چین پیشرفت در برابر Coronavirus استفاده می شود سخت گیرانه تاکتیک نمی مستقر در غرب

پکن—U. S. و رهبران اروپایی به دنبال در چین پیشرفت در مهار بیماری همه گیر کوروناویروس به راهنمای آنها را در چگونه به ضرب و شتم این ویروس در درون مرزهای خود را.

آنها ممکن است در رسم اشتباه درس پزشکان و کارشناسان بهداشت می گویند.

این کمربند sanitaire آغاز شد که در اطراف ووهان و دو شهرستانها در این نزدیکی هست در Jan. 23 کمک کند این ویروس را انتقال به سایر نقاط چین اما واقعا آن را متوقف کند در ووهان خود این کارشناسان می گویند. به جای این ویروس را نگه داشته و گسترش در میان اعضای خانواده در خانه های, در بخش های بزرگ به دلیل بیمارستان ها بیش از حد غرق مسئولیت رسیدگی به تمام بیماران با توجه به پزشکان و بیماران وجود دارد.

آنچه که واقعا تبدیل جزر و مد در ووهان شد یک شیفت بعد از Feb. 2 تهاجمی تر و سیستماتیک قرنطینه رژیم به موجب آن مشکوک و یا موارد خفیف و حتی سالم تماس از تایید موارد—فرستاده شدند موقت بیمارستان ها و موقت قرنطینه مراکز.

تاکتیک های مورد نیاز تبدیل صدها نفر از هتل ها و مدارس و دیگر اماکن به مراکز قرنطینه و همچنین ساختمان جدید بیمارستان ها و ایجاد 14 موقت آنهایی که در ساختمان های عمومی. همچنین تأکید بر اهمیت coronavirus تست ظرفیت که مقامات محلی می گویند گسترش یافت از 200 تست یک روز در اواخر ماه ژانویه به 7,000 روزانه تا اواسط فوریه.

مراحل رفت و فراتر از آن چه پیش بینی در بسیاری از سخت ضربه شهرهای غربی. به عنوان یک نتیجه بسیاری از پزشکان و کارشناسان می گویند اخیر مستندات در آمریکا و اروپا ممکن است سرعت افزایش عفونت های جدید—اگر به درستی اجرا—اما هنوز هم نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از آن و یا جلوگیری از بسیاری از بیمارستان ها از در حال ضعف به عنوان آنها در ابتدا در ووهان.

“بسیاری از درس های از دست داده شده اند” گفت: Devi Sridhar استاد جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ. “یک مستند کمک می کند تا در زمان خرید: تنها راه آن کار خواهد کرد اگر شما در واقع رد گم کردن و شروع بدانند که این ویروس.”

فشرده-واحد مراقبت در ووهان ریوی بیمارستان در 19 مارس ،

عکس: شیائو Yijiu/ایسنا/زوما پرس

آمریکا و انگلیس و برخی از کشورهای اروپایی در نهایت مانند ووهان مجبور به ایجاد چند موقت بیمارستان ها و مراکز قرنطینه برای منزوی کردن بیشتر موارد اگر آنها به این ویروس را تحت کنترل او گفت:.

“غایب از مداخله الهی من فکر نمی کنم که هیچ راه دیگری برای خروج از آن” او گفت:. “ما در این جهت می رویم: ما فقط آن را انجام بیش از حد آهسته است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم به اندازه کافی در حال انجام است به شکست coronavirus که در آن شما زندگی می کنند ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در شهر نیویورک مقامات فدرال برنامه ریزی برای راه اندازی تلفن همراه بیمارستان با مجموع ظرفیت 1000 تخت در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در منهتن. نیویورک نیز به دنبال تبدیل تمام هتل ها به بیمارستان اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از تخت های موجود ساخته خواهد شد.

ژانگ Jinnong سر از اورژانس در ووهان را Xiehe بیمارستان گفت: مهم ترین چیز بود که جداگانه آلوده از سالم و هتل ها توصیه می شود به عنوان قرنطینه مراکز که در آن مردم می تواند جدا شده در اتاق های جداگانه.

