یک هیئت چینی پرسنل پزشکی وارد دوشنبه در میلان Malpensa فرودگاه برای کمک به مدیریت های ایتالیا coronavirus اضطراری است.

عکس: کلودیو Furlan/LaPresse/زوما پرس

یک گروه از 300 چینی فشرده-مراقبت پزشکان شروع به وارد در ایتالیا روز چهارشنبه یکی از چندین چینی ارائه می دهد برای حمایت از اپیدمی زده کشورهای اروپایی به چین تلاش می کند به نام تجاری جدید خود را در سطح بین المللی از منبع جدید کروناویروس به دوستانه یاور.

چین و اروپا تلاش های امدادی در حالی که آمدید کوچک هستند در مقایسه با مراقبت های بهداشتی نیاز دارد. یکی موقت بیمارستان در میلان به تنهایی نیاز 500 پزشکان و حدود 1400 نفر از پرستاران برای 400 فشرده-تخت های مراقبت. اما چین طرح شده است همراه با سنگین تبلیغاتی و داشتن یک دیپلماتیک تاثیر است. چین نیز فرستاده coronavirus تست کیت و لباس های محافظ به ایتالیا و همچنین دیگر کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و لهستان و یونان.

کمک از چین موفق به کسب توجه خاص در ایتالیا و برخی دیگر از ویروس-آمار کشورهای که در آن بسیاری از مردم احساس می کنند اجازه پایین توسط اتحادیه اروپا که در تلاش برای سازماندهی هر گونه اقدام موثر در سمت چپ درب باز برای پکن به راه رفتن را از طریق. دیگر کشورهای اتحادیه اروپا در پاسخ به یک درخواست برای ماسک پیش از آن در ماه مارس و مقامات آلمانی به طور موقت مانع تحویل تجهیزات پزشکی به ایتالیا.

“این خوب است که چین در حال ساخت بشردوستانه حرکات, اما آن را نمی باید اجازه داده شود به بازنویسی تاریخ که در آن ویروس نشات گرفته و چگونه اولیه خود را از دست زدن به آن اجازه آن را به سراسر جهان گفت:” Thorsten بنر های جهانی سیاست عمومی موسسه برلین-بر اساس فکر می کنم تانک. او افزود: “این تکان دهنده عدم همبستگی اروپایی. این تصور در ایتالیا و اسپانیا و صربستان و غیره است که ضعیف تر لینک خواهد شد در سمت چپ به تنهایی” توسط اتحادیه اروپا.

اورژانس بیمارستان در حال ساخت در روز دوشنبه در سالن نمایشگاه در میلان.

عکس: کلودیو Furlan/LaPresse/زوما پرس

آسیب به اتحادیه اروپا ایستاده وادار اجرایی اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا, به وعده هایی که ایتالیا را دریافت کنید “هر آنچه که لازم است.” کشورهای اتحادیه اروپا به طور فزاینده ای رو به خود coronavirus بحران, اما و در حال تلاش برای جمع اوری همه لوازم پزشکی و کارکنان آنها می توانند برای استفاده داخلی.

چین به شدت با یک دیپلماتیک و بشردوستانه کمپین که به تصویر می کشد پکن به عنوان یک شریک قابل اعتماد است. چینی و ایتالیایی وزارتخانه های خارجی به تازگی اعلام کرد که برای مقابله با عرضه ایتالیا با بیش هواکش که به طور فزاینده ای در تامین کوتاه مدت در بخش مراقبت بخش های بیمارستان در شمال ایتالیا. در حال حاضر در هفته گذشته یک هواپیما اجاره ایتالیایی صلیب سرخ وارد رم پر شده با تجهیزات پزشکی از جمله هواکش ها و ماسک صورت و نه کارکنان پزشکی.

چین coronavirus دیپلماسی نیز توسعه یافته به کشورهای بالکان که شده اند قادر به واردات مواد پزشکی از اتحادیه اروپا و از جمله صربستان که به مدت طولانی به حال روابط قوی به پکن. “همبستگی اروپایی وجود ندارد. آن را یک افسانه” رئیس جمهور Aleksandar Vucic گفت: در روز یکشنبه. “ما با قرار دادن انتظارات بزرگ و امیدوار است در تنها کشوری است که می تواند کمک به ما برای خروج از این وضعیت دشوار: جمهوری خلق چین است.”

