چینی 5G: Kiss of death: در تمام هزینه های نوار ورود خود را به مخابرات هند. دیگری زندگی می کنند تحت پکن سلطه

هند استراتژیک دیجیتال مقاومت مواجه برابر سرمایه گذاری چینی ها و برنامه های تشویق کرده همفکر کشورهایی مانند آمریکا و برخی در اروپا به دنبال کت و شلوار. در حال حاضر از آن زمان به کمند بزرگترین چینی, سلطه, ابزار – 5G با چتر زیر که برنامه های سرمایه گذاری و به زودی دولت می تواند کار گیرند.

این فن آوری جدید از چین نباید نگاه در انزوا به عنوان به سادگی خرید از مخابرات فن آوری تجهیزات و بخشی از هند و چین تجارت است. آن را باید توان در رابطه با چین را چهار آسمان: BRI بلند پروازانه دیجیتال ابریشم طرح ساخته شده در چین تا سال 2025 و استانداردهای 2035. با استفاده از آن توانمند AI پایه 5G است راهابی مادر را قادر می سازد که کارآمد جمع آوری داده جهانی از سراسر جهان که به بهره وری هزینه برای محصولات ذکر شده در چین تا سال 2025 و کمک به چین مجموعه ای از استانداردهای جهانی است.

آنچه را در حال حاضر درک شده توسط تولید کنندگان جهانی به عنوان استاندارد “چین چین” در نهایت خواهد شد “توسط چین برای جهان”. تجسم یک چهار لایه کیک – ردیف پایین است BRI ردیف بالا چینی است استانداردهای 2035 و در بین دیجیتال ابریشم و ساخته شده در چین تا سال 2025. 5G است enabler برای همه زیربنایی تنه یا کیک پایه که در آن کیک نشسته است.

هر جهانی 5G شبکه فروش از چین است و یک پای اضافی اضافه شده به کیک ایستاده, حمایت و تقویت چند لایه کیک است. بدون پاهای قوی حمایت از کیک ایستاده, چهار لایه کیک را به طبقه قرار می گیرند. پیامدهای دو برابر خواهد بود: خارجی چین در اقتصاد جهانی تسلط و از دست دادن قدرت چانه زنی در حالی که داخلی آن می تواند منجر به نزاع داخلی و نارضایتی اهانت آمیز قرارداد اجتماعی از “زندگی بهتر” برای عادی چینی.

برای یک استراتژیک, اجتماعی و جمعیتی موج تغییر در راه است در چین. این کشور را قوی رشد اقتصادی به معنای افزایش دستمزد و از دست دادن عنوان چین برگزار کرده است برای مدتی طولانی “کارخانه جهان” که بیش خورشید شروع به تنظیم. Deglobalisation – Covid-19 غیر منتظره گرفتگی در طول غروب آفتاب – دیده می شود رشد اقتصادی چین نزول به حدود 1 درصد در سال 2020 کمترین میزان در چند دهه.

در بازگشت برای ادامه حکومت استبدادی چینی عمومی می خواهد بهتر استانداردهای زندگی. این قرارداد اجتماعی است که در حال حاضر دست نخورده اما در معرض تهدید است. برتر لی کچیانگ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه گذشته “وجود دارد 600 میلیون فقیر چینی که در یک درآمد ماهانه از $161 و آنها باید از فقر.” دستمزد بالاتر به علاوه پیری جمعیتی هستند با قرار دادن فشار بر چین سیستم بهداشت و درمان و بودجه.

قوی ترین پا کیک-ایستاده که دارای چهار لایه کیک در حال حاضر تضعیف شده است با آمریکا و ژاپن به دنبال در غیر چینی, تجهیزات شبکه تامین کنندگان برای 5G. کشورهای اروپایی مانند انگلستان اعلام کرده اند آنها relooking در 5G قرارداد با فروشندگان تجهیزات داده شده آسیب پذیری های امنیتی. ویتنام را توسعه داده است نسخه خود را از 5G. به طور کلی دادگاه دوم بالاترین دادگاه در اتحادیه اروپا, لغو EC را در سال 2016 تصمیم برای جلوگیری از تصاحب O2 توسط یک رقیب هموار کردن راه برای تحکیم صنایع در سراسر اروپا ،

در ایالات متحده آمریکا با جنگ تجاری و در حال حاضر بالقوه چینی 5G تحریم ممکن است تغییر کند ثروت از بدهی-لادن ما شرکت های مخابراتی که ممکن است طیف مادی و معنوی برای دفاع بخش برای تبدیل شدن به رقابتی و جلوگیری از چینی 5G تاسیسات.

در این سناریو چین انجام خواهد داد همه چیز را در ظرفیت خود را به هند به جدول برای 5G مذاکرات – از طریق مستقیم و غیر مستقیم مرز درگیری حملات هواپیماهای بدون سرنشین در نفت, تاسیسات در سواحل غرب هند حملات سایبری موانع غیر تعرفه سوء استفاده از برنامه های رسانه های اجتماعی قطع منابع API. چین را به شدت سو هندی تمام ارتباطات برای reneging در قرارداد فعلی 4G upgradation و آینده 5G قرارداد اگر هر فرض صلاحیت جملات در این قرارداد در خارج در خنثی کشور است. یک بسته کمک مالی به پرداخت جریمه های سنگین اگر اعمال در هند مخابراتی برای reneging در قرارداد باید بودجه توسط دولت است.

در حال حاضر تحت محاصره بخش مخابرات هند را به بند برای اقتصادی کردن درد به عنوان تجهیزات از غیر شرکت های چینی گران تر است. اما می توان آن را incentivised یارانه و معافیت مالیاتی برای ثبت اختراع و توسعه در هند را قادر می سازد آن را به حرکت از زمان های سخت افزاری وابسته به شبکه برای آنهایی خواهد شد که نرم افزار-محور با اغماض وابستگی در زمینه سخت افزار.

واردات از اتحادیه اروپا 5G تولید کنندگان تجهیزات خواهد بود که تنها گزینه باقی مانده بر روی میز است. پوشش نقره ای در اینجا طولانی در انتظار هند-اتحادیه اروپا FTA را دریافت اکسیژن. این مهم برای هند به یک نقش فعال در شکل گیری پیشنهاد D10 باشگاه توسط انگلستان دولت که متشکل از G7 سازمان ملل در کنار کره جنوبی و استرالیا است. این D10 باشگاه ایجاد شده برای هدایت سرمایه گذاری های موجود در شرکت های مخابراتی در 10 عضو و ایجاد جایگزین تامین کنندگان از 5G تجهیزات و فن آوری های دیگر برای جلوگیری از تکیه بر چین است.

می تواند هند در نهایت منجر به تولد گریه از دموکراسی و حکومت قانون در چین ؟ چه سازمان تجارت جهانی نمی تواند رسیدن به پتانسیل تحریم چینی 5G تجهیزات از اکثر کشورهای G20 به خوبی می تواند انجام, اگر محروم 600 میلیون دلار از چین به خیابان. در آن صورت آن را به نفع هند است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de