استرالیا با تجارت جنگ اگر این جرات را به عضویت در گروه کر از سازمان ملل برای تحقیق در مورد منشاء این ویروس. جهانی بار یک CCP منادی در واقع اشاره به استرالیا به عنوان یک آدامس گیر تنها از چین کفش!

آن است که حتی تهدید تایوان برای ارسال یک ایمیل به که در 31 دسامبر هشدار داد که coronavirus بسیار عفونی و جهان باید هشدار داد. تا به حال که در عمل در این جهان خواهد ذخیره شده اند یک بیماری همه گیر و صد ها و هزاران نفر در سراسر جهان شده اند را نجات داد.

می CCP حتی فکر می کنم آن را همیشه می تواند کسب و کار به طور معمول دوباره. می توانید درست فکر کردن کشورهای جهان تا کنون اجازه رهبران چینی دور با این ؟ است تجارت و سود رفتن به نادیده گرفتن مرگ و میر و در ادامه عفونت های اقتصادی و ضرب وشتم CCP آورده در جهان است ؟

من دعا می کنم همراه با میلیاردها شهروندان که در حال صدمه زدن به عنوان من نوشتن این است که این رژیم شیطانی پایین آورده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>