“شما فقط نیاز به خاموش کردن تهویه مطبوع مرکزی,” او گفت:.

او همچنین گفت که در روزهای اخیر او را دیدم یک تعداد انگشت شماری از بیماران که در حال توسعه آنتی بادی ها به ویروس آگاهانه و بدون آلوده شدن. که پیشنهاد کرد به او که ووهان ممکن است در حال حاضر توسعه یک سطح “گله ایمنی است.”

بیش از 50 ، 000 تایید موارد coronavirus شناسایی شده اند در ووهان—61 درصد از چین و کل—پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر با توجه به چینی مقامات بهداشتی. اوایل موارد بیشتر درگیر افراد متصل به یک بازار مواد غذایی فروش حیوانات وحشی گوشت.

این ویروس تا به حال کشته 2,524 مردم در این شهرستان از روز شنبه به نمایندگی از 77 درصد از ملی چین و میر و میزان مرگ و میر تقریبا 5 درصد است.

از اواخر ماه فوریه این مقام تعداد موارد تایید شده در ووهان کاهش پیدا کرد. در گذشته شش روز آن را گزارش کرده است تنها یک دیدار مقامات چینی به تمام موقت بيمارستان و شروع به استراحت مستند.

چین روز سه شنبه گفت که از چهارشنبه این امر آرامش جرم آن قرنطینه اجازه می دهد تا افراد سالم به ترک مرکزی استان هوبئی جز ووهان سرمایه خود را که در آن محدودیت های مسافرتی خواهد بود به طور مشابه کاهش در 8 آوریل.

بسیاری از دولت های خارجی که در ابتدا رد مستندات گفت: آنها نمی خواهد کار در دموکراسی در حال حاضر پیاده سازی شبیه هر چند کمتر سخت گیرانه و محدودیت ها اما بدون مربوطه تلاش برای شناسایی و جداسازی موارد است.

برخی از کارشناسان خارجی و مقامات در حال شک و تردید در ووهان به عنوان یک مدل. آنها با استناد به مقامات محلی’ در اوایل تلاش برای سرپوش گذاشتن مقیاس مشکل و این واقعیت است که بیش از پنج میلیون نفر از مردم قادر به ترک ووهان در اجرا به مستند.

مواد غذایی تحویل داده می شود بیش از یک مانع که مانع مردم از ورود و یا خروج مسکونی ترکیب در ووهان در 15 مارس.

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برخی نیز هنوز شک و تردید در مورد چین و ارقام رسمی. ووهان را در کمیسیون بهداشت گفت: موارد بدون علامت بودند که جدا شده در مراکز قرنطینه اما شامل نمی شود در شمارش از تایید موارد حتی اگر آنها آزمایش مثبت است.

دیگران فکر می کنم چین می تواند رنج می برند یک موج دوم از عفونت اگر آن را همچنان به استراحت محدودیت در سفر و کار و که چینی رویکرد خواهد بود بیش از حد از لحاظ اقتصادی پرهزینه به تکرار.

در میان پزشکان و ساکنان در ووهان برخی از احساس lockdown این شهرستان شد بیش از حد ناگهانی و سخت و همچنین خیلی دیر شده و منجر به مرگ و مير بالا وجود دارد به عنوان بیمارستان بودند آمادگی برای سیل بیماران است که به دنبال.

بسیاری از کارگران پزشکی نیز آلوده زیرا آنها در ابتدا فاقد دنده محافظ و بیماری های عفونی آموزش پزشکان و پرستاران در ووهان می گویند.

هنوز هم بیشتر سیستماتیک قرنطینه و آزمایش رژیم در ووهان پس از Feb. 2 شبیه به اقداماتی است که همچنین به نظر می رسد شده اند موثر در کره جنوبی و سنگاپور به گفته بسیاری از کارشناسان است.

مربوط تصویری

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

کره جنوبی که آزمایش قرار گرفته است و مردم بیش از هر کشور دیگری در ابتدا سعی کردم به hospitalize همه موارد تایید شده. اما به عنوان بخش شد غیرمنتظره از تاریخ 1 مارس این تقسیم coronavirus بیماران به چهار دسته: بدون علامت خفیف شدید و حیاتی است.

