Coronavirus بیماران استراحت روز چهارشنبه در موقت بیمارستان ایجاد شده در این هفته در نمایشگاه مرکز در ووهان چین.

عکس: ژنگ یوان/Utuku/Ropi/زوما پرس

ووهان, چین, چینی, دکتر, که تبدیل به یک قهرمان محلی پس از او بازداشت شد برای هشدار در مورد خطرات مرگبار ویروس جدید در حال حاضر در سراسر جهان گسترش روز جمعه درگذشت و پس از آلوده شدن با آن است.

Li Wenliang, 33 سال چشم پزشک مستقر در ووهان کانون شیوع حال گرفتار این کشور و باعث فوق العاده فوران احساسات او به عنوان ailed.

اجتماعی-رسانه, پست, بسیاری از چینی ها به کارگردانی سرخوردگی خود را در مقامات دولتی که بسیاری بر این باورند پاسخ نمی به سرعت به اندازه کافی با وجود شواهد روشن از توسعه بیماری همه گیر. میلیون ها نفر از مردم رنگی به زندگی می کنند جریان مورد دکتر لی که اجرا شد توسط رسانه های محلی در خارج از بیمارستان جایی که او در حال درمان است.

یک تصویر اخیر از لی Wenliang چینی, دکتر, درگذشت در ووهان بیمارستان در صبح روز جمعه پس از آلوده شدن با کوروناویروس.

عکس: Li/Ropi/زوما پرس

“تمام تلاش خود را برای نجات او ناموفق بود” بیمارستان گفت. “ما عمیقا غمگین از دست دادن.”

در پایان روز دوشنبه چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش 31,161 موارد تایید شده در چین با 636 مرگ و میر. سنگاپور که دومین شماره از موارد خارج از چین, گزارش دو مورد جدید از عفونت از جمله یکی با ظاهری هیچ لینک به چین است.

چینی رسانه های دولتی گزارش پنج شنبه شب که دکتر لی قلب متوقف شده بود در حدود 9:30 p. m. و بود که او بلافاصله در زندگی حمایت. این بیمارستان که در آن دکتر لی بود تحت درمان بعد گفت مقامات هنوز مبارزه به او را زنده نگه دارید و سپس اعلام کرد مرگ او در 2:58 صبح جمعه.

پس از گزارش اولیه از دکتر لی از مرگ شروع به گردش آنلاین در اواخر روز پنجشنبه در چین از جمله از رسمی حساب های اجتماعی رسانه ای از حزب کمونیست انتشارات او سوگواری و جشن به عنوان نمادی از عزم راسخ برای پیدا کردن پاسخ به هنوز پرسش های بی پاسخ در مورد مقامات اول در پاسخ به شیوع بیماری است.

در مصاحبه با حزب کمونیست کنترل پکن جوانان روزانه روزنامه در اواخر ژانویه دکتر لی به یاد می آورد دیدن گزارش در دسامبر غیر معمول خوشه پنومونی موارد مربوط به یک حیوان بازار در ووهان.

در دسامبر. 30 دکتر لی به این روزنامه گفت: او با ارسال یک پیام به همکلاسی های سابق در WeChat, محبوب نرم افزار پیام هشدار آنها را از موارد جدید از سندرم حاد تنفسی یا سارس. او بعدها اصلاح شده که گفت: از آن ناشناخته بود coronavirus.

دکتر لی بعد از بازجویی توسط حزب انضباطی مقامات و مدیریت بیمارستان که او را متهم کرد از پخش شایعات و او را مجبور به نوشتن یک انتقاد از خود او به این روزنامه گفت.

“آنها به من گفتند به انتشار هر گونه اطلاعات در مورد این بازی آنلاین” دکتر لی گفت: پکن جوانان روزانه در اواخر ماه ژانویه است. “بعد از این بیماری همه گیر شروع به گسترش قابل ملاحظه ای. من شخصا می خواهم شده است درمان کسی که آلوده شد و که در خانواده آلوده و پس من آلوده شدم.”

بیمارانی که مبتلا به این coronaviruses وارد جمعه موقت بیمارستان در ووهان در مرکز چین هوبئی.

عکس: Chinatopix/آسوشیتد پرس

در صحبت کردن در مورد این ویروس و در مورد تلاش های دولت برای سکوت او را دکتر لی درو مقایسه جیانگ Yanyong, یک جراح که یک قهرمان شد و پس از دمیدن سوت در پکن تلاش برای پوشش تا حدی از بحران سارس در سال 2003. اما مردم پس از وقوع این باور بیمار کادر پزشکی در ووهان تعداد در صدها.

این ووهان دولت فاش نمی کند تعدادی از آلوده کارکنان پزشکی. به تاریخ قابل توجه ترین نشانه ای از عفونت در میان جامعه پزشکی آمده است از زونگ اتباع دیگر دکتر برجسته و کهنه کار از سال 2003 بحران سارس که افشا شده در ماه ژانویه که 14 کادر پزشکی تا به حال آلوده شده است توسط یک بیمار است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما اعتماد به نفس در چین توانایی برای کنترل شیوع کروناویروس از گسترش بیشتر ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

عدم قطعیت ماند دکتر لی وضعیت اواخر شب پنج شنبه و صبح جمعه با مرثیه ریختن حتی به عنوان بیمارستان گفت: او هنوز دریافت اضطراری حمایت از زندگی.

برخی از اولین گزارش از مرگ او در آمد دولت از رسانه ها’ حساب های اجتماعی رسانه ای که به دنبال بلافاصله احترام او را بازتاب سردرگمی و تناقضات است که همواره حاضر حزب کمونیست دستگاه تبلیغاتی در سراسر شیوع.

زبان انگلیسی و زبان چینی توییتر حساب های روزانه مردم اصلی حزب کمونیست روزنامه اولین کسانی بودند که به ستایش دکتر لی به عنوان یک “whistleblower.” در عرض چند ساعت این پست حذف شد.

به جای جهانی بار یک ناسیونالیستی حزب کمونیست روزنامه گزارش داد که دکتر لی در وضعیت بحرانی چند ساعت پس از قلب او برخاستیم و ضرب و شتم متوقف شد. او سپس در یک مصنوعی تنفسی.

دو ویراستاران در اخبار رسانه ها گفت که آنها دریافت یک اخطار به مرگ دکتر لی تنها گزارش رسمی اطلاعیه ها.

مربوط تصویری

چینی رسانه های دولتی باید به اطلاع عموم چندین جدید بیمارستان گرفته اند که کمتر از دو هفته به ساخت. وال استریت ژورنال را Chao Deng بازدید یکی از امکانات به سرعت ساخته شده از ابتدا به ببینید که چقدر کامل و آماده است برای پذیرش بیماران. عکس: Chinatopix/آسوشیتد پرس

میان هزاران نفر از کاربران گرفتگی Weibo خواستار ووهان پلیس پیشنهاد یک عذرخواهی رسمی دکتر لی. “عذر خواهی به مردم در سراسر کشور” نوشت: یک کاربر.

“پس از آن اتفاق افتاد ناگهان” یک دکتر در ووهان می دانستند که دکتر لی گفت: در یک مصاحبه تلفنی اواخر پنج شنبه شب. “انسان ها مانند مورچه ها گاهی اوقات. ما بیش از حد کوچک است. آن را مانند یک ضربه سخت به خط مقدم. در حال حاضر همکاران ما در حال همه را ویران کرد.”

“ما امیدواریم که از بین رفته است,” گفت: دکتر دیگری در شهر است. “او قهرمان ما است.”

“ما بسیار غم انگیز برای شنیدن از دست دادن دکتر لی Wenliang, “مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو در روز پنج شنبه. “ما باید خود را جشن می گیرند زندگی و سوگواری مرگ خود را با همکاران خود.”

به عنوان سردرگمی swirled در مورد دکتر لی بیماری بیش از 17 میلیون نفر به تماشای زندگی می کنند جریان برای به روز رسانی در دکتر لی وضعیت 1:49 صبح روز جمعه صبح.

تحت یک پست توسط بیمارستان در مورد دکتر لی بیماری یک Weibo کاربر نوشت: “بدون خواب امشب!!! انتظار آنلاین برای یک معجزه” نظر به خود جلب کرد که بیش از 334,000 را دوست دارد.

دکتر لی بود که متاهل با یک فرزند و دیگری در راه گرفتار خطرناک ویروس جدید قبل از اینکه مقامات چینی پا بود تا آن هشدارهای در مورد آن. در روزهای اولیه او به یاد می آورد او نمی پوشیدن هر دنده محافظ.

در چند مصاحبه با رسانه های چینی در حالی که او در بیمارستان بستری شد دکتر لی توضیح داد که چگونه او آلوده توسط یک زن بیمار که او را دیدم برای گلوکوم در هفته دوم ژانویه. او یک تب و سی تی اسکن نشان داد یک ویروس ناشناخته در ریه است. دو نفر از اعضای خانواده او نیز بیمار است.

“این چنین آشکار مورد از انسان به انسان انتقال” دکتر لی گفت:, و اضافه کرد که او گزارش آن را به مقامات بیمارستان حق دور.

چند روز بعد دکتر لی شروع به سرفه و افزایش درجه حرارت. او به رزرو یک اتاق در یک هتل نگران است که خود را فرزند و همسر باردار خود را می تواند آلوده. سی تی اسکن تایید ترس خود را; او آلوده شد و در بیمارستان بستری شد در ژانویه. 12 او نوشت: در Weibo پست هفته گذشته اگر او نبود شمارش به عنوان یک مورد تایید شده تا فوریه. 1 او گفت: نزدیک به سه هفته پس از اولین نشان داد علائم.

بیمارستان قرار داده و او را تحت قرنطینه. در حدود همان زمان او آموخته است که خود پدر و مادر و برخی از همکاران آلوده شدند و همچنین.

“من فکر کردم پس چرا رسمی اعلام شد, هنوز هم وجود دارد گفت: تا به حال شده است بدون انتقال بین انسان و از کادر پزشکی,” او نوشت: در Weibo post.

دکتر لی که تا به حال تبدیل شدن به کمتر فعال در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر دوست داشتم یک نظرسنجی آنلاین در Weibo در فوریه. 3 در مورد اینکه آیا مردم بازگشت به کار پس از تعطیلات. با توجه به یک دوست و تکنولوژی-وسواس دکتر لی را آنلاین پست در بازه زمانی از foldable Huawei دستگاه های تلفن همراه به کلاهبرداری با آیفون, گربه های خنده دار فیلم ها و تصاویر از صبحانه خود را.

حتی پس از او آلوده شد دکتر لی قول داد برای بازگشت به خط مقدم مبارزه با ویروس.

“وقوع است که هنوز پخش كردن,” او نوشت: در حساب تایید شده در Tencent اخبار. “من نمی خواهم به یک فراری.”

10-نقطه در صندوق پستی خود را

دریافت روزانه تور با راهنما از بهترین قاشق و داستان در وال استریت ژورنال. برای ثبت نام در 10 نقطه عضویت در خبرنامه.

نوشتن به Chao Deng در Chao.Deng@wsj.com و جاش چانه در josh.chin@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im