پزشکان چینی در Coronavirus Hub می گویند شواهدی در کلروکين است مجمل

دکتر ژانگ Dingyu چپ صحبت پنجشنبه در ووهان در مورد بیمارستان تجربه با صدها نفر از coronavirus موارد است.

عکس: QIANWEI ژانگ/وال استریت ژورنال

ووهان چین—پزشکان چینی که برای ماه درمان بيماران در خط مقدم از چین مبارزه با کروناویروس جدید ارائه شده جدی ارزیابی پتانسیل درمان گفت: آنها تا به حال دیده نشده شواهد روشن است که مواد مخدر مانند کلروکين موثر بودند.

یک دکتر اما گفت: او را دیدم برخی از وعده Kaletra—یک داروی ضد ویروسی HIV.

در بیمارستان مصاحبه مرتب دوشنبه توسط مقامات دولتی در ووهان مرکزی شهرستان چینی از 11 میلیون که در آن جدید کروناویروس با ظهور بحران در اواخر سال گذشته پزشکان به نام برای تحقیقات بیشتر به استفاده از کلروکين ضد مالاریا مواد مخدر است.

پزشکان همچنین هشدار داد که برخی از بهبود بیماران آزمایش مثبت دوباره در حالی که ابراز نگرانی در مورد بدون علامت موارد ده ها تن از آن فاش شده اند و در روزهای اخیر در سراسر چین است.

پزشکان در ارزیابی یک روز پس از مقامات چینی کاسته خود را مستند ووهان و به عنوان ایالات متحده پرانتز در روزهای آینده برای آنچه که انتظار می رود به بدترین آن افزایش عفونت.

کلروکين شده است موضوع بحث شدید در درون دولت ایالات متحده آمریکا. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تبلیغ آن به عنوان یک درمان و در روزهای اخیر او توصیه کرده است حتی کسانی که بدون علائم به مواد مخدر است. آمده است که در سرپیچی از مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی و برخی از مشاوران پزشکی.

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو به ذکر یک مطالعه از ووهان در میان دیگر شواهد به استدلال می کنند برای دولت فدرال برای توزیع ذخایر خود از یک فرم از دارو هیدروکسی کلروکین—سخت-آمار مناطق ایالات متحده آمریکا

ژانگ Dingyu سر ووهان را Jinyintan که در بيمارستان به کار گرفته صدها نفر از coronavirus موارد از دسامبر گفت که این شواهد در کلروکين شد تا کنون بی نتیجه.

یک کارگر بهداشت در Nantong شهر چین در یک خط تولید از کلروکين فسفات در ماه فوریه است.

عکس: زو Congjun/Utuku/Ropi/زوما پرس

“برخی از بیماران آن را در زمان خود و پس از مصرف آن وجود دارد خوب و بد” نتایج دکتر ژانگ گفت:, و اضافه کرد که برخی از بیماران تا به حال آزمایش منفی حتی هفت تا 10 روز پس از مصرف مواد مخدر است. “هیچ علمی نتیجه گیری.”

او ابراز نگرانی بیش از حد در مورد دارو دوز توصیه می شود. محلی مقامات بهداشت هشدار داد در ماه فوریه که مصرف بیش از حد کلروکين می تواند کشنده باشد.

در اوج این بیماری همه گیر در ووهان دکتر ژانگ گفت: Jinyintan بیمارستان شد و درمان به عنوان بسیاری از 500 نفر. آن را هنوز هم دارای 123 بيمار که سه نفر در بیماری جدی در روز پنج شنبه. هیچ شد در بخش مراقبت های ویژه گفت.

در حالی که دکتر ژانگ ابراز عدم اطمینان در مورد کلروکين او گفت: Kaletra —یک داروی ساخته شده توسط ایالات متحده دارویی, غول AbbVie Inc. که بلوک آنزیم های برخی از ویروس ها نیاز به تکرار—به نظر می رسد شده اند موثر با بيمار و آلوده همکاران حتی اگر یک مطالعه جدید به این نتیجه رسیدند که آن کار نمی کند.

ناامیدی و عدم اثبات شده درمان را وادار پزشکان در سراسر جهان به آزمایش با درمان های خانگی است که هنوز به تصویب بالینی.

در فوریه. 18 چین ملی کمیسیون بهداشت افزود کلروکين فسفات—یک به صورت مشترک از مواد مخدر به یک لیست به طور رسمی تایید شده برای درمان coronavirus بیماران هر چند آزمایش های بالینی هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت می گوید به نظر او پایان دادن به سرمایه گذاری برای این که بوئینگ و ایرباس رنج می برند به عنوان مشتریان تاخیر و لغو سفارشات و Covid-19 است که با داشتن یک مخربی بر سیاه و اسپانیایی آمریکایی. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Braulio Jatar/زوما پرس

سازمان غذا و دارو در مارس 28 مجاز اضطراری استفاده از کلروکين فسفات و هیدروکسی کلروکین در بیمارستان بستری coronavirus بیمارانی که نمی توانند برای شرکت در یک کارآزمایی بالینی است. که اجازه به دولت برای, توزیع میلیون ها دوز اهدا شده توسط شرکت های دارویی.