تنها شدید و به خصوص در موارد بحرانی در بیمارستان بستری شد, در حالی که خفیف و بدون علامت موارد قرار داده شد موقت در بیمارستان ها شناخته شده به عنوان “درمان مسکونی امکانات.”

در سنگاپور تمام موارد مشکوک جدا شده اند که در بیمارستان و در حالی که تماس نزدیک از موارد تایید شده اند به طور سیستماتیک ردیابی و قرنطینه در دولت-اجرای تاسیسات و یا در خانه.

مایک رایان سازمان جهانی بهداشت در شرایط اضطراری سر روز یکشنبه هشدار داد که مستندات نمی خواهد به اندازه کافی برای کنترل این بیماری همه گیر و خواست دولت برای تمرکز بر شناسایی و جداسازی افراد آلوده و تماس های خود را.

“این فقط در مورد فاصله فیزیکی آن را نه فقط در مورد قفل کردن” او گفت:. “در چین و سنگاپور در کره, آنها واقعا با تمرکز بر نیاز است که استراتژی جامع.”

نگهبانان مرد ورودی یک مرکز نمایشگاهی-تبدیل بیمارستان صحرایی در ووهان.

پس از ووهان خود را بسته سوپر مارکت کارگران تا به حال برای ارائه آماده کیسه های مواد غذایی به ساکنان.

ایان Lipkin, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کلمبیا که برای بازدید از چین در ماه ژانویه شده است و ارائه مشاوره به مقامات بهداشت وجود دارد می گوید: آمریکا باید فورا پیاده سازی در سراسر کشور stay-در-خانه سیاست و سپس حرکت به “طبقهای برای جداسازی سیستم” تا زمانی که یک واکسن آماده است.

“ما باید منزوی به طور جداگانه کسانی که با بیماری که نیاز به توجه فوری پزشکی, کسانی که شناخته شده آلوده که هیچ و یا تنها بیماری خفیف کسانی که مشکوک به آلوده بر اساس قرار گرفتن در معرض تاریخچه و کسانی که شناخته شده قرار گرفتن در معرض و در حال, خوب,” او گفت:.

مقامات چینی را هدف برای فیلتر کردن موارد زمانی که آن را برای اولین بار قفل شده ووهان در Jan. 23. تایید و موارد مشکوک شدند و قرار بود به قرنطینه در بیمارستان با مخاطبین خود منزوی در خانه.

مشکل این بود که بیمارستان های محلی که تا به حال فقط از 4000 تخت به صورت مشکوک و مورد تأیید شد و به زودی غرق بیماران. کارشناسان با استفاده از مدلهای ریاضی تخمین زده می شود در این زمان وجود دارد در حال حاضر دهها هزار نفر از مردم آلوده است.

توسط Jan. 27 برخی از 15000 نفر از مردم رفتن به شهر تب درمانگاه هر روز بیش از پنج برابر تعداد معمول با توجه به رسمی, Xinhua News Agency. بسیاری از آنها به خانه فرستاد بدون اینکه تست شده است.

در اوایل ماه فوریه وجود دارد 20,629 مردم quarantining خود را در خانه و داشتن بازدید تب درمانگاه—و بیمار از مطالعه خارج شدند افرادی که تا به حال در عین حال بازدید از یک بیمارستان هو Lishan شهر معاون حزب وزیر امور خارجه گفت, اخبار جلسه.

“ما احساس می کنیم بسیار نگران و مضطرب گفت:” تشبیه مقید کردن تقاضا برای فضای بیمارستان به یک “dammed دریاچه است.”

بحرانی تغییر آمد و در فوریه. 2 هنگامی که ووهان را مقامات بهداشتی وظیفه رهبران جامعه با موارد تقسیم به دسته های مختلف ارسال را تایید کرد و تنها بیماران به بیمارستان ها و دیگران به موقت بیمارستان ها و یا مراکز قرنطینه.

تحت سیاست جدید که در زمان برخی از دو هفته به پیاده سازی موارد مشکوک نیز در قرنطینه به طور جداگانه از دیگر مقوله های مانند کسانی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده و کسانی که تا به حال تماس نزدیک با مورد تأیید مقامات محلی و پزشکان می گویند.

برخی از 12,000 نفر به پایان رسید تا اقامت موقت در بیمارستان.

“هنگامی که شما این فرصت را برای منزوی کردن تمام بيماران مشکوک و ارتباط نزدیک این نقطه عطف از شیوع اینجا در ووهان” گفت: Du Bin رئیس واحد مراقبت های ویژه در شهر پکن اتحادیه بیمارستان که کار کرده است در ووهان در هفته های اخیر.

او همچنین تکرار این سازمان بهداشت جهانی در تاکید بر اهمیت تست. “به غیر از تست من فقط هیچ ایده چگونه شما می توانید شناسایی موارد مشکوک و چگونه به قرنطینه تماس نزدیک.”

مراقبت های بهداشتی کارگران از خین بین المللی مرکز پزشکی بیمارستان خداحافظی به همکاران خود را قبل از تنظیم کردن برای ووهان در اوایل فوریه.

عکس: ژانگ بون/ایسنا/زوما پرس

یکی دیگر از عوامل مهم شد اعزام به ووهان هزار نفر از پزشکان و پرستاران از جاهای دیگر در چین است. در میان آنها بود Meng Xinke و از بخش مراقبت های بخش No. 2 نفر به بیمارستان در شنژن.

او وارد در ووهان در فوریه. 9 و قرار شد به کار در یک مرکز نمایشگاه تازه تبدیل به یک موقت بیمارستان با 40 پزشکان و 1,461 تخت برای تایید خفیف coronavirus موارد است. جدا کردن موارد خفیف “است یک راه عالی برای صرفه جویی در منابع,” او گفت:, و اضافه کرد که پنج پزشکان قادر به نگاه پس از 400 بيمار در هر شيفت.

خود را در زندگی روزمره شامل چک کردن علائم حیاتی بیماران را به دارو و انجام آزمایش و شناسایی کسانی که در حال توسعه علائم شدید. پس از حدود دو هفته او گفت تیم خود را متوجه شده است که حدود 10%-15% از بيماران ترخيص شده از برخی از موقت بیمارستان شد و بعد از تست دوباره مثبت—ممکن است نشانه ای از آنها تا به حال به طور کامل پاکسازی ویروس.

در فوریه. 22 ووهان مورد نیاز همه مرخص بیماران برای رفتن به قرنطینه سایت برای دو هفته دیگر به جای رفتن به خانه.

کارشناسان بهداشت می گویند کشورهای دیگر از تست کیت همچنین می توانید از ووهان را تجربه می کنند. قادر به تست هزاران نفر از موارد مشکوک در فوریه. 4 مقامات بهداشت و درمان اجازه پزشکان به استفاده از اسکن قفسه سینه را coronavirus تشخیص در هوبئی.

پزشکی کارگر در دنده محافظ بازرسی یک CT اسکن تصویر در یک بخش از ووهان بیمارستان صلیب سرخ در ووهان.

عکس: چین روزانه/ایسنا

که منجر به افزایش در تایید موارد خیره کننده جهان خارج است. توسط Feb. 19 اما تعداد تازگی تایید موارد در ووهان تا به حال کاهش یافته است به صدها و در مارس 11, آن را به تک رقمی. تعداد مرگ و میر کاهش یافته است به طور پیوسته از Feb. 18.

یک مطالعه اخیر رهبری توسط پزشکان در ووهان را Tongji کالج پزشکی تخمین زده است که تولید مثل تعداد ویروس—متوسط تعداد افراد آلوده توسط هر فرد آلوده—حدود 3.68 در ووهان قبل از این مستند آغاز شد در ژانویه. 23.

این تعداد که به کاهش به زیر یک برای جلوگیری از یک بیماری کاهش یافته و به 0.32 بین Feb. 2 و 18 این مطالعه نشان داد.

نوشتن به جرمی صفحه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>