جهانی و همه گیر می تواند چین را با رژیم استبدادی نگاه جذاب تر در چشم برخی از مردم در دموکراسی های اروپایی گفت: ایوان Krastev در وین بر اساس تحلیلگر سیاسی. یک رژیم مانند چین “می تواند نظارت مردم و کل مناطق” آقای Krastev گفت. “در غیر این صورت-وحشتناک کنترل اجتماعی در حال حاضر به نظر می رسد خوش آمدید.”

چین به طور گسترده ای برای انتقاد از آن آهسته واکنش اولیه به شیوع کروناویروس که اجازه اپیدمی مارپیچی خارج از کنترل است. سختگیرانه قرنطینه اقدامات است که چین بعد از آن به تصویب رسید را به دست آورده آن را ستایش از سازمان بهداشت جهانی تا حد زیادی کاهش سرایت وجود دارد.

“چین می تواند ادعا این است که موفقیت سیستم خود را به خاطر آنها به ارمغان آورد و بیماری تحت کنترل در حالی که اروپا در تلاش است” آقای Krastev گفت.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen در یکشنبه تشکر چین برای ارسال گاز به اروپا از جمله 2 میلیون ماسک های جراحی و 50000 تست کیت. او اشاره کرد که اتحادیه اروپا اهدا کرد 50 تن از تجهیزات به چین در ماه ژانویه در این کشور شیوع.

مربوط تصویری

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان بازی کردن اهمیت چینی کمک و گفت: این پاسخی بود به کمک اروپا قبلا ارائه شده چین. “آنچه ما در حال حاضر شاهد است متقابل” خانم مرکل به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

در سال های اخیر چین در حال حاضر شروع به گسترش قدرت نرم خود در اتحادیه اروپا از جمله از طریق کمربند و جاده ابتکار است که با هدف سرمایه گذاری در زیرساخت ها در سراسر جهان است که می تواند به تسهیل تجارت با چین. ایتالیا امضا توافق نامه با چین در سال 2019 اگر چه سرمایه گذاری های قابل توجهی نیست و در عین حال به دنبال. چین نیز زیرساخت های سرمایه گذاری در یونان پرتغال و برخی از دیگر کشورهای اروپایی است.

از آمریکا غیر دولتی کمک های وارد شده در ایتالیا, مهمترین, از, مسیحی, سازمان امداد سامری کیف پول که این هفته ساخته شده 68 تخت بیمارستان صحرایی در جنوب میلان. سازمان پرواز بیش از 20 تن از تجهیزات پزشکی و 32 حوادث-امداد رسانی پرسنل از جمله پزشکان و پرستاران و تنفسی متخصصان خواهد کرد که اقامت در ایتالیا به مدت حداقل یک ماه.

چین ارسال گاز به اروپا به عنوان آن را باد پایین داخلی خود را در پاسخ به اپیدمی و گسیختن برخی از امکانات به طور موقت آن را ساخته شده برای مراقبت از coronavirus بیماران.

چهارشنبه هواپیما از چین به میلان انجام شده حدود 10 نفر از اعضای انتظار 300 چینی پزشکان و پرستاران. بقیه انتظار می رود در روزهای آینده با توجه به Fabrizio ساله یک مقام ارشد در لمباردی ایتالیا بدترین ضربه منطقه است.

کمک از چین می آید به عنوان لومباردی که میلان پایتخت تصدیق به ایجاد بیمارستان فضای به شدت بیمار, بیماران, تهیه هواکش و افزایش تعداد کارکنان پزشکی. مقامات بهداشت امیدوارند لومباردی به اوج خود برسد تعداد Covid-19 مورد در هفته آینده.

همانطور که از شنبه شب 35,713 مردم آلوده شده اند, در ایتالیا و 2,978 نفر دوم تنها به چین است. دو سوم از مرگ و میر و نیمی از عفونت شده اند در لومباردی.

نوشتن به اریک Sylvers در eric.sylvers@wsj.com و Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im