ژانگ Junjian یک دکتر که زد یک بیمارستان صحرایی در ووهان که درمان بیش از 1700 coronavirus موارد گفت: در یک گروه جداگانه مصاحبه روز پنج شنبه که 20 تا 30 بيمار تحت درمان با کلروکين—با بيماران اجازه—اما معلوم نیست اگر دارو موثر بود.

دکتر ژانگ Junjian که ریاست بیمارستان دیگری در ووهان کرد و گفت: معلوم نیست اگر کلروکين موثر بود در درمان Covid-19.

عکس: QIANWEI ژانگ/وال استریت ژورنال

با توجه به این دارو اثبات نشده اثرات “ما بسیار مراقب باشید” گفت: دکتر ژانگ که معاون رئیس جمهور از ووهان را Zhongnan بیمارستان دیگر موسسه که درمان هزاران نفر از coronavirus موارد است. “شما می توانید هر تفاوت بین آن و درمان های دیگر.”

دکتر ژانگ از Jinyintan رئیس بیمارستان گفت که چند تن از بیماران خود را—و خود را آلوده به همکاران—گرفته بود Kaletra.

“پس از در نظر گرفتن این تغییرات در کل ریه ها واقعا چشمگیر,” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ یک از آنها نیاز به مراقبت ويژه است. “اگر من تا به حال شانس به انجام همه چیز دوباره من قطعا باید بیماران این دارو را ظرف سه تا پنج روز از بیمار شدن.”

یک مطالعه منتشر شده در ماه گذشته در مجله پزشکی انگلستان بر اساس یک تست در شدید coronavirus موارد در Jinyintan نتیجه گرفت که Kaletra نبود موثر است. اما Jinyintan را دکتر ژانگ گفت: اطلاعات تکمیلی در این مطالعه نشان می دهد آن را به حال بالقوه است.

چین به پایان رسید 76-day مستند در ووهان با نور نشان می دهد به عنوان بسیاری از مردم خارج پا برای اولین بار در هفته. وال استریت ژورنال جاناتان چنگ به بحث در مورد چالش های پیش رو به عنوان زمین صفر از همه گیر تلاش می کند تا به حالت عادی بازگشت. عکس: CCTVPLUS

بسیاری از موارد در Jinyintan در زمان Kaletra در رابطه با bismuth subcitrate پتاسیم که تا به حال نیز موثر بوده است, او گفت:. Bismuth subcitrate استفاده می شود در ترکیب با داروهای دیگر برای درمان شایع باکتریایی معده عفونت است.

دکتر ژانگ از Jinyintan همچنین توصیه می شود نقاهت پلاسما درمان که شامل transfusing پلاسمای خون از کسی است که بهبود از coronavirus به کسی که بیمار با این ویروس در امیدوار است که اهدا کننده آنتی بادی کمک گیرنده بهبود می یابند.

FDA می گوید: درمان نشده است نشان داده شده است به امن و موثر برای Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس اما آژانس تایید آن اورژانس با استفاده از یک مورد به مورد و بر اساس در ماه مارس و صادر گسترده تر توصیه در استفاده از آن و مطالعه در روز چهارشنبه.

این پزشکان چینی گفت که 34 بیماران خود را تا به حال آزمایش مثبت دوباره پس از دوره نقاهت و ترخيص اما آنها مشکوک بود که به دلیل ناقص آزمون دادن نتايج منفی کاذب به جای بیماران شده reinfected.

آنها نیز گفت: هر دو آنها انتظار نداشتند یک موج دوم از عفونت در چین اگر چه آنها اجازه داده است که کوچکتر شیوع بیماری در برخی از نقاط هنوز هم ممکن است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

بیشتر نگران کننده بود و تعداد کمی از بیماران هنوز در بیمارستان—که تا به حال آلوده شده است برای چندین هفته از جمله چندین بیشتر از 60 روز دکتر گفت: ژانگ از Jinyintan. تمرکز یکی دیگر از نگرانی او گفت: تعداد موارد بدون علامت و سطح خود را از infectiousness.

“این ویروس ممکن است با انسان ها برای مدت زمان طولانی بنابراین آنچه که ما نیاز به کار در این است که چگونه به مراحل بعدی” او گفت:. “ما استفاده می شود به توجه به آنفولانزا ایدز دست و پا و دهان بیماری است. در حال حاضر ما ممکن است نیاز به یک بخش ویژه برای این کار است.”

Zhongnan را دکتر ژانگ گفت: بیمارستان صحرایی در تبدیل مرکز نمایشگاه های بسته شده بود با توجه به winddown در تعدادی از موارد است. اما او هشدار داد که آن را نمی خواهد برچیده شود و برای برخی از زمان — بازتابی از طولانی نگرانی های اطراف چگونه همه گیر خواهد شد در ووهان در هفته های آینده.

نوشتن به جرمی صفحه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>