پزشکی کارگران در دنده محافظ صحبت با یک زن مشکوک بودن به بیماری کروناویروس در یک ایستگاه سلامت جامعه در ووهان هفته گذشته است. عکس: /آسوشیتد پرس

پکن—از جان گذشته برای یک درمان برای این کروناویروس جدید, پخش كردن, به سرعت در سراسر کشور چین خانواده ها هجوم آوردند آنلاین به جستجو برای تجربی درمان است که ممکن است موثر در برابر ویروس با وجود هشدارهای دولت است که بدون اثبات شده درمان یافت شده است.

در میان بیشتر به دنبال پس از مواد مخدر است Kaletra یک ضد رترو ویروسی HIV ساخته شده توسط ایالات متحده دارویی, غول AbbVie Inc. که بلوک آنزیم های برخی از ویروس ها نیاز به تکرار.

بستگان چن Ruoping پیوست تقلا برای مواد مخدر شناخته شده در ماندارین به عنوان Kelizhi پس از 57 ساله توسعه یک تب بود و مبتلا به یک عفونت ریوی در ماه گذشته. آقای چن که زندگی در کانون شیوع در مرکزی چین در شهر ووهان شد و تبدیل دور در تاخت و تاز کردن بیمارستان ها که در حال اجرا از کیت تشخیصی برای coronavirus هل دادن پسر خود را آنلاین برای کمک به.

“آیا کسی در ووهان را Kelizhi?” جوان آقای چن نوشت: در چین توییتر مانند Weibo اجتماعی-رسانه ای پلت فرم. “من گدایی همه. من مسئول تمام عواقب.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانید مقامات مبارزه با بهداشت اطلاعات غلط در میان جان مردم? پیوستن به مکالمه زیر.

شیوع آلوده بیش از 24,000 نفر کشته و حداقل 490 اکثریت قریب به اتفاق در هوبئی استان که ووهان پایتخت است. چینی پزشکی محققان خوش بینانه در مورد Kaletra بالقوه برای درمان coronavirus در بخشی به دلیل آن بود که قبلا موثر در مبارزه با سندرم حاد تنفسی یا سارس نیز ناشی از کروناویروس که در چین نشات گرفته. رجیستری سوابق نشان می دهد که محققان در چین به کار گرفته شده اند به آزمون بیش از 10 داروها در بیماران مبتلا به ویروس از جمله ضد مالاریا کلروکين HIV ضد رترو ویروسی darunavir و چند آنفولانزا دارو.

ووهان تعیین شده حدود دو دوجین بیمارستان برای درمان coronavirus و با عجله به ساخت و یا repurpose چندین امکانات دیگر برای درمان موارد شدید. که هنوز هم برگ هزاران تایید شده و مشکوک به بیماران خود در قرنطینه یا در خانه یا در هتل با دسترسی محدود به پزشکان. و با این شهر بیمارستان به سر می برند و کوتاه تجربی, مواد مخدر, برخی که گمان آنها ممکن است آلوده در حال حاضر مصرف درمان خود را به دست خود.

مربوط تصویری

در مورد 3,700 مسافر و خدمه در کشتی کروز مستقر در ژاپن در حال قرنطینه در این کشتی پس از 10 نفر تست مثبت برای رمان coronavirus. یک مسافر صحبت در مورد وقت خود را روی الماس شاهزاده خانم. عکس: بهروز مهری/گتی ایماژ

آن را غیر معمول نیست برای بیمار مردم در چین به نوبه خود به سیاه و سفید و یا خاکستری در بازار را برای مواد مخدر. به عنوان در ایالات متحده قیمت بسیاری از برش لبه از داروها مانند داروهای ضد سرطان را دور از دسترس به طور منظم بیماران منجر به سعی کنید به دنبال ارزان تر generics از طریق کانال های تایید نشده و یا حتی به مخلوط خود را از مواد خام خریداری شده آنلاین.

به عنوان ووهان شیوع برداشت تا به سرعت در اواخر ماه ژانویه چین ملی کمیسیون بهداشت هشدار داد که هیچ ضد ویروسی داروها به حال یافت شده است موثر باشد اما با این وجود پیشنهاد ترکیبی از داروهای ضد ویروسی لوپیناویر و ریتوناویر همان ترکیب مورد استفاده در Kaletra.

روز بعد وانگ Guangfa, تنفسی متخصص در دانشگاه شهر پکن برای اولین بار در بیمارستان گفت: او در زمان این دو دارو پس از تبدیل شدن به آلوده به ویروس جدید در حالی که درمان بیماران در ووهان.

“بسیاری از بیماران به طور کلی نیاز به بیش از یک هفته یا دو هفته برای شرایط خود را برای بهبود” دکتر وانگ گفت: رسانه های دولتی. درجه حرارت خود را شروع به رها کردن در یک روز مصرف Kaletra مخلوط, او گفت:.

قدرتمند دارو بدون نظارت دکتر خطرناک است اما این گزارش از دکتر وانگ موفقیت متقاعد چن خانواده آن را به خطر است. آقای چن به تازگی دستخوش 12 دور از شیمی درمانی برای سرطان رکتوم. جدید کروناویروس شده است به خصوص کشنده برای مردان مسن تر با شرایط پزشکی دیگر است.

“پدر من بسیار ضعیف است. شیمی تخریب سیستم ایمنی بدن خود را, گفت:” پسر خود را که کاهش یافته است به نام خود.

چالش این است که پیدا کردن مواد مخدر. دولت چین به طور معمول تنها منابع Kaletra به بیماران مبتلا به HIV با تجویز پزشک. شیکاگو AbbVie گفت: در ماه گذشته است که آن را اهدا کرده بودند حدود 2 میلیون دلار ارزش از مواد مخدر به عنوان یک “تجربی گزینه” در پاسخ به یک درخواست توسط مقامات چینی بهداشتی. اما دسترسی محدود بود و حتی در داخل ووهان بیمارستان.

یکی دیگر از ووهان اقامت با نام خانوادگی چن که ربطی به چن Ruoping گفت: 32 سال از شوهر خود که برای درمان این ویروس در ووهان شماره 9 بیمارستان تکذیب شد به مواد مخدر است.

“ما درخواست Kaletra اما پزشکان به ما گفت که آن را تحت کنترل شدید,” او گفت:.

یک کارگر پاسخ دادن به تلفن در بیمارستان داروخانه گفت که سهام آن از Kaletra کوچک بود و آن را تنها تجویز شده به بیماران با علائم شدید.

پرسید: به نظر AbbVie با اشاره به بیانیه های قبلی از هفته گذشته امیدوار کننده برای عرضه به اندازه کافی Kaletra برای هر دو ملی HIV/AIDS برنامه و مبارزه با کروناویروس جدید. ملی کمیسیون بهداشت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برای بسیاری از ویروس بیماران غیر رسمی کانال ها تنها گزینه است.

یکی از تامین کننده است که یک بیمار HIV مستقر در شهر Zhengzhou آنلاین شناخته شده به عنوان “برادر سنجاب” اجرا می شود که یک پلت فرم برای شخص HIV مثبت مردم به بحث در مورد داروها. بعد از دیدن اخبار که این دارو می تواند بالقوه برای درمان ووهان ویروس, او گفت که او به نام کاربران برای اهدای لوازم اضافی.

“من نمی دانم که وجود دارد چنین تقاضا گفت:” تامین کننده که تنها به نام خانوادگی خود را, Li. در عرض یک هفته آقای لی گفت: او تا به حال جمع آوری شده به اندازه کافی برای 100 بيمار بود و آن دادن دور رایگان با اولویت داده شده به آلوده پزشکان.

فروش داروهای تجویزی بدون مجوز غیر قانونی است در چین, اما آنها اهدا نیست آقای لی توضیح داد. او گفت که او به تازگی دستور داده 428 بسته از نسخه عمومی از هند که در آن قیمت ها در حال افزایش سریع است.

فروشندگان ارائه شده اند Kaletra برای بین 1000 و 5000 یوان ($142-$714) برای هر بسته 120 قرص در Xianyu یک دوم بازار آنلاین متعلق به e-commerce, غول Alibaba Group Holding Ltd. برابر با حدود یک ماه درمان.

Xianyu حذف listings مدت کوتاهی پس از وال استریت ژورنال تماس Alibaba است برای اظهار نظر. “این Xianyu بازار به شدت ممنوع کرده است غیر قانونی و غیر قانونی رفتار فروشندگان شخص ثالث بر روی سیستم عامل خود را” یک Xianyu سخنگوی در بیانیه ای گفت. “ما همچنین در ادامه به اقدام علیه فروشندگان که نقض قوانین و یا محصول ما-مثال سیاست.”

بیماران مبتلا به HIV می توانید Kaletra رایگان در تعیین HIV/ایدز بیمارستان و یا برای حدود $100 یک بسته با یک نسخه به گفته آقای لی.

بای هوآ مدیر پکن-غیر انتفاعی بر اساس گروه حمایت برای افرادی که با HIV زندگی می کنند گفت: در حفظ منابع خود از این دارو برای بیماران مبتلا به HIV داد اما در یک درخواست از یک coronavirus بیمار در هوبئی.

“او التماس, بسیار, آن را تقریبا مانند او از زانو به پایین در مقابل من, بنابراین من به او یک بسته” آقای بای گفت.

مردم تمایل به عجله برای ذخیره کردن هر گونه درمان پزشکی ذکر شده در رسانه های دولتی آقای بای گفت.

مشابه پویا است و در shuanghuanglian سنتی چینی درمان سرد که چین رسمی شین هوا اخبار آژانس با استناد به کارشناسان گفته شد موثر در مهار رشد این ویروس جدید است. در عرض چند ساعت, عکس نشو و نما در رسانه های اجتماعی از مردم ایستاده در صف های طولانی برای خرید, گیاهی, مایع ساخته شده با پیچ امین الدوله forsythia و یک نوع گل نعناع به عنوان شناخته شده skullcaps.

روز بعد حزب کمونیست منادی, روزنامه, روزانه مردم سعی در آرام کردن دیوانگی گفت: در آن رسمی Weibo حساب که درمان ندارد, درمان و یا درمان برای ویروس. اما پس از آن کشور را موجودی تا به حال در حال حاضر شده است به فروش می رسد.

مقامات بهداشتی نیز در تلاش برای مرطوب شور و شوق برای Kaletra و آن generic معادل با اشاره به ممکن است عوارض جانبی مانند آسیب کبدی و واکنش های آلرژیک.

روز دوشنبه چن Ruoping امن اهدای 30 Kaletra قرص به اندازه کافی به مدت هفت روز از kindhearted غریبه در ووهان پسر خود را گفت. پس پیشنهاد خانواده خوانده شده در مورد یک خبر آنلاین, آقای چن در ترکیب دوز Kaletra با آنفولانزا داروی تامی فلو.

پس از یک روز در کوکتل جوان آقای چن گفت: پدرش خون-سطح اکسیژن افزایش یافته بود به 80 70—هنوز زیر نرمال است اما حداقل بهبود.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im