چکرز چینی: حتی به عنوان اژدها تنفس آتش بیش از این لاک هند خود را لاک که از طریق آن به ضد

Chintoo و Pintoo تجزیه و تحلیل ژئوپلتیک پیامدهای چینی تاخت و تاز در سراسر لاک در Ladakh.

Chintoo: زمانی که من برای اولین بار در روزنامه است که مردم همه کار می کرد تا در مورد چینی عبور از لاک من کمی گیج شدم.

Pintoo: پس شد اول من فکر کردم که اشاره به یک لاخ است که تعدادی از چیزهای مختلف از تلفن های همراه به اتومبیل به 5G تکنولوژی است که صادرات چین به آمریکا و نه به ذکر است این coronavirus آن صادر شده است و نه فقط برای ما بلکه برای تمام جهان گسترده ای.

Chintoo: اما معلوم شد که لاک هر کس صحبت کردن در مورد چیزی کاملا متفاوت بودن خط کنترل واقعی در Ladakh.

Pintoo: قابل فهم لاک درک. به هر حال ما ساعت است گفت: ما به چینی ها یک پاسخ در خور’ بر خلاف سال 1962 زمانی که آنها به ما buffeting پاسخ.

Chintoo: راست. این نیست 1962 و هر buffeting که باید انجام شود را انجام شده توسط ما. اما چرا در حال چینی ها دوباره مصرف panga با ما ؟

Pintoo: من حدس می زنم وجود دارد بسیاری از دلایل. چین ندارد ما تا pally با امریکا که با آن داشتن یک تجارت جنگ است. و آن را نمی کند مثل ما در حال ظهور به عنوان یک ابرقدرت منطقه ای بیشتر بنابراین از آنجایی که ما تبدیل شدن به بخشی از شورای امنیت سازمان ملل علی رغم تمام تلاش خود را به نگه داشتن ما از آن است.

Chintoo: راست. چین و نگه می دارد در حمایت از پاکستان است که راه انداختن یک جنگ نیابتی علیه ما از طریق تروریسم مرزی. و در حال حاضر پکن پیچ در پیچ تا نپال را نیز دریافت های خنده دار با ما و شروع به ادعا سرزمین ما.

Pintoo: بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم ما باید انجام دهید برای ضربه به عقب در چین ؟ تحریم همه کالاهای چینی?

Chintoo: نمی توانم. اگر ما جدا از هر چیز دیگری ما باید به تحریم دیوالی چرا که همه ما دیوالی چراغ و puja تصاویر Laxmi و Ganesh ساخته شده در چین. اما نگران نباشید. ما در حال حاضر آمار در چین از طریق ایجاد خود ما لاک.

Pintoo: خود ما لاک? که چه ؟

Chintoo: Lagao Apna Chinjabi khana.

Chintoo و Pintoo در اتحاد: سبزی Manchurian zindabad